Mrazenie jedla sa stalo úplne normálnou súčasťou nášho života. Je pre nás úplne normálne, aby sme si dali zamraziť pečivo, nejaké mäso či ovocie do mrazničky, aby sme si ich mohli kedykoľvek vytiahnuť a zjesť. Je to praktické, výhodné a môžeme si do zásoby počas akcií a výpredajov kúpiť omnoho viac, ako niekedy. Počas víkendov tak máme čas na všetko a nemusíme chodiť do obchodov.

Keď však chceme mraziť dostatočné množstvo potravín, potrebujeme na to najmä kvalitnú mrazničku, ktorá dokáže splniť všetky naše podmienky. Medzi tie najhlavnejšie patrí napríklad dostatočne nízka teplota, dostatočný priestor pre všetky potraviny a minimalistický dizajn, v ktorom bude prevedená. Samozrejmosťou je aj nízka spotreba, vďaka ktorej nebudeme musieť platiť vysoké účty za energie. Ak sme na niečo zabudli, určite to uvidíte pri tejto mrazničke, ktorá má úplne všetko, čo budete potrebovať!

Značka Siemens patrí medzi kvalitné značky, ktoré už niekoľko rokov prinášajú tie najlepšie výrobky na trh. Počas svojho pôsobenia v mnohých krajinách sveta, sa preslávila nielen mrazničkami, ale aj inými výrobkami, ktoré milujú milióny spokojných zákazníkov. Pripojte sa k nim aj vy a uvidíte, že sa na mrazničku Siemens GS29NVW30 budete môcť spoľahnúť aj v tých najvyšších teplotách!

Uľahčite si život bez námahy a mrazte úplne všetko od ovocia a zeleniny zo záhrady až po mäso z vašej zabíjačky. Na všetko budete mať v tejto mrazničke od značky Siemens miesto! Vďaka nej však ušetríte aj energiu a svoje sily či čas, ktorý by ste inak museli využívať na nákup potravín. Takto ich budete mať vždy doma po ruke, kedy potrebujete! Mraznička Siemens GS29NVW30 je v modernom bielom a minimalistickom prevedení, ktoré sa vám bude určite páčiť. Zásuvky plnia najmä tú praktickú časť, vďaka ktorej si všetko, čo potrebujete, jednoducho vložíte tak, aby sa vám to neplietlo s ostatnými vecami. Zabudnite na námrazu, ktorá sa veľmi rada začína tvoriť na zadnej časti nielen mrazničiek, ale aj chladničiek. Náročné odmrazovanie už nebudete musieť nikdy robiť. Mraznička Siemens GS29NVW30 si s niečím takýmto sama poradí. Sama odníma vlhkosť a vodu a pomocou kompresoru tak vyparuje všetko von. Nikdy sa nestane, že by ste si museli nechávať čas aj na niečo takéto.

Vaše potraviny nielen, že vydržia dlho. Oni budú aj dlho čerstvé! Ideálne podmienky, ktoré vytvára mraznička Siemens GS29NVW30 sú také, že všetky potraviny si udržia dlhšiu čerstvosť, chuť, vzhľad a dokonca aj vôňu. Ventilátor chladný vzduch roznesie od každého jedného kúta vášho spotrebiča. Takisto sa nemusíte báť ani toho, že by vám vzduch rýchlo z mrazničky vyšiel, keď otvoríte dvierka. Mraznička značky Siemens sa postará o to, aby mala vo vnútri vždy perfektnú klímu a potraviny nevystavovala vysokým teplotným rozdielom.

Vďaka tomu, že mraznička Siemens GS29NVW30 má až 195 litrov, môžete do nej vložiť úplne všetko, čo potrebujete. Ešte lepšie však na všetkom je to, že sa nikdy nestane, že by ste si svoje jedlo nevedeli nájsť, alebo by ste mali všetko nahádzané v jednom. Ťažkému hľadaniu v mrazničkách už odzvonilo! Vychutnávajte si prehľadnosť vďaka priehľadným dvierkam s mraziacimi zásuvkami a špeciálnou priehradkou, vďaka ktorej môžete všetko vytiahnuť a pracovať s ňou ako len budete chcieť.

Máte veľké potraviny, ktoré sa vám nikde nezmestia, no potrebujete ich zamraziť? Nemusíte sa ničoho báť! Veľké potraviny, ako napríklad mäso alebo veľká narodeninová torta sa zmestia jednoducho do veľkej priehradky BigBox, ktorá sa postará o to, aby sa vaše jedlo nepomačkalo. Väčšie miesto na skladovanie vo vašej mrazničke Siemens GS29NVW30 získate aj keď dáte von sklenené odkladacie plochy medzi mraziacimi boxami.

Chráňte si svoje potraviny jednoducho a veľmi dobre! Vďaka špeciálnej mraziacej priehradke s klapkou pre intenzívne mrazenie sa nikdy nestane, že po vložení nejakého čerstvého jedla by sa ostatné potraviny rozpustili a mohli by stratiť na svojej kvalite. Jednoducho pomocou klapky znížite pred vkladaním obzvlášť veľkého množstva čerstvých potravín teplotu vo vnútri mrazničky až na -30 stupňov Celzia! Jednoducho tak spravíte všetko, čo potrebujete! Nemusíte sa však báť ani vysokých účtov za energie, po dosiahnutí požadovanej teploty sa mraznička Siemens GS29NVW30 sama prepne do normálnej prevádzky. Tá vám nezožerie toľko energie.

Múdra mraznička Siemens GS29NVW30 má veľmi účinnú izoláciu, inovatívny úsporný kompresor a optimálnu cirkuláciu vzduchu, vďaka čomu sa radí do energetickej triedy A++. Máte tak istotu, že vaše potraviny budú skvelo zamrazené a vy nebudete mať vysoké účty na energie. Zároveň však hravo zamrazí aj 20 kilogramov denne a pri poruche udrží chlad až 19 hodín!

Užívateľský komfort, ktorý táto mraznička ponúka si zamilujete okamžite. Vychutnajte si tichú prevádzku chladničky, ktorá má maximálnu hlučnosť 42 dB. Toto ticho môže prerušiť jedine varovný signál, ktorý sa spustí len v prípade, ak zle zatvoríte dvere a dôjde k zvýšeniu teploty vo vnútornom priestore. Takisto si môžete zmeniť aj záves dverí, takže sa môžu dvierka otvárať do ľavej, ale aj do pravej strany. Nožičky si môžete výškovo sami nastaviť. Vďaka tomu, že má mraznička príjemné rozmery, zmestí sa vám úplne všade, kde potrebujete a to dokonca aj do malého bytu!