Hľadáte kvalitný notebook, ktorý by vám slúžil naozaj veľmi dlho? Mnohé výrobky sú dnes nespoľahlivé, vydržia krátky čas a vy jednoducho neviete, ktorý si vybrať. Na trhu nájdete nespočetné množstvo notebookov a počítačov, ktoré by vám mohli vyhovovať alebo naopak, nevyhovovať. V dnešnej recenzií vám veľmi radi poradíme s výberom toho najlepšieho notebooku pre vás!

Na začiatok by ste si mali vybrať či chcete počítač alebo notebook. Práve notebooky majú mnohé výhody a jednou z nich je tá, že si ich môžete nosiť hocikde idete, môžete na nich pracovať v aute, v autobuse či v škole alebo v práci. Sú ľahké, jednoducho prenosné a nemusíte byť neustále na tom istom mieste. Dnes máme pre vás ten najlepší notebook, ktorý sa hodí každému, kto potrebuje uspokojiť tie najzákladnejšie potreby.

Značka HP patrí medzi kvalitné, známe a veľmi obľúbené značky, na ktoré staví každý jeden zákazník, ktorý chce mať dobrý a výkonný notebook. Výrobca HP je jednoducho lídrom na trhu, ktorého len tak niečo nezaskočí. Vytvára notebooky pre každého zákazníka. Či už chcete len notebook na prácu alebo na niečo zložitejšie ako sú hry alebo grafika, vždy si medzi nimi nejaký nájdete.

Notebook HP Pavilion 15-aw013nc je vhodný pre klasických až náročných zákazníkov, ktorí potrebujú kvalitný výrobok, ktorý vydrží omnoho viac, ako si myslíte. Tento notebook vám splní všetko, o čo ho požiadate a s výkonom budete úplne spokojní. Na začiatok, dizajn, ktorý ponúka notebook HP Pavilion 15-aw013nc je naozaj krásny. V čiernom elegantnom prevedení sa vám zapáči okamžite.

Notebook je vhodný ako do domácnosti, tak aj do firmy. Plnenie všetkých povinností, ktoré máte či domáci relax pri dobrom filme alebo seriáli, je pre neho úplne normálnou prácou. Ani jedna z uvedených možností nie je pre HP Pavilion 15-aw013nc problémom. Práce ako vedenie administratívy, vedenie účtov, vypisovanie faktúr, prezeranie webstránok, tvorenie projektov do školy, písanie diplomových prác, prezeranie filmov či seriálov. Na toto všetko je notebook značky HP stvorený a vy sa budete tešiť na každý prácu s ním.

Vďaka výkonnému štvorjadrovému procesoru AMD A10 9600P a jeho frekvencií 2400 MHz je notebook prispôsobený aj na vyššie zaťaženie. Môžete mať otvorených niekoľko kariet, môžete robiť náročnejšie úlohy, pri ktorých používate nejaké programy či len surfovať po internete. Všetko toto ide jednoducho, rýchlo a bez zbytočného prehrievania, ktoré bývalo niekedy veľmi veľkým problémom notebookov. Takisto sa vám bude určite páčiť aj pamäť RAM typu DDR4, ktorá so svojou kapacitou 8GB skutočne ťahá notebook dopredu a vy uvidíte, že všetky súbory môžete mať v ňom jednoducho a prehľadne uložené.

Vírusy? Pri tomto notebooku nič také nehrozí! Svoje súkromie či podnikanie si jednoducho môžete zabezpečiť bez toho, aby bol notebook HP Pavilion 15-aw013nc neustále v oprave. Počítače či notebooky značky HP používajú najnovší operačný systém Windows10, ktorý vám zaistí maximálnu ochranu v oblasti používania elektroniky. V dnešnom svete plnom internetových hrozieb sa niečo takéto určite hodí. Vystupňujte si svoju produktivitu na maximálnu úroveň bez toho, aby ste sa báli zbytočných vírusov.

Prenášate notebook z miesta na miesto a bojíte sa, že by sa vám mohol poškŕkať alebo zničiť? Zahoďte tieto obavy za hlavu. Povrch notebooku HP Pavilion 15-aw013nc je chránený odolnou konštrukciou, ktorá nielen, že zariadi, aby sa vašemu prístroju nič nestalo, ale takisto vyzerá veľmi elegantne, moderne a predstavuje dômyselný dizajnérsky počin.

Štýlový notebook za každej situácie bude práve ten váš! Notebooky, ktoré sa radia do kategórie Pavilion sa vyznačujú neobyčajne navrhnutým dizajnom, vďaka ktorému si udrží štýl a eleganciu za každej situácie. Nemusíte sa báť ani toho, že by bol notebook ťažká. Má ľahkú a tenkú konštrukciu, ktorá je veľmi odolná. Neuberie však z krásy vášho notebooku nič. Zaoblené rohy vytvárajú veľmi pekný, estetický dojem, čo ešte pridáva na celkovom dizajne.

Tvar notebooku je veľmi dôležitý na to, aby sa vám na ňom dobre pracovalo. Strieborné pánty, ktoré držia notebook pohromade vyzerajú skvelo a v kombinácií s čiernou sa vám to bude určite páčiť! Po bočných stranách notebooku nájdete potrebné komponenty na pripojenie. Narazíte tu na vstavanú CD mechaniku, takisto porty na pripojenie USB, HDMI, LAN či kombinovaný konektor na zapojenie slúchadiel či mikrofónu. Samozrejmosťou je aj čítačka kariet a vstup na napájanie.

Samostatná grafická karta zaručí, že ostrosť fotografií či videí bude naozaj perfektná. Na svojej ploche uvidíte vždy všetko poriadne a nemusíte sa báť, že by váš monitor bol rozmazaný alebo nezaostrený. Pôsobivé vizuálne pôžitky vám ponúka 15,6 palcový displej s FullHD rozlíšením, ktorý si okamžite zamilujete. Môžete získať aj rýchle pripojenie cez Wi-Fi alebo Bluetooth.

Notebook HP Pavilion 15-aw013nc vám ponúka najnovší operačný systém Windows 10, vďaka ktorému sa vám práca bude robiť omnoho rýchlejšie a ľahšie. Nechýbajú žiadne z funkcií, ktoré by ste inak nikde inde nenašli.