Notebooky sú v dnešnej dobe vyhľadávanou elektronikou, na ktorú stavia mnohí ľudia. Dôvod je najmä ten, že sú výkonné, prenosné a dá sa s nimi robiť naozaj veľké množstvo vecí. Za pochodu tak môžete pripravovať dokumenty do svojej práce, vytvárať prezentácie, hrať hry, prezerať si fotky alebo robiť koláže či mnoho iných vecí, ktoré by ste chceli. Počútače tu boli a vždy budú, no mnohí ľudia potrebujú mať aj voľnosť v tom, že si svoj počítač môžu prenášať všade, kam potrebujú. A práve vďaka tejto požiadavke vznikli aj notebooky, ktoré sa neustále vyvíjali. Od ťažkých notebookov, ktoré ste nemohli preniesť skoro nikde, pretože boli poriadne ťažké a veľké, sme sa presunuli k tenučkým notebookom, ktoré sú kvalitné, majú silný procesor, jednoducho sa ovládajú a môžete ich mať so sebou aj na cestách. Ich výdrž batérie je čoraz väčšia a väčšia, vďaka čomu máte istotu, že notebook vás nikdy nesklame. Stavte aj vy na kvalitný notebook a uvidíte, že iný počítač chcieť nebudete.

Notebooky sú výkonné zariadenia, ktoré pracujú presne tak, ako im poviete, že chcete. Ich výkon je už dávno porovnateľný s počítačmi, a preto sú vhodné nielen na hranie hier, ale takisto aj na prezeranie rôznych videí alebo fotografií, prípravu dokumentov do práce a mnohé iné vymoženosti, ktoré vám doteraz ponúkali väčšinou len počítače. Notebooky sú o niečo ľahšie a praktickejšie ako klasické počítače, vďaka čomu máte istotu, že vás nikdy nesklamú. Svoje dokumenty si tak môžete prenášať kamkoľvek pôjdete bez toho, aby vás to otravovalo alebo aby vám notebook zavadzal. Mnohé z notebookov sú omnoho ľahšie, ako tie, ktoré sa predávali pred niekoľkými rokmi. Rovnako na tom sú napríklad aj menšie notebooky. Na trhu je niekoľko druhov, z ktorých si vy sami môžete vybrať presne ten, ktorý vám bude sedieť. A to nie je všetko! Sami si môžete vybrať aj svoj vlastný dizajn alebo farebné prevedenie.

Značka Asus je známou značkou na slovenskom trhu, ktorú slovenský spotrebiteľ veľmi dobre pozná. Táto značka sa u nás objavila pred niekoľkými rokmi a počas nich sa dostala na omnoho vyššie priečky. Niekedy boli výrobky Asus dosť podceňované, no značka sa aj napriek tomu držala. Dnes patrí medzi tie najlepšie, ktoré ponúkajú elektroniku a najmä notebooky za skvelé a nízke ceny. Okrem toho vám značka ponúka aj kvalitu, ktorú len tak u iných, konkurenčných značiek nájsť nemusíte. Výrobky sú spracované kvalitnými technológiami a materiálmi, vďaka čomu budete mať istotu, že ste stavili na ten najlepší výrobok, po ktorom istotne túžite. Mnohí zákazníci, ktorí stavili na značku Asus by určite nemenili a niet sa ani čomu čudovať. Ich výrobky sú naozaj kvalitné a to, že by ste ich vracali, sa stáva len v ojedinelých prípadoch, ktorých je naozaj veľmi málo. Práve preto vám dnes prinášame recenziu na perfektný notebook Asus R517SA-XO208, ktorý sa vám určite zapáči hneď na prvé vyskúšanie a na prvý pohľad!

Od vášho milovaného a nového notebooku vás delí len jeden krok a tým je nákup. Alebo možno dva a tým je ešte aj výber. Tento krok však môžete pokojne odškrtnúť, pretože práve teraz ste našli notebook, ktorý sa vám bude určite hodiť a iný chcieť nebudete. Od nového notebooku Asus R517SA-XO208 môžete kačať aj neočakávateľné. Vo svojej cenovo dostupnej kategórií naozaj exceluje nad konkurenciou a ponúka tak vypracované technológie, že iný notebook už určite chcieť nebudete. Hneď na prvý pohľad pochopíte, prečo tomu je tak. Prémiové výhody ako výkonný dvojjadrový procesor alebo ostrý HD obraz zabalený do úchvatného dizajnu sú len začiatkom výhod, ktoré vás prekvapia nielen pri práci, ale takisto aj v domácnosti a počas vášho voľného času. Zažijete tak hrejivý pocit pri srdci, keď si notebook Asus R517SA-XO208 vyberiete ako svojho spoločníka, ktorého budete chcieť mať neustále pri sebe.

S výkonom sa pri notebooku Asus R517SA-XO208 naozaj nešetrilo. Tajomstvo notebooku od značky Asus spočíva v jeho diverzite. Vedľa perfektného a štýlového dizajnu, nízkej ceny a mnohých užitočných funkcií, ktoré určite oceníte má notebook výkonný dvojjadrový procesor, od ktorého budete určite očakávať to najlepšie, čo sa dá. Procesor Intel Celeron N3060 vám ponúka to najlepšie, čo sa dá a ešte omnoho viac. Vďaka svojmu modernému prevedeniu je schopný obstarávať viac činností zároveň, čím vám ušetrí naozaj veľké množstvo času. Vy tak budete spokojní, že máte príjemného spoločníka a nielen to. Budete šťastní aj za to, že vám ušetril čas.

Aby procesor pracoval čo najlepšie a bez najmenších problémov, po celú dobu jeho fungovanie doplňuje aj operačná pamäť RAM. Notebooky značky Asus ponúkajú naozaj spoľahlivé fungovanie, pretože značka spolieha nielen na procesor, ale takisto aj na operačnú pamäť. Pri notebooku Asus R517SA-XO208 máte istotu dostatočne veľkej RAM pamäte, ktorá činí až neuveriteľné 4 GB. Vďaka takejto veľkosti môžete surfovať po internete bez problémov a vaša práca bude takisto omnoho jednoduchšia.

Či už budete notebook Asus R517SA-XO208 šetriť alebo zaťažovať, je len na vás, no môžete si byť istí, že vám vydrží veľmi dlho tak či tak. Aj na maximálny výkon je notebook značky Asus pripravený najmä vďaka technológií s názvom Ice Cool, ktorá vám dáva istotu, že notebook ostane v prirodzenej teplote a to medzi 28 – 35 stupňov Celzia. Teplota je výrazne nižšia ako priemerná telesná teplota, čo vám dovoľuje pracovať bez akýchkoľvek komplikácií alebo problémov, ktoré by sa mohli vyskytnúť pri iných notebookoch.

Viete, čo je na notebookoch veľmi dôležité? Displej. A práve notebook Asus R517SA-XO208 vám ponúka matný LED displej s uhlopriečkou chválitebných 15,6 palcov s HD rozlíšením 1366 px x 768 px. Takýto displej vám poskytuje nahliadnuť do sveta elektrotechniky tak, aby ste mu porozumeli vždy a za každých okolností. Vysoké rozlíšenie displeja zaručí zobrazenie všetkých dôležitých detailov na obrazovke pričom najnovšia technológia vám zaručí tie najrealistickejšie a najjasnejšie farby, ktoré vám môže notebook ponúknuť. Môžete mať tak nezabudnuteľný zážitok pri prezeraní filmov, videí alebo fotografií. Okrem toho, aby sa vám s notebookom Asus R517SA-XO208 pracovalo príjemne a čo najjednoduchšie, povrch je vybavený antio reflexnou fóliou, č znamená, že vám zabraňuje nechcenému lesku z okolia a na displej tak budete vidieť najlepšie ako môžete.

Notebook Asus R517SA-XO208 vás určite prekvapí úplne všetkým, čo vám ponúkne. Jedna z vylepšených vychytávok je napríklad úplne nový a prepracovaný touchpad, ktorý vám ponúka to najlepšie a tie najnovšie funkcie. Vďaka technológiám, s ktorými sa stretávate pri dotykových displejoch smartfónov vám aj touchpad ponúka takmer okamžitú odozvu a neuveriteľnú presnosť, čo je pri notebookoch vždy veľmi ťažké.

Klávesnica, ktorú vám ponúka notebook Asus R517SA-XO208 nie je len taká klávesnica. Je to klávesnica Chiclet, ktorá predstavuje úplne nový spôsob písania na počítači, ktorý si okamžite zamilujete aj vy. Vďaka zmodernizovanej konštrukcií sa už nikdy nepomýlite ani o jedno písmenko. Múdre rozvrhnutie klávesnice je veľmi dôležité a hrá svoju dôležitú rolu. Práve preto má notebook Asus R517SA-XO208 tlačidlá presne 1,6 mm vysoké. Nikdy si tak nebudete namáhať svoje prsty a písanie vám pôjde naozaj veľmi rýchlo. Zvýšená odolnosť klávesnice je schopná vydržať až 10 miliónov ťuknutí, vďaka čomu sa značne predlžuje celková životnosť notebooku.

Dizajn notebooku Asus R517SA-XO208 je naozaj vyššej úrovne. Určite vás okúzli hneď na prvý pohľad najmä vďaka jeho štýlovému a dych berúcemu vzhľadu, ktorý je hneď na prvý pohľad úplne iný, ako pri iných notebookoch. Jeho tenké prevedenie, jednoduché a vyhladené hrany a to všetko v jednej farbe dodáva notebooku zaslúžené uznanie.

Na trhu je hneď niekoľko operačných systémov, ktoré vám zaručujú spokojnosť. Notebook Asus R517SA-XO208 má operačný systém Windows 10, ktorý patrí medzi tie najlepšie, na ktoré sa spolieha naozaj veľmi veľká časť ľudstva. Nadčasové vymoženosti a príjemný, osobný prístup je niečo, čo sa vám bude určite páčiť.