Premýšľate, že by ste niečo napiekli alebo uvarili? Nechajte to na pomocníkov v kuchyni, medzi ktoré sa radia napríklad kuchynské roboty, šľahače a ponorné mixéry.

Do menšej kuchyne sa hodí práve mixér, ktorý má rovno niekoľko nadstavcov a veľmi jednoducho tak spravíte úplne každé jedlo. Naopak, rodiny s väčším priestorom môžu staviť aj na väčšie výrobky, ktoré majú kde následne uskladniť. 

Medzi veľmi obľúbené výrobky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti, sa radia aj ponorné mixéry. Tie sú dôležité ako pri výrobe múčnikov, dezertov alebo chutných polievok, tak aj pri zdravej strave. Vďaka nim si totižto môžete pripraviť chutné a zdravé smoothies či domáce orechové maslo. 

Ponorné mixéry sa dnes u nás v domácnostiach objavujú stále častejšie. Niet sa ani čomu čudovať. Ich funkcií je stále viac a viac. Mnohým nechýba ani príslušenstvo a množstvo rozšírení, vďaka ktorým sú naozaj multifunkčné. Vďaka ponorným mixérom si tak vieme uľahčiť náš každodenný život. Pripravte si stlačením tlačidla všetko, čo máte radi aj vy. Je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. 

Dnes sme si preto pre vás pripravili recenziu na skvelý ponorný mixér Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166. Ten očarí nielen svojím dizajnom, ale taktiež výkonom a funkciami, ktoré ponúka. Tých je viac ako sa zdá.

Rýchly náhľad

Základom každej kuchyne je kvalitný a výkonný ponorný mixér. Ak doma nijaký nemáte a potrebovali by ste taký, na ktorý sa môžete spoľahnúť, máme pre vás tip. Je ním Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166, ktorý patrí medzi najlepšie modely na trhu.

Tyčový mixér Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166 vám poskytuje nielen skvelý ergonomický úchop, ale taktiež štýlový dizajn a neuveriteľný výkon vo forme 1000 W. Zaujal vás tento model? V tom prípade by ste mali čítať ďalej.

Vysoký výkon

Výkon je základom každého ponorného mixéru. Od toho sa odvíja to, čo všetko zvládne mixér pomixovať a na čo všetko ho môžete využiť. Platí tu aj všeobecná rovnica. Čím vyšší výkon ponorný mixér má, tým viac vecí zvládne. Práve preto je potrebné pri výbere mixéru sledovať najmä tento parameter. Berie sa ako jeden z najdôležitejších.

Tyčový mixér Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166 vám poskytuje neuveriteľný výkon 1000 W, ktorý sa pri bežných mixéroch len tak nevidí. Ide o profesionálny výkon, ktorému nerobia problémy tvrdé potraviny ako napríklad orechy alebo ľad.

Pripravte si pomocou tohto silného motora, ktorý sa neprehreje ani pri tvrdších potravinách, každé jedlo, ktoré potrebujete! Chutné polievky, smoothies alebo dokonca domáce orechové maslo.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie je jednoduché a intuitívne. Všetky tlačidlá sa nachádzajú na ergonomickej rukoväti, ktorú pri mixovaní držíte. Výhodou je, že tlačidlá sú orientované tak, aby ste ich počas mixovania náhodou nestláčali a neprepínali si tak program.

Ovládanie na modeli Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166 je intuitívne aj vďaka tomu, že gombíky na ovládanie sa nachádzajú na vrchnej časti, kde by ste ich hľadali. Nachádzajú sa tu presne dve tlačidlá. Prvé ovláda klasický chod mixéra a druhé turbo možnosť.

Ani pri tej najrýchlejšej možnosti mixovania však motor nie je hlučný.

