Vysávače sa v dnešnej dobe stali dôležitými príslušníkmi rodiny, ktoré by vám nemali určite chýbať. Neumývajte podlahy každý deň kvôli tomu, že máte doma prach alebo nejakú špinu. Stačí, keď budete mať kvalitný výrobok, ktorý vás nesklame pri žiadnom druhe podláh či kobercov.

Známa značka Electrolux už veľmi dlho predáva kvalitné výrobky, ktoré sa vám budú určite páčiť a nikdy ich nebudete chcieť zameniť. Rovnako to je aj s vysávačmi, ktoré nájdete v ponuke e-shopov alebo kamenných predajní. Určite na túto značku stavte. Budete si istí, že doma nebude už nikdy žiadna špina či prach!

Podlahový vysávač Electrolux Ultra Silencer ZUSORIGDB sa vám zapáči hneď na prvý pohľad najmä kvôli farebnému prevedeniu. Modrá farba sa skvelo hodí do každého interiéru. Nezachytáva sa na nej veľa špiny, takže ani samotný vysávač nemusíte veľmi často čistiť. Jeho štýlové prevedenie vás nenechá chladnými. Malé rozmery a nízka hmotnosť vám zas pomôžu jednoduchšie prechádzať z izby do izby pri vysávaní a to aj cez rôzne prekážky. Nebojte sa tak, že by sa niečo mohlo stať, keď budete vysávať.

Electrolux Ultra Silencer ZUSORIGDB sa stane dokonalým spoločníkom vo vašej domácnosti. Neuvažujte, či je správny čas na vysávanie. Jednoducho vysávač značky Electrolux vytiahnite, začnite vysávať a znova schovajte. Nie je nič jednoduchšie. Nikde vám nebude zavadzať kábel alebo vám nebude prekážať jeho hmotnosť, ktorá nie je vôbec veľká!

Vhodný čas na vysávanie je hocikedy, kedy sa rozhodnete. Môžete začať vysávať aj v noci, pretože má veľmi tichú prevádzku. Dokonalých 61 db pri vysávaní sa vám bude tak páčiť, že si vypočujete aj svoje obľúbené piesne.

Objem prachového sáčku tohto vysávače ja 3,5 litra. Je to dostatočná veľkosť na vysávanie aj väčších priestorov. Nevysýpajte sáčky neustále. Tento vám vydrží naozaj veľmi dlho! Obsahuje aj umývateľný motorový filter, ktorý jednoducho vytiahnete, umyjete a nikdy sa vám žiadna špina nebude ukladať vo vnútri stroja. Vďaka tomuto motoru je vysávač nielen perfektne čistý, ale aj vhodný pre alergikov.

Spomínaná mimoriadna tichosť vysávača značky Electrolux sa páči úplne všetkým až tak, že ju neustále musíme spomínať aj my. Pomocou technológie Silent Air TM, ktorá znamená, že vysávač je vybavený najlepšou bezhlučnou hadicou a výkonnou hubicou AeroPro Silent, už nikdy nebudete mať z vysávania strach. Nízka hlučnosť je dosiahnutá aj vďaka aerodynamickému dizajnu vysávače UltraSilencer. Môžete si byť teda istí, že intenzívny a účinný sací výkon vysávača je zachovaný.

Intenzívny sací výkon je naozaj perfektný a silný. Vďaka optimalizácie prietoku je u vysávaču dosiahnutý intenzívny sací výkon, ktorý vás zbaví aj tej najmenšej špiny na zemi. Chcete ešte lepší výkon? Zaistí vám ho dômyseľná hubica. Tá sa prispôsobí každému druhu podlahy.

Model Electrolux Ultra Silencer ZUSORIGDB je vybavený hubicou s názvom Aero Pro TM ParkettoPro, ktorá je prispôsobená pre účinné a jednoduché vysávanie akýchkoľvek podláh, ktoré doma máte. Či už máte parkety, kachličky alebo niečo iné, na všetko sa vysávač prispôsobí. Spomínaná hubica je však špeciálne prispôsobená aj na vysávanie podláh so štrbinami a zaistí vám dokonalé výsledky vysávania bez akýchkoľvek nepríjemných vedľajších prejavov ako napríklad vŕzganie alebo poskakovanie hubice.

Jednoduchá manipulácia s týmto vysávačom sa vám bude takisto páčiť. Vďaka jeho menším rozmerom, ergonomickému tvaru a nízkej hmotnosti prechádzate z jednej miestnosti do druhej ľahko a plynulo. Mäkké kolieska vám dodajú istotu a obratnosť. Okolo nábytku prejdete rýchlo precízne. Nikdy viac už nebudete mať niečo také ako odreté rohy alebo nábytok. Prejdete jednoducho aj popod stôl, pretože vysávač je nízky a zmestí sa vám všade.

Ovládanie vysávača Electrolux Ultra Silencer ZUSORIGDB je jednoduché a hodí sa naozaj pre úplne každého. Veľké ovládacie tlačidlá vám zaistia to, že vždy uvidíte to, čo stlačíte a medzi rýchlosťami sa ľahko orientujete. Nikdy sa tak nestane, že by ste nechali zapnutý vysávač a vytiahli ho z elektriny alebo že by ste ho nechtiac vypli. Vysávač značky Electrolux disponuje výsuvnou hliníkovou trubicou, ktorá umožňuje vysávanie bez toho, aby ste sa zohýbali a bolela vás tak chrbtica. Trubica sa vysunie, povysáva úplne všetko čo potrebujete a pokračujete ďalej.

Dĺžka prívodového kábla je 9 metrov. S maximálnym dosahom 12 metrov sa tak dostanete úplne všade a nebudete musieť používať predlžovačku alebo uvažovať, kam si vysávač zapojíte. Príkon vysávača je 700 W, vďaka čomu si budete istí, že vždy pôjde na plný výkon a nikdy vás nesklame. Silný výkon určite oceníte aj pri vysávaní kobercov, ktoré sa niekedy čistia veľmi ťažko.