Hľadáte do domu kvalitnú mrazničku, ktorá by vám vedela splniť všetky potreby, ktoré máte? Na trhu sa nachádza nespočetne veľa spotrebičov, ktoré vyzerajú tak, že by sa vám mohli hodiť, no nepatria medzi tie najspoľahlivejšie alebo najlepšie, a preto by ste si svoju novú mrazničku, ktorú si kupujete do domácnosti, poriadne rozmyslieť a dobre kúpiť. Niekedy by ste mali pri vyberaní stráviť aj niekoľko dní, týždňov či dokonca mesiacov, aby ste porovnali všetky výrobky, ktoré vyzerajú, že by stáli za to. Neviete si stále vybrať? Možno máme pre vás tip, na skvelú mrazničku, ktorá sa vám určite zapáči!

Značka Whirlpool patrí medzi veľmi známe značky, ktoré ponúkajú kvalitné spotrebiče. Niet sa ani čomu čudovať. Milióny spokojných zákazníkov, ktorí už nakúpili spotrebiče od tejto značky na ňu nevedia dať dopustiť a iné výrobky by ani nekupovali. Práve značka Whirlpool sa zaraďuje medzi značky, ktoré ponúkajú aj mrazničky a chladničky. Tie sú pre naše domácnosti nevyhnutnosťou, ktorá by vám určite nemala chýbať a mali by ste si nájsť presne tú, ktorá by vám vyhovovala. Ak ste si stále nevybrali, práve značka Whirlpool má pre vás jednu mrazničku, ktorá vás určite ohúri a budete ju chcieť vyskúšať aj vy.

Mrazničky patria medzi spotrebiče, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Plnia úlohu nielen boxu, v ktorom môžete zamraziť nejaké potraviny, ktoré ste si kúpili mrazené, ale takisto do nej môžete uložiť mnohé veci, ktoré ste si kúpili na dlhší čas. Nemusíte sa báť, že by ste si nakúpili len na jeden deň a na ten ďalší museli ísť do obchodu. Presne na toto slúžia mrazničky, aby ste si v nich mohli uschovať všetko, čo potrebujete bez toho, aby ste sa báli, že sa vám potraviny pokazia.

Značka Whirlpool prišla s mrazničkou Whirlpool WVA 35643 NFW, ktorá patrí medzi tie najlepšie, aké by ste si kedy mohli kúpiť. Táto mraznička má naozaj veľké miesto, do ktorého uložíte veľké množstvo potravín, ktoré ste si kúpili do zásoby. Nemusíte byť už limitovaní nejakým malým objemom starej mrazničky, do ktorej by ste neuložili ani len polovicu. Nová, moderná mraznička, ktorá pojme viac surovín je presne pre vás a spravíte v nej miesto úplne na všetko. Rovnako vám mraznička Whirlpool WVA 35643 NFW ponúka aj bezpečné uloženie, vysoký výkon a energeticky nízku náročnosť, vďaka čomu ušetríte naozaj veľmi veľa financií. Voľne stojaca beznámrazová mraznička Whirlpool WVA 35643 NFW dokonale spĺňa všetky tieto požiadavky a ešte omnoho viac.

Mali ste doteraz problém, že v mrazničke ste mali všetko na jednej kope a nemohli ste sa prakticky zorientovať skoro v ničom? Práve mraznička Whirlpool WVA 35643 NFW disponuje pri výške 187,5 cm celkovým objemom až 377 litrov a využiteľným objemom neuveriteľných 342 litrov, vďaka čomu si do nej uložíte všetko, čo potrebujete. Vnútorný priestor je perfektne rozdelený do 7 častí, vďaka čomu vám ponúka dve zásuvky s výklopnými dvierkami, 5 zásuviek, ktoré majú XXL rozmery vďaka čomu do nich dáte úplne všetko, čo potrebujete. Máte tak naozaj úžasný priestor na prehľadné upratanie väčšieho množstva potravín. Každý kúsok dáte na správne miesto a vždy keď pôjdete do svojej novej mrazničky Whirlpool WVA 35643 NFW, nájdete v nej všetko.

Viete o tom, že 6. zmysel majú aj mrazničky? Práve mraznička Whirlpool WVA 35643 NFW má perfektný 6- zmysel No Frost, ktorý zabezpečuje rovnomerné a dôkladné prúdenie vzduchu vo vnútri chladničky, hygienické uschovanie potravín, znižuje tvorbu vlhkosti a takisto zamedzuje aj tvorbe námrazy, vďaka čomu máte istotu, že nikdy nebudete musieť mrazničku odmrazovať a nejako špeciálne umývať, aby ste sa zbavili ľadu.

Určite vás zaujíma aj výkon, ktorý je veľmi dôležitý. Mraznička Whirlpool WVA 35643 NFW vyniká mraziacim výkonom, vďaka ktorému za 24 hodín dokáže zamraziť nadštandardných 32 kilogramov potravín. Máte tak istotu, že aj keď dovnútra dáte veľké množstvo potravín, do 24 hodín sú určite zamrazené. V prípade výpadku elektrického prúdu je mraznička od spoločnosti Whirlpool schopná zachovať potraviny v plne zamrazenom stave až po dobu 45 hodín, čo je naozaj veľmi skvelý výkon. Aj keď má tento spotrebič vysoký výkon, radí sa do veľmi úspornej energetickej triedy A+++.

Máte mrazničku niekde, kde by ste ju mohli počuť? Nemusíte sa báť, že by mala rušivý efekt, pretože je naozaj veľmi tichá. Jej hlučnosť dosahuje maximálne 40 dB, takže vás rušiť naozaj nebude. Elektronické ovládanie pomocou tlačidiel vám umožní aj rýchle a jednoduché nastavenie požadovanej teploty mrazničky. Bez pochyby využijete tiež funkciu rýchleho zamrazovania. O komfortné otváranie sa postará aj vzduchový ventil a možnosť zmeny otvárania dverí podľa vašich potrieb.

Dizajn mrazničky je úplne jednoduchý, biely a nebude tak žiadnym rušivým elementom v nijakej miestni, do ktorej ju postavíte.