Štýlový dizajn

Dizajn kuchynských spotrebičov je dnes veľmi diskutovanou vecou, ktorá ovplyvňuje kúpu. Mnohí chcú okrem výkonných produktov aj tie, ktoré vyzerajú dobre. Niet sa čomu čudovať. Kuchyne sú miestom, v ktorom trávime veľa času a chceme, aby vyzerali dobre aj vtedy, keď v nich niečo pripravujeme.

Mixér Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166 je elegantný a štýlový. Všetko zaisťuje čierne prevedenie, ktoré je doplnené o nerezové časti. Celý výsledný efekt je tak minimalistický a moderný. Výrobok je vhodný do každej jednej kuchyne.

Tichý chod

Mixéry sú hlučné výrobky, ktoré by sa mali používať len počas dňa. Večer dokážu prekážať pri pozeraní televízie alebo pri bežnej konverzácií. Výhodou ponorného mixéru Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166 je najmä to, že jeho prevádzka je príjemne tichá. Nikoho tak zbytočne neruší a piecť alebo variť môžete aj počas večera.

Vo väčšine prípadov platí to, že čím je motor výkonnejší, tým je hlučnejší. To sa však tohto modelu rozhodne netýka. Aj pri najvyššej záťaži je príjemne tichý.

Príslušenstvo a funkcie

Ponorný mixér Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166 prichádza s bohatým príslušenstvom, ktoré ocení úplne každý, kto rád varí alebo pečie.

Najprv si spomenieme bohaté príslušenstvo, ku ktorému sa radí Vario Chopper, ktorý vám vie veľmi rýchlo a jednoducho nasekať orechy, cibuľu či jablká. Okrem toho však vie rozdrviť aj ľad.

Vo svojom vnútri totižto skrýva multifunkčný XL sekáčik, ktorý si hravo poradí s každým problémom. Chopper má objem 750 ml, takže je pripravený aj na viac potravín naraz.

K ďalšiemu príslušenstvu sa radí mixovacia nádoba s objemom 600 ml, ktorá je vybavená ako mierkou, tak aj viečkom. Pri mixovaní vám nič nefŕka von.

A nesmieme zabudnúť ešte na nerezovú šľahaciu metlu, pomocou ktorej vyšľaháte každý jeden krém na zákusok alebo koláč.

Samotná mixovacia noha poskytuje technológiu Quatrro Blade Pro, ktorá bráni nepríjemnému prisávaniu mixéra na dno nádoby. Celý proces prípravy je rýchly.

AntiSplash funkcia sa zas postará o to, aby pri mixovaní jednotlivé ingrediencie nevyšplechovali.

Pri mixovaní si užijete 12 rýchlostí, ktoré plynule prepínate na ergonomickom úchope mixéra. Nechýba ani režim turbo, ktorý poskytuje najvyšší výkon mixéra.

Ergonomický úchop

Mixér sa vám pri práci musí vždy dobre držať. Niekedy totižto mixujete aj dlhší čas. Práve to je dôvod, prečo mnohé mixéry poskytujú ergonomické tvarovanie. To zabezpečuje tú najlepšiu prácu.

Model Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166 poskytuje plastovú rukoväť Soft Touch, ktorá je ľahká a skvelo padne do ruky. Nebude sa vám ani šmýkať, pretože poskytuje protišmykové spracovanie.

Hmotnosť

Rovnako ako ergonómia, aj hmotnosť je dôležitým parametrom, na ktorý musíte dávať pozor. Ak je mixér ťažký, nerobí sa s ním dobre a po chvíľke v ruke oťažie. To je dôvod, prečo by mal byť mixér ľahký.

Mixér Bosch ErgoMixx Style MS6CM6166 je ľahký a ovláda sa jednoducho. Nerobí preto problém ani pri dlhšom mixovaní.

O značke

Značka Bosch má vo svojej ponuke nielen kvalitné, ale aj štýlové výrobky. Každý produkt je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohých profesionálnych spotrebičov. Výrobky značky Bosch sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by ich nemenili.