Mrazničky sa radia medzi dôležité spotrebiče, ktoré by nám nemali doma určite chýbať. Vďaka nim totižto vieme veľmi jednoducho a rýchlo zamraziť všetky druhy pokrmov, ktoré potrebujeme a nie je nikdy problém nakúpiť do domácnosti aj do zásoby.  Či už plánujete kúpu veľkej alebo malej, do domu sa jednoducho mraznička vždy musí zakúpiť. Skladovanie potravín vďaka týmto spotrebičom je omnoho jednoduchšie a nikdy sa nestane, že by ste svoje potraviny nemali kde dať. Ak si zakladáte domácnosť a potrebujete novú mrazničku alebo len meníte starú za novú, mali by ste si nájsť presne takú, ktorá spĺňa vaše potreby a mala by mať všetky funkcie, po ktorých budete túžiť. Ak žijete v malom byte, určite si nekúpite veľký spotrebič, ktorý by sa vám do kuchyne alebo inej miestnosti, kde ho chcete umiestniť, nezmestil. Určite v takom prípade stavíte na mrazničku, ktorá bude vnútri dostatočne veľká, no rovnako ušetrí miesto všade naokolo. Naopak, ak bývate vo väčšom dome a máte veľkú rodinu, väčšia mraznička je výhodou. Práve to je dôvod, prečo by ste si na začiatok mali spísať zoznam, do ktorého si spíšete všetky funkcie, ktoré mraznička musí mať. Podľa toho si môžete vybrať presne ten výrobok, ktorý sa vám páči a nielen to. Bude takisto spĺňať všetky vaše požiadavky, ktoré sú pre vás alfou a omegou, pretože pri výbere spotrebiču nie je dôležitý len výzor, ale takisto aj funkcie.

Výber mrazničky je niekedy omnoho ťažší, ako si jeden človek môže myslieť. Práve to je dôvod, prečo by ste si predtým, ako pôjdete do obchodu, mali zistiť, na aké parametre je dôležité pozerať a čo by ste si mali všímať v informačnom liste. Medzi veľmi základné a dôležité parametre totižto nepatrí len dizajn, ktorý je v mnohých smeroch dôležitý. To najdôležitejšie, čo by vás, ako laikov mohlo zaujímať, je kapacita. Treba vziať do úvahy nielen počet osôb v domácnosti, ale takisto aj to, aké sú u vás doma stravovacie návyky a životný štýl. Ak ste vášnivý záhradkár, asi budete potrebovať o niečo väčšiu mrazničku na všetko ovocie a zeleninu, ktorú budete chcieť skladovať v mraze, ako človek, ktorý býva v meste. Rovnako si zvoľte aj to, aké rozmery by mraznička mala mať. Predsa len, musíte vedieť, či sa vám do miestnosti, kde ju chcete mať, zmestí. Energetická trieda vám zas povie, koľko mraznička spotrebuje a koľko financií by ste si mali vyčleniť na jej prevádzku. Na trhu dnes síce nájdete mrazničky, ktoré nespotrebujú toľko energie, no vždy sa na to pre istotu pýtajte alebo zisťujte túto informáciu. Je to veľmi dôležité najmä z toho dôvodu, že trieda A++ je vždy lepšia ako trieda A. Na výber máte hneď z niekoľkých, veľmi zaujímavých typov ako zásuvkový, pre niekoho známy skriňový, typ mrazničky alebo pultový, inak známy pod názvom trhulicový. Zásuvkový je prehľadnejší, no pultový má omnoho väčšiu kapacitu v mnohých ohľadoch. Nezabúdajte ani na také veci, ako to, že kapacita mrazničky sa udáva v litroch a na osobu sa ráta zhruba 40-50 litrov. To teda vynásobte počtom osôb a následne vyberajte.

Vhodná pre všetky rodiny, aj pre tie malé

Nielen veľké, ale takisto aj menšie domácnosti potrebujú kvalitnú mrazničku, ktorá sa postará o všetky potraviny, či už mrazené alebo tie, ktoré zmraziť chcete. Práve malé a stredne veľké rodiny hľadajú mrazničky, ktoré majú dostatočný priestor, no napriek tomu nezaberú veľa miesta. Mraznička Goddess FSC084TW8S vám ponúka skvelý objem 64 litrov a príjemné rozmery do výšky 85 cm, vďaka čomu sa bez problémov zmestí aj do bežnej kuchynskej linky a vďaka minimalistickému dizajnu splynie s okolím. Mraznička sa nachádza v energetickej triede A+, vďaka čomu vám ušetrí aj potrebné financie. Výhodou, vďaka ktorej si môžete prispôsobiť svoju mrazničku, sú aj nastaviteľné nožičky, ktoré vám umožnia prispôsobiť výšku mrazničky presne tak, ako potrebujete.

Menší objem však neznamená hneď malé miesto. Mnohí ľudia majú doma obrovské mrazničky, ktoré majú vyššiu spotrebu a často ich majú plné len kvôli tomu, že do nich zle a neprakticky ukladajú potraviny. Mraznička Goddess FSC084TW8S má skvelo zariadený vnútorný systém, ktoré je praktický a vďaka nemu dokážete uchovať čo najväčšie množstvo potravín. Vnútorný priestor je tvorený tromi priestorovými zásuvkami, ktoré vám umožnia uskladniť veľké množstvo potravín bez akýchkoľvek problémov. Každá jedna zásuvka v mrazničke je priehľadná, a preto budete mať aj prehľad o tom, čo sa v jednotlivých zásuvkách nachádza. Nikdy tak nezabudnete na zmrzlinu alebo nejaké mrazenú zeleninu, ktorá sa v mrazničke nachádza.

Vysoký výkon

Sila mrazenia je veľmi dôležitá pri každej jednej mrazničke. Práve mraznička Goddess FSC084TW8S pracuje v najvyššej, štvorhviezdičkovej triede mrazenia. Každý trieda udáva, pri akých teplotách je mraznička schopná potraviny uchovávať. Pri mrazničkách v štvorhviezdičkovej triede je teplota skladovania až pri -24 stupňoch Celzia, vďaka čomu budú vaše potraviny perfektne zamrazené. Nemusíte sa však báť, do takejto nízkej teploty mraznička ísť nemusí a vy sami si pomocou termostatu nastavíte tú najlepšiu teplotu. Najvhodnejšia na mrazenie všetkých druhov potravín je teplota -18 stupňov Celzia.

Výpadok prúdu? Nevadí!

Hocikedy môže nastať nejaké situácia, v ktorej musíte byť pripravení aj na to najhoršie. Mraznička Goddess FSC084TW8S je pripravená aj na výpadok prúdu a bez prívodu energie dokáže udržať zamrazené potraviny až 15 hodín! Nestane sa vám tak, že by skladované potraviny boli rozmrazné alebo znehodnotené. Nesmieme zabudnúť ani na jej mraziacu kapacitu, ktorá je 3 kilogramy za 24 hodín, čo znamená, že za 24 hodín je mraznička schopná z izbovej teploty zmraziť potraviny na nastavenú teplotu.

Stavte aj vy na mrazničku Goddess FSC084TW8S a uvidíte, že si ju zamilujete okamžite! Jej úsporná energetická trieda a minimalistický dizajn sa vám budú určite páčiť.