Je kategória spotrebičov, ktorá patrí medzi veľmi dôležité. V tejto kategórií sa nachádzajú napríklad chladničky, mrazničky či spotrebiče, ktoré jednoducho v domácnosti nesmú chýbať a mali by tam byť za každú cenu. Asi neexistuje rodina, v ktorej by sa jedna mraznička, chladnička či mikrovlnná rúra nenachádzali. Sú to jednoducho potrebné veci, ktoré v domácnosti musia byť a vy by ste si ich mali určite zaobstarať. Tieto spotrebiče by vám však nemali odoberať veľa z energií, ktoré platíte, pretože zbytočne len preplatíte omnoho viac, ako inokedy. Práve výber základných elektrospotrebičov je veľmi dôležitý, aby