Notebooky sa stali súčasťou našich bežných životov už niekoľko rokov dozadu. Každý, kto potrebuje svoj počítač a údaje v elektronickej podobe prenášať staví na prenosný počítač, čiže inak povedané notebook. Sú ľahké, jednoducho sa s nimi manipuluje a viete si ich priniesť do páce, školy či do kaviarne úplne bez problémov. Pracovať tak môžete odvšadiaľ.

Nevýhoda notebookov však prichádza vtedy, keď si idete nejaký vyberať. Ťažký výber z mnohých variant vám sťaží ešte pohľad na rôzne lákavé ponuky, nízke ceny či akcie, pri ktorých dostávate nejaké výrobky zdarma. Ako si vybrať ten najlepší notebook, ktorý bude spĺňať všetko čo potrebujete? Návod je jednoduchý.

Okrem preferovanej značky či dizajnu by ste mali pozerať aj na výkon, veľkosť pamäte či cenu. Všetky tieto faktory hrajú rolu a nemali by ste zabúdať na žiaden z nich. Značka Dell patrí medzi lídrov na trhu, ktorí prerazili na náš trh len prednedávnom. Majú za sebou však svkelú históriu, ktorá prezrádza, že všetky ich výrobky sú vysoko kvalitné a všetci zákazníci sú s nimi spokojní. Okrem klasických používateľoch po tejto značke siahajú aj mnohí pracovne vyťažení ľudia na vysokých pozíciách či kvalitné školy, ktoré sa snažia zlepšiť žiakom prostredie v škole a zjednodušiť tak učenie a najmä písanie dlhých a obsiahlych poznámok.

Hľadáte notebook, ktorý vyhovie vašim vysokým požiadavkám, ktoré naň máte? Veľké rady pokročilých užívateľov radia notebook Dell Inspiron 15 Gaming 7000, ktorý prichádza v krásnom prevedení. Toto prevedenie sa bude páčiť nielen ženám, ale aj mužom, ktorí majú radi jednoduché a presné detaily. Notebook značky Dell urobí všetko, čo od neho budete očakávať. S jeho prácou a výkonom budete spokojní a len tak sa naň nebudete sťažovať. Notebook Dell Inspiron 15 Gaming 7000  je dokonca stavaný aj pre užívateľov, ktorí radi hrajú rôzne počítačové hry. Tie bývajú veľmi ťažkým orieškom pre mnohé počítače a najmä notebooky. Pri tomto notebooku si však môžete byť istí, že stihne všetko.

Notebook Dell Inspiron 15 Gaming 7000 je vhodný nielen pre rodiny, ale aj pre firmy a náročných užívateľov, ktorí potrebujú komfort pri robení každodenných úloh. Domáci relax či plnenie pracovných povinností tak nebude žiadnym problémom pre tento notebooky. Všetka práca v kancelárií od administratívy, vedenia účtov cez vypisovanie faktúr, hrania hier a mnohých iných vecí sa vám bude teraz robiť omnoho jednoduchšie, rýchlejšie a lepšie. O všetko sa vám postará kvalitný štvor jadrový procesor Intel Core i5 Skylake s frekvenciou 2300 MHz. Vďaka tomuto procesoru je stroj spôsobilý robiť také veci, ako napríklad náročné úlohy pri hraní hier, úprava viacerých fotografií či tvorba hudby a videa. Pre tento notebook nie je nič nemožné či nové.

Výraznou výhodou, ktorá prichádza pri tomto notebooku je tá, že má operačnú pamäť RAM typu DDR4, ktorá svojou kapacitou 8GB skutočne tiahne notebook dopredu. Všetky jednoduché či zložité úlohy tak spraví omnoho rýchlejšie ako iný notebook. Situácie, do ktorých sa tak dostanete pri tomto notebooku nebudú nikdy zložité a vždy sa vám budú jednoducho plniť.

Chýbalo vám vždy dokonalé zabezpečenie? Odteraz to tak nie je! Nenechajte si svoj počítač zahltiť vírusmi, ktoré sú veľmi nebezpečné nielen pre samostatný notebook, ale aj pre vaše osobné údaje. Pomocou Windowsu 10, ktorý sa v notebooku Dell Inspiron 15 Gaming 7000 nachádza vás nebudú trápiť neustále opravy systému či iné úniky vašich osobných údajov, snímok či nahrávok. Maximálna ochrana v oblasti používania elektroniky je v dnešnom svete veľmi dôležitá, a preto by ste ju nemali podceňovať.

Prekvapiť vás môže aj HDD disk, ktorý má veľký priestor na všetko, čo potrebujete uložiť. Veľkosť je neuveriteľných 1 TB, do ktorého sa vám zmestí úplne všetko.

Nosievate si notebook stále na iné miesta, kde na ňom pracujete? Prach, špina či iné nebezpečné a ostré predmety by mohli váš notebook rôzne poškodiť. Ak sa vám nechce investovať ďalšie peniaze do drahých obalov, jednoducho si zakúpte notebook Dell Inspiron 15 Gaming 7000, ktorý je odolný voči všetkému. Povrch notebooku je chránený odolnou konštrukciou, ktorá nielen že zariadi, aby sa vášmu prístroju značky Dell nič nestalo, ale takisto vyzerá skvelo a nadčasovo. Konštrukcia takisto umožňuje prvotriedne chladenie a vy sa tak nebudete musieť obávať toho, že by sa vám notebook prehrial alebo nejako inak zničil vplyvom vysokej teploty.

Notebook Dell Inspiron 15 Gaming 7000  sa vyznačuje neobyčajne navrhnutým systémom, ktorý vyzerá nadčasovo, minimalisticky a štýlovo. Elegantný notebook za každej situácie vám pomôže pri každom probléme, ktorý budete mať. Dizajnové zloženie notebooku je takisto veľmi zaujímavé. Pohromade ho drží odolný pánt, ktorý vyzerá štýlovo a nie je vidno, že by tam bol len kvôli praktickej stránke.

Po bočných stranách notebooku nájdete potrebné komponentny na pripojenie. Nájdete medzi nimi tie najhlavnejšie ako napríklad pripojenie USB, HDMI, LAN či kombinovaný konektor pre zapojenie slúchadiel, reproduktorov alebo mikrofónu. Samozrejmosťou je aj čítačka kariet a vstup pre napájanie. Nechýba ani podsvietená klávesnica, ktorá dáva celému notebooku šmrnc.