Okrem chladničky musíte mať doma aj mrazničku, ktorá vám skvelo zamrazí všetky potraviny. Tie vám vydržia potom omnoho dlhšie, ako by ste inak očakávali. Chladničky sú síce dôležité, no mrazničky sa radia hneď za ne. Nemusíte mať doma veľmi veľkú mrazničku, stačí, ak bude menšia. Rozhodnúť sa musíte podľa toho, koľko členov rodiny máte.

Mrazničiek na trhu je naozaj veľké množstvo. Väčšinou sa od seba odlišujú veľkosťou a energetickou triedou, v ktorej sa nachádzajú. Niektorí ľudia si radšej kúpia veľkú mrazničku, aby do nej mohli vložiť všetko, čo potrebujú. Majú tak doma úplne každú potravinu či pokrm, ktorý potrebujú a nemusia ísť do obchodu.

Značka Zanussi patrí medzi lídrov trhu, ktorí vyrábajú tie najlepšie výrobky. Na tie môžete jednoducho staviť a nikdy sa nestane, že by ste to oľutovali. Každý jeden deň budete spokojní nielen s výkonom, ale aj s dizajnom, ktorý vyzerá minimalisticky a jednoducho. Biela farba je vhodná pre každú miestnosť, do ktorej ju plánujete uložiť.

Vyberáte si mrazničku, ktorá nezaberie veľa miesta a hodí sa najmä do menších bytov? Presne toto má mraznička Zanussi ZFU19400WA, ktorá z vonku vyzerá menšia, no má dostatočný priestor na úplne každý druh potraviny. Efektívne do nej môžete vložiť všetko, čo chcete a nikdy v nej nebudete hľadať nejaké jedlo či pokrm veľmi dlho. Ideálne riešene v podobe mrazničky Zanussi ZFU19400WA sa vám bude páčiť. Čisté biele prevedenie a špeciálne navrhnutý priestor Space + je výhodou, ktorú oceníte. Vďaka tomu, že veľmi prakticky uložíte všetko, čo potrebujete, vložíte do nej omnoho viac vecí, ako do inej mrazničky.

Energetická trieda vás môže takisto zaujať. Mraznička sa radí do kategórie A+, vďaka čomu vám veľmi jednoducho ušetrí aj veľké náklady na energiu.

Voľne stojaca mraznička so zásuvkami má naozaj dômyselné riešenie priestoru, ktorý sa nazýva Space +. Táto funkcia vám pomôže vložiť do mrazničky omnoho viac vecí, ako by ste inak očakávali. Zamrazte si mäso, ovocie, zeleninu alebo dopredu prichystané polotovary. Hlavnou myšlienkou mrazničky Zanussi ZFU19400WA je bezpečne uskladniť veľké množstvo potravín. Nemusíte tak denne nakupovať neustále nové veci a ušetríte tak aj čas, ktorý by ste inak museli investovať do tejto činnosti.

Vnútorné usporiadanie je pri mrazničkách veľmi dôležité. Mraznička Zanussi ZFU19400WA ponúka celkový objem 168 litrov s výškou 125 cm. Vďaka tomu sa vojde úplne všade a nemusíte sa báť, že by ste ju po kúpe nemali kam dať. Vo vnútri nájdete 5 priehľadných zásuviek, z ktorých jedna má ešte výklop. Vďaka transparentnému materiálu vám mraznička umožňuje perfektný prehľad o uložených potravinách a vy si tak rýchlo a jednoducho vyberiete to, čo práve potrebujete. Žiadne zdĺhavé hľadanie nečakajte! Ušetrite čas aj pri tomto.

K prednostiam mrazničky značky Zanussi sa radí aj integrovaný mraziaci podnos, ktorý je určený na malé kúsky potravín, ako je napríklad bobuľové ovocie, mrazené bylinky alebo mäso, ktoré ste celé nespotrebovali. Takto budete mať zaistený komfortý prístup a nestane sa, že by ste bobuľky ovocia našli aj niekde inde v mrazničke. Nič sa vám nestratí a všetko budete mať na jednom mieste.

Požadovanú teplotu si nastavíte jednoduchým ovládaním v hornej časti mrazničky. K nemalým benefitom sa radí aj funkcia rýchleho mrazenia. Vaše jedlo tak bude okamžite zamrazené behom krátkeho času. Mrazničku môžete využiť aj na ukladanie čerstvým potravín, ktoré by sa mohli chladiacim účinkom poškodiť a kvalita by sa znížila. Jednoducho si takto čerstvé potraviny dáte do mrazničky a vďaka šoku, ktorý dostanú z rýchleho mrazenia sa v nich uzamknú všetky živiny a nestratia nič z toho, čo mali. Vďaka aktivácií tlačidla sa okamžite zníži teplota a potraviny si naďalej uchovajú svoju maximálnu čerstvosť a najmä, pôvodnú chuť, ktorú by mohli veľmi jednoducho stratiť. Teplota sa vracia po pár minútach automaticky do normálu.

Zásuvková mraznička Zanussi ZFU19400WA však disponuje aj mnohými ďalšími vecami, ktoré by sa vám mohli páčiť. Systém akustického a vizuálneho kontrolovania teploty vám zaručí, že sa teplota nikdy nezvýši nejak výrazne. Ak by sa nedopatrením stalo, že zabudnete zatvoriť dvere, spotrebič je tak múdry, že vás na to sám upozorní. Poteší vás určite aj výkonná mraziaca kapacita, ktorá dosahuje až 20 kg potravín za 24 hodín!

Výhodou je aj akumulačná doba v prípade výpadku elektrického prúdu. Vaše potraviny budú vždy v poriadku, pretože teplota sa ustáli a vydrží tak až 18 hodín udržať chlad. Rovnako to je aj v prípade náhlej poruchy, ktorú ste nemohli predpokladať. Smer otvárania dvierok môžete umiestniť aj na pravú a aj na ľavú stranu, vďaka čomu si budete istí, že mrazničku dáte úplne všade. Nastaviť si takisto môžete aj predné nožičky, ktorými zaisťujete stabilitu.