Či už ste milovníkom varenia a v kuchyni ste neustále alebo sa v nej ukážete len raz za čas, rozhodne by vám v nej nemali chýbať pomocníkovia vo forme kuchynských robotov, ponorných mixérov či šľahačov. Varenie a pečenie bude omnoho jednoduchšie a rýchlejšie.

Do menšej kuchyne sa hodí najmä mixér, ktorý má rovno niekoľko nadstavcov a veľmi jednoducho tak spravíte úplne každé jedlo. Naopak, rodiny s väčším priestorom môžu staviť aj na väčšie výrobky, ktoré majú kde následne uskladniť. 

Medzi veľmi obľúbené výrobky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti, sa radia aj ponorné mixéry. Tie sú dôležité ako pri výrobe múčnikov, dezertov alebo chutných polievok, tak aj pri zdravej strave. Vďaka nim si totižto môžete pripraviť chutné a zdravé smoothies či domáce orechové maslo. 

Ponorné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Ich funkcií je stále viac a viac. Mnohým nechýba ani príslušenstvo a množstvo rozšírení, vďaka ktorým sú naozaj multifunkčné. Vďaka ponorným mixérom si tak vieme uľahčiť náš každodenný život. Pripravte si stlačením tlačidla všetko, čo máte radi aj vy. Je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. 

Dnes sme si preto pre vás pripravili recenziu na skvelý ponorný mixér Bosch MSM66120. Ten očarí nielen svojím dizajnom, ale taktiež výkonom a funkciami, ktoré ponúka. Tých je viac ako sa zdá.

Rýchly náhľad

Hľadáte do svojej domácnosti kvalitný ponorný mixér, ktorý by sa jednoducho používal, mal skvelé funkcie a štýlový dizajn? V tom prípade ste narazili na ten najlepší. Model Bosch MSM66120 poskytuje skvelú kombináciu funkcií, výkonu a príslušenstva, ktoré si zamilujete už na prvé použitie.

Šikovný pomocník vo forme Bosch MSM66120 vám pripraví skvelé krémové polievky, chutnú šľahačku do zákuskov, príkrmy pre vaše deti alebo chutné koktaily. Jeho perfektný výkon vám pomôže posekať ako ľad, tak aj orechy či iné tvrdé prísady. Používanie je tak naozaj široké.

Zapáčil sa vám model Bosch MSM66120 a chceli by ste o ňom vedieť niečo viac? V tom prípade čítajte ďalej!

Vysoký výkon

Výkon je základom každého ponorného mixéru. Od toho sa odvíja to, čo všetko zvládne mixér pomixovať a na čo všetko ho môžete využiť. Platí tu aj všeobecná rovnica. Čím vyšší výkon ponorný mixér má, tým viac vecí zvládne. Práve preto je potrebné pri výbere mixéru sledovať najmä tento parameter. Berie sa ako jeden z najdôležitejších.

Výkon modelu Bosch MSM66120 je skvelý a to vďaka motoru s príkonom až 600 W. To znamená, že si hravo poradí ako s mäkkými prísadami vo forme banánu alebo varenej zeleniny, tak aj s tvrdými surovinami ako napríklad orechy alebo ľad.

Vysoký výkon taktiež poskytuje možnosť vyberať si až z 12 rôznych rýchlostí. Tie sú však na mixéri len naznačené. Regulácia je tak plynulá a bez toho, aby ste preklikávali jednotlivé úrovne.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie je jednoduché a intuitívne. Všetky tlačidlá sa nachádzajú na ergonomickej rukoväti, ktorú pri mixovaní držíte. Výhodou je, že tlačidlá sú orientované tak, aby ste ich počas mixovania náhodou nestláčali a neprepínali si tak program.

Ponorný mixér Bosch MSM66120 má hlavné ovládacie časti v strede na svojom tele. Jednoducho sa preto ovláda a nestane sa, že by ste pri mixovaní prístroj vypli alebo prepli na nejakú inú funkciu.

Štýlový dizajn

Dizajn kuchynských spotrebičov je dnes veľmi diskutovanou vecou, ktorá ovplyvňuje kúpu. Mnohí chcú okrem výkonných produktov aj tie, ktoré vyzerajú dobre. Niet sa čomu čudovať. Kuchyne sú miestom, v ktorom trávime veľa času a chceme, aby vyzerali dobre aj vtedy, keď v nich niečo pripravujeme.

Ponorný mixér má štýlový a minimalistický vzhľad. Kombinuje bielu a sivú farbu, vďaka čomu sa hodí do každej jednej kuchyne. Ak hľadáte kvalitný, výkonný a veľmi štýlový spotrebič, práve ste ho našli.

Tichý chod

Mixéry sú hlučné výrobky, ktoré by sa mali používať len počas dňa. Večer dokážu prekážať pri pozeraní televízie alebo pri bežnej konverzácií. Výhodou ponorného mixéru Bosch MSM67160 je najmä to, že jeho prevádzka je príjemne tichá. Nikoho tak zbytočne neruší a piecť alebo variť môžete aj počas večera.

Tichý chod je zabezpečený bezvibračným motorom, ktorý je aj pri vyššej záťaži tichý. Nehovoriac o tom, že vám v ruke nevibruje a ani po dlhom používaní vás ruka bolieť nebude.

Príslušenstvo a funkcie

Nerezový mixér Bosch MSM66120 prichádza s bohatým príslušenstvom, ktoré ocení úplne každý, kto rád varí alebo pečie.

Spolu s kúpou ponorného mixéru Bosch MSM66120 získavate aj nerezovú mixovaciu nohu s inovatívnou štvorbritvovou čepeľou, vďaka ktorej je výsledok z mixovania vždy perfektný. Je veľmi odolná a poradí si aj s tými najtvrdšími surovinami.

Výsuvný echanizmus umožňuje ľahké odobratie mixovacej nohy. Nemáte tak žiaden problém, keď budete mixér čistiť alebo končiť s mixovaním.

Po kúpe mixéru Bosch MSM66120 už nebudete potrebovať takmer nič. Poskytuje totižto aj mixovaciu nádobu s objemom 600 ml, ktorá je transparentnosť a mierku. To, čo sa vo vnútri deje tak máte stále pod dohľadom.

Nechýba ani univerzálny sekáčik, ktorý využijete napríklad na sekanie byliniek, orechov, cibule, mäsa, syra a množstva ďalšieho.

Spomenúť musíme aj dĺžku prívodového káblu, ktorý má až 1,4 metra. To znamená, že od zástrčky môžete odísť aj kúsok ďalej a nič vás nebude limitovať.

Ergonomický úchop

Na to, aby sa vám s mixérom pracovalo dobre, musí byť vytvorený tak, aby vám skvelo padol do ruky. To znamená, že musí byť ergonomicky tvarovaný. Na tento parameter je dôležité pri výbere pozerať, pretože mixér držíte po celý čas v ruke. Nesmie vám vypadávať ani sa šmýkať. Taktiež nesmie byť príliš veľký.

Ponorný mixér Bosch MSM66120 má svoju rukoväť nielen ergonomicky upravenú, ale taktiež ju má špeciálne upravenú. Nachádza sa na nej povrch s názvom Soft Touch, ktorý sa v rukách veľmi príjemne drží.

Hmotnosť

Hmotnosť je veľmi dôležitý parameter. Mixér budete mať pri práci neustále v rukách, a preto nesmie byť príliš ťažký.

Model Bosch MSM66120 má len 1,2 kilogramu, čo znamená, že ani po dlhšom mixovaní vám v ruke neoťažie. Pokojne mixujte desiatky nápojov alebo pokrmov. Všetko ide rýchlo a jednoducho.

O značke

Značka Bosch má vo svojej ponuke nielen kvalitné, ale aj štýlové výrobky. Každý produkt je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohých profesionálnych spotrebičov. Výrobky značky Bosch sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by ich nemenili.