Na to, aby vám mohla vaša tlačiareň spraviť úplne všetko, čo od nej žiadate, je veľmi dôležité, aby ste si najprv vybrali presne takú, ktorá sa vám bude hodiť. Či už funkciami, rozmermi alebo dizajnom. Na začiatok by ste si mali odpovedať na základné otázky, ako koľko mesačne budete tlačiť, či chcete tlačiť len čierno-bielo alebo aj farebne, či budete chcieť tlačiť aj fotografie, ako budete tlačiareň pripájať k počítaču alebo aké formáty budete tlačiť. Ak ste si všetko zodpovedali, môžete sa posunúť ďalej. Medzi najdôležitejšie parametre pri výbere sú technológie, ktoré si zvolíte. Výber je na vás, môžete si vyberať z laserových tlačiarní alebo tých atramentových. Rozdiely medzi nimi by ste si mali čo najlepšie naštudovať, aby ste zistili, čo je pre vás lepšie. Ďalej je to typ tlačiarne. Na trhu nájdete klasické tlačiarne, ktoré sú vhodné najmä do domov a na domáce použitie. Následne sú to multifunkčné tlačiarne, ktoré vám okrem tlačenia ponúkajú aj kopírovanie či skenovanie. Nechýba často ani fax. Následne sú to fototlačiarne, ktoré vám vytlačia kvalitnú fotografiu v akejkoľvek veľkosti. Zaujímavosť je aj pripojenie k počítaču. Tá môže byť klasická, cez kábel alebo aj novšia, a to prostredníctvom Wi-Fi technológie, čo vám znižuje výskyt ďalších káblov. A aké funkcie by sa vám mohli ešte hodiť? Napríklad obojstranná tlač, Tlač k okrajom, Skenovanie diapozitívov, Slot na flash disk alebo pamäťovú kartu, vďaka čomu by ste mohli tlačiť aj bez toho, aby ste zapli počítač, alebo napríklad aj funkcia Viac zásobníkov na papier, vďaka čomu by ste nemuseli nastavovať a dopĺňať jeden a ten istý zásobník. Pomocou týchto parametrov si nájdete presne takú tlačiareň, po ktorej budete túžiť.

Vybrať si tú najlepšiu tlačiareň je niekedy naozaj veľmi ťažké. Najnovšie prístroje totižto nielen tlačia dokumenty, ktoré si napíšete, ale takisto sú aj samostatnými zariadeniami, ktoré fungujú aj bez pomoci počítača či notebooku. Vedeli ste, že do tých najnovších môžete zapojiť len USB kľúč a začať tlačiť? Tieto najnovšie tlačiarne vám ponúkajú aj možnosť pravidelného a neustáleho tlačenia bez toho, aby ste museli zapnúť počítač. Pripojenie k tlačiarni pomocou mobilného zariadenia, tabletu alebo len tak tlačenie z USB kľúča alebo pamäťovej karty je dnes úplne bežnou záležitosťou, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Tlačiarne sú v dnešnej dobe jednoducho výdobytkom doby, ktoré sa vám vyplatia v každom jednom ohľade. Bez toho, aby ste vôbec rozmýšľali, či si máte nejakú kúpiť alebo nie, odpoveď je určite áno. Tlačiareň by nemala chýbať nikde a nikomu, pretože sa považuje už za jeden zo základných komponentov základnej výbavy počítača. Vďaka širokým funkciám, ktoré vám tlačiarne ponúkajú, sa vám naskytne nespočetné množstvo využitia či už v osobnom alebo firemnom živote. Vďaka tlačiarňam si môžete uchovávať fotografie alebo skenovať rôzne listiny. Výber správnej tlačiarne nielenže ušetrí vaše peniaze, ale ušetrí vám aj čas pri neustálom chodení do miest, kde sa tlačiarne nachádzajú a ponúkajú vám tlač. Na trhu dnes nájdete naozaj nespočetné množstvo, a preto sme si dnes pre vás pripravili recenziu na jednu tlačiareň, ktorú určite oceníte každom jednom spektre vášho života a zamilujete si ju hneď na prvé použitie.

O značke

Značka Samsung patrí medzi popredných výrobcov elektro spotrebičov, ktorí si svoje miesto na trhu neustále držia a výrobky zdokonaľujú. Mnohí zákazníci poznajú značku Samsung najmä podľa štýlových a kvalitných mobilných telefónov či tlačiarní, ktoré vlastní niekoľko miliónov ľudí po celom svete. Značka sa však zaoberá aj inými spotrebičmi a elektronikou, ako sú napríklad chladničky, monitory alebo televízory. Všetky tieto výrobky sú precízne spravené, jednoducho ovládateľné a kvalitné, takže vám vždy vydržia naozaj veľmi dlho a nemusíte sa báť, že by sa vám po nejakej krátkej dobe pokazili.  Ak teda aj vy zvažujete, akú tlačiareň si kúpiť, možno by ste mali vziať do povedomia aj multifunkčnú tlačiareň Samsung SL- M2070W, ktorá vás prekvapí hneď vo viacerých smeroch.

Kvalitná tlačiareň pre každého

Hľadáte kvalitnú tlačiareň, ktorá je efektívna, rýchla a skvelo zvládne prácu? Práve multifunkčná tlačiareň Samsung SL- M2070W je tou najlepšou voľbou pre vás. Nezáleží na tom, či budete práve tlačiť, kopírovať alebo skenovať, pretože všetky tieto úkony spraví za vás. Do svojho arzenálu prijala inovatívne prvky, ako napríklad kopírovanie strán na jeden list, kopírovanie rôznych dokladov, ale takisto aj možnosť skenovať dokumenty rovno do emailovej adresy. Za pomoci tejto tlačiarne získate všetko, čo potrebujete pre svoju firmu alebo domácnosť. Odteraz máte nového a právoplatného člena vášho pracovného týmu, ktorý bude tým najlepším.

A čo vlastne tlačí táto tlačiareň od značky Samsung? Čo sa týka formátu, tlačí sa základná veľkosť A4. Pamäť tlačiarne Samsung SL- M2070W sa vyšplhala až na 128 MB a tlač strany netrvá dlhšie ako 8,5 sekúnd. Vysoký počet pozitívnych bodov dostáva aj za svoju neúnavnú pracovitosť, pretože bez problémov zvládne tlačiť 20 strán za minútu, pričom sa jedná o rozlíšenie 1200×1200 DPI. Pri kopírovaní to je 14 strán za minútu. Skener zas zvládne rozoznať až 16,7 miliónov farieb. Konkrétne úlohy môžete do tlačiarne Samsung SL- M2070W bez problémov zadať nielen prostredníctvom počítaču cez pripojenie USB káblu, ale takisto aj pomocou bezdrôtovej siete Wi-FI, ku ktorej pripojíte napríklad notebook alebo smartfón. Pri tlačení tak počítač nemusíte vôbec zapínať. Jednoducho tlačte aj z mobilu.

Šetríte životné prostredie

Pri tomto všetkom však tvorcovia a výrobcovia tlačiarne Samsung SL- M2070W mysleli na životné prostredie, ktoré je dnes veľmi dôležité pre úplne každého. Tlačiareň je vybavená tlačidlom Eco, na ktoré keď kliknete, ušetríte nielen toner, ale takisto aj papier a energiu. Vytlačíte viac dokumentov na menej strán.

Elegantný a štýlový dizajn

Nesmieme zabudnúť ani na štýlový elegantný dizajn, ktorý sa hodí do každého jedného interiéru a nezaberie ani moc miesta. Takýto elegantný dizajn je naozaj vhodný do každej jednej kancelárie, v ktorej sa bude vynímať.

Pri tlačiarni Samsung SL- M2070W sa môžete tešiť aj na najrôznejších pomocníkov, ktorí vám spríjemnia život. Medzi nich sa radí napríklad program Easy Printer Manager, ktorý pôsobí ako prostredník pri nastavovaní a sledovaní stavu. S aplikáciou Easy Document Creatos sa zas dočkáte podpory pri tvorbe digitálnych dokumentov a ich následnému zdieľaniu či už cez mail alebo napríklad na vašu obľúbenú sociálnu sieť. Užívajte si výhody tejto perfektnej a zaujímavej tlačiarne, ktorá však nie je len tlačiarňou, ale samostatným a výkonným spotrebičom, ktorý sa postará o úplne všetko, čo budete potrebovať. Tlačenie nebolo nikdy jednoduchšie a lepšie.