Stolné počítače a notebooky sa stali bežnou súčasťou našich dní. Mnohí si bez nich nevieme predstaviť jeden deň. Pracujeme na nich a vykonávame na nich väčšinu svojich povinností či voľno časových aktivít, ktoré robíme. Niektorí ľudia preferujú prenosné počítače, známe najmä pod názvom notebooky, no je stále mnoho ľudí, ktorí si kúpia stolný počítač práve kvôli jeho veľkosti. Ak pracujete veľmi často za počítačom a ste väčšinou na jednom mieste, asi urobíte najlepšie, keď stavíte na stolný počítač. Ten síce nemôžete nikam prenášať, no ponúka vám komfort v podobe veľkej klávesnice s numerickou klávesnicou, ktorá sa pomaly z notebookov vytráca, myšku, s ktorou všetko ovládate a takisto aj veľký monitor, na ktorom uvidíte úplne všetko. Okrem toho nemusíte mať ani strach o batériu, ktorá by sa mohla zničiť alebo rýchlo vybiť.

Dnešné stolné počítače sú od tých minulých naozaj veľmi ďaleko. Či už je to ich tvarom, veľkosťou, hmotnosťou či šírkou, vyzerajú úplne inak, ako to bývalo niekedy. Niet sa ani čomu čudovať. Technológie sa vyvíjajú rýchlosťou svetla, a preto mnohé výrobky pokročili ďalej. Dnes sa vyžaduje veľká a hlavne tenká obrazovka, na ktorej uvidíte úplne všetko v perfektných farbách a zaostrene. Práve takéto počítače sa dnes v predávajú. Okrem toho, aby ste si nemuseli kupovať samostatne počítač a monitor, mnohé počítače vám ponúkajú tzv. “all in one”, čo znamená, že v jednom výrobku máte úplne všetko. Tento typ počítačov je veľmi známy pre značku Apple, ktorá má krásne, veľké a moderné počítače.

Asi neexistuje človek, ktorý by nepoznal značku Apple. Tá sa vyznačuje najmä kvalitnými výrobkami, ktoré predáva za celkom vysoké ceny. Tieto ceny sú však v porovnaní s kvalitou na dobrej úrovni, vďaka čomu sa nemusíte báť investovať. Všetky výrobky sú krásne, minimalistické a jednoduché, vďaka čomu sa páčia väčšine ľudí. Okrem veľkého jablka v strede nenájdete iné logo či nejaké iné vzory na výrobkoch, čo je omnoho výhodnejšie a lepšie, ako si možno myslíte. Ľahkosť a elegancia, ktorú ukazuje Apple je niečo, čo iné značky nemajú a vďaka čomu sa od nich odlišuje. Aj napriek vysokým cenám si čoraz viac ľudí kupuje práve notebooky, mobily či tablety od Apple. Sú nielen štýlové, ale takisto aj výkonné a kvalitné, čo len podporuje celý predaj a miesto číslo jedna na trhu. Dnes máme pre vás recenziu na PC all in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K.

Výrobky značky Apple sú veľmi obľúbeným tovarom, na ktorý staví nejeden zákazník, ktorý túži po kvalitnom, no takisto aj štýlovom výrobku. Výrobky sa vyznačujú osvedčenou kvalitou, ktorá vás nesklame a minimalistický dizajn každého jedného výrobku sa bude hodiť do každej miestnosti či pracovne, v ktorej sa bude výrobok týčiť. Počítač All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K potvrdzuje úplne všetko a dáva latku naozaj veľmi vysoko. Iné výrobky na trhu sa len ťažko šplhajú na kvalitu, ktorú ponúka značka Apple. Stolný počítač All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K je pripravený spríjemňovať a uľahčovať vám každý jeden deň, kedy ho budete používať a urobí všetko, čo si budete priať. Nikdy sa nestane, že by sa zasekol a vy by ste nemohli pokračovať ďalej. Takisto sa nikdy nestane ani to, že by ste s ním neboli spokojní, pretože jeho výkon by nebol dostatočný. Všetko toto a omnoho viac vám ponúka počítač All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K.

Stolný počítač All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K je vybavený naozaj nadpriemerne. Ukrýva v sebe kúzlo, vďaka ktorému naň stavilo už niekoľko miliónov zákazníkov a ich počet sa neustále zvyšuje. Všetka práca, ktorú máte doma alebo v práci vám pôjde s týmto stolným počítačom značky Apple omnoho jednoduchšie a plynulejšie. Nájdete si tak čas aj na zábavu alebo na nejakú inú činnosť, ktorú radi vykonávate. Administratívna práca, papierovanie či vyplňovanie nejakých dokumentov sú jednou z najľahších prác, ktorú vám počítač All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K spraví úplne plynule bez jediného problému. Všetko zvláda s prehľadom a inokedy nudná práca bude pre vás veľkou zábavou.

Keď si kúpite stolný počítač All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K, nekupujete si len počítač, ale takisto aj veľmi výkonný pracovný nýstroj, ktorý dokonale zabaví celú rodinu a spríjemní vám prácu svojimi dokonalými funkciami. Procesory novej generácie sú na prvotriednej úrovni a spolu v kombinácií s fantastickou grafikou Radeon Pro 560 – 4GB vám ponúka absolútne najkrajší zážitok zo všetkých softvérov, ktoré existujú. Užijete si tak nekonečné hodiny zábavy vo svojom voľnom, ale aj pracovnom čase. Vďaka veľkému a vynikajúcemu displeju či fantastickému ozvučeniu si vychutnáte všetko, čo budete robiť ešte viac, ako predtým.

Viete, čo zaručuje ten najlepší chod a bezproblémovú prácu bez dlhého čakania na otvorenie niekoľkých súborov? Jednoznačne je to štvorjadrový procesor typu Core i5 Kaby Lake, ktorý je vytvorený americkou hardwérovou spoločnosťou Intel. Tento procesor zvládne úplne všetko bez jediného problému, ktorý by mohol nastať. Vďaka svojej frekvencií, ktorá je až 3400 MHz si poradí s každou výzvou, pred ktorú ho postavíte, vrátanie náročných grafických hier či programov vo vašej práci. Môžete takisto ľubovoľne prepínať medzi spustenými programami a procesor vám zariadi okamžitú a svižnú odozvu, ktorú by ste tak rýchlo možno ani len nečakali. Nehrozí vám žiadne zamrznutie alebo sekanie, len čistý a plynulý chod.

Patríte k ľuďom, ktorí si radi vychutnávajú zážitky zo svojich dobrodružných ciest a výletov prostredníctvom fotografií a videí? Alebo si len radi oddýchnete pri nejakom dobrom seriáli či filme, ktorý ste dlho nevideli? Presne na toto je ako stvorený stolný počítač All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K. Na jeho perfektnom a veľkom displeji s uhlopriečkou až 21,5 palca s veľkým rozlíšením, ktoré je až 4096 x 2304 pixelov, na ňom uvidíte aj ten najmenší detail, ktorý by vám inak unikol. Displej si hravo poradí s vykrasľovaním detailov a takisto vám pred očami neostane vôbec nič, čo by vaše pohodlie nejako narušovalo alebo kazilo. Pohodlne tak na počítači All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K môžete hrať hry, sledovať videá alebo volať cez videohovor s priateľmi, pretože displej tohto modelu je pre tieto aktivity ako stvorený!

Viete, čo robí displej stolného počítača All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K takým úžastným? Je to fakt, že má najjasnejší a najprehľadnejší displej Retina 4K, aký môže mať. Každý majiteľ tohto výrobku si môže vychutnať všetko, čo ponúka svet. Displej naozaj perfektne žiari. Škála farieb je naozaj veľmi veľká a počtom je to viac ako jedna miliarda. Každý užívateľ si bude užívať perfektné zobrazenie každého jedného detailu. Hustota pixelov je tak vysoká, že prakticky nejde rozoznať len okom. Miesto štandardných bielych LED diód nájdete v tomto Retina displeji omnoho lepšie LED diódy, ktoré majú luminiscenciu zelenej a červenej farby. Celkovo ide o ten najvyspelejší a najlepší displej, ktorý kedy bol na stolných počítačoch iMac od značky Apple.

Stolný počítač All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K vám ponúka až dvakrát väčšiu rýchlosť prenosu dát medzi počítačom a externými diskami, ako to bolo doteraz. Všetky modely Apple iMac sú štandardne vybavené dvomi portami typu Thunderbolt 3 (USB-C), ktoré vám umožňujú preniesť súbory medzi počítačom, flash diskom či fotoaparátom alebo kamerou až na vysokých 40 GB za sekundu. K následným štyrom portom USB sa môže pripojiť užívateľ s inými produktami. Môžete tam pripojiť tlačiareň, myš alebo inú externú jednotku. Takisto nechýba ani technológia Wi-Fi alebo Bluetooth.

Srdcom celého stolného počítaču All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K je však jeho operačný systém macOS Sierra, ktorý je v len pripravený a čaká na vás, užívateľov, ktorí si ho budú vychutnávať plnými dúškami. Jeho rozhranie je bezproblémové a upravíte si ho presne tak, ako chcete. K dispozícií máte množstvo hier, zábavy, hudby a hocičoho iného. Môžete si nadstaviť vlastnú tapetu, šetrič obrazovky a mnoho iného, čo sa vám bude určite páčiť. Stavte aj vy na stolný počítač All in-one Apple iMac 21,5″ Retina 4K a uvidíte, že budete spokojní!