Mrazničky sú základom celej domácnosti. Spolu s chladničkami dokážu utiahnuť celú domácnosť a všetko, čo potrebujete. Práve vďaka mrazničkám si môžeme dnes nakupovať jedlo do zásob a nemusíme sa báť, že by sa nám pokazilo. Mnohokrát však do mrazničiek ukladáme aj iné veci, ktoré potrebujeme ochrániť na nejakú dlhú dobu pred skazením. Ak aj vy hľadáte novú mrazničku, ktorá by vám vyhovovala, mali by ste si kúpiť nejakú, ktorá má minimalistický dizajn, dobre vyzerá a ešte k tomu všetkému je aj úsporná. Dnes na trhu nájdete veľké množstvo zaujímavých výrobkov, no nie každá mraznička je pre vás. Práve preto by ste si na začiatku hneď mali uvedomiť, čo hľadáte.

Do každej rodiny sa hodí iný spotrebič. Rovnako je to aj s mrazničkami, ktoré by ste si mali vyberať najmä podľa veľkosti rodiny. Ak je vaša rodina stredne veľká až veľká, mali by ste si zaobstarať takú mrazničku, ktorá vám vystačí naozaj na dlhú dobu. Všetky mrazničky sú skvelé, no nie také, ktoré by vám určite sadli. Stavte si hneď na začiatok nejaké podmienky, ktoré by vaša mraznička mala určite spĺňať a následne podľa nich hľadajte tú svoju. Práve mrazničky sú mnohokrát najväčším problémom, nad ktorým si láme hlavu mnoho ľudí. Akú mrazničku kúpiť, na ktorú značku staviť a aký výkon je najlepší? Práve kvôli tomu by ste si už dopredu mali naštudovať, ktorá mraznička je tá najvhodnejšia pre vás.

Značka Bosch, ktorá ponúka aj mrazničku Bosch Comfort GSN33AW30, o ktorej bude dnešná recenzia, patrí medzi známe značky, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky za príjemné ceny. Práve pri mrazničkách by ste mali byť obozretní a staviť vždy na kvalitu a nie na lacný výrobok, ktorý vám nevydrží príliš dlho. Práve kvalitné a dobré mrazničky od značky Bosch patria medzi tie najlepšie, ktoré na trhu môžete nájsť. Okrem jednoduchého dizajnu, ktorý sa bude hodiť do každej miestnosti, ponúka aj vysoký výkon a nízku spotrebu. Presne to je niečo, čo určite budete potrebovať a to, čo budete určite chcieť. Stavte aj vy na kvalitu, ktorú vám ponúka značka Bosch a uvidíte, že budete spokojní.

Ako sme už spomínali, dnešná recenzia sa bude týkať mrazničky Bosch Comfort GSN33AW30, ktorá je beznámrazová a patrí medzi “skrinkové” mrazničky. Práve to je jedna z výhod, ktoré vám táto mraznička ponúka. Ak teda hľadáte mrazničku, ktorá vám ponúka ohromný priestor, prehľadnosť a chod bez námrazy, ktorú by ste museli neustále odmrazovať, určite stavte na perfektnú mrazničku od spoločnosti Bosch, ktorá je naozaj kvalitná. Tento druh mrazničky sa radí do energetickej triedy A++, čo sa rovná naozaj veľkej úspore. Okrem toho má však aj mnohé iné zaujímavé prednosti, ktoré by vás mohli zaujímať. Zoznámte sa s mrazničkou Bosch Comfort GSN33AW30, ktorá vám ponúka jednoduché sladovanie, ktoré sa vám bude páčiť. Odteraz je skladovanie len hrou, ktorá je ekonomicky výhodná a vy budete spávať v pokoji bez stresu, že by ste na budúci mesiac platili vysoké poplatky za energie.

Vďaka tomu, že mraznička Bosch Comfort GSN33AW30 sa radí do energetickej triedy A++, máte istotu, že ročná spotreba energie je maximálne 225 kWh. Toto číslo je naozaj nízke v porovnaní s inými spotrebičmi, ktoré patria do nižších tried. Výrazne tak ušetríte náklady na mrazenie, ktoré ste možno doteraz mali príliš vysoké a prerábali ste na nich. Mraznička od spoločnosti Bosch sa radí takisto do klimatickej triedy SN-T.

Ak rad vyskúšate mrazničky od značky Bosch, iné už nebudete chcieť. Rovnako to je aj pri mrazničke Bosch Comfort GSN33AW30. Táto mraznička ám ukáže úplne inú dimenziu pri skladovaní a následnom mrazení potravín. Okrem toho, že vám perfektne ušetrí každý jeden náklad, môžete si byť istí, že vám ponúkne aj veľmi veľký úžitkový priestor a to s objemom až 220 litrov. Toto je dôvod, prečo mraznička patrí do kategórie pre stredne veľké až veľké rodiny. Zaujímavosťou, ktorá sa vám bude páčiť je najmä funkcia No Frost, ktorá vám zabezpečí, že mraznička nebude mať na zadnej strane či na bokoch zbytočnú námrazu, ktorú by ste potom vy museli nejako pracne dávať dolu. So štyrmi transparentnými mraziacimi boxami, jedným veľkým boxom s názvom Big Box a dvomi mraziacimi priehradkami s lapkou pre intenzívne mrazenie je pre vás táto mraznička ako stvorená.

Skladujete často v mrazničke veľké a objemné potraviny, čo bol aj jeden z dôvodov, prečo ste mali vždy len veľkú mrazničku? Práve mraznička Bosch Comfort GSN33AW30  vám dáva istotu, že aj v nej môžete skladovať veľké potraviny napriek tomu, že je konštruovaná rovnako, ako klasické chladničky. Za pomoci funkcie Vario Freeze a s vynímateľnou sklenenou priehradkou medzi mraziacimi boxami tak môžete jednoducho skladovať aj veľké potraviny, ktoré by ste inak nemali kam uložiť. Nechýba ani digitálny ukazovateľ regulácie teploty, s ktorým budete vždy vedieť, koľko stupňov Celzia je v mrazničke.

Samozrejme, mraznička Bosch Comfort GSN33AW30 vám ponúka aj mnohé ďalšie funkcie a zaujímavosti, ktoré získate s nákupom. Okrem toho, že získate mrazničku, ktorá má perfektný výkon a nízku spotrebu, získate takisto aj funkciu super mrazenia s automatickou deaktiváciou, tri chladiace akumulátory a misku na ľad, v ktorej môžete mraziť čokoľvek, čo chcete. Voliť si môžete takisto aj špeciálne príslušenstvo, ako napríklad spojovaciu sadu s mono klimatickou chladničkou na umiestnenie side by side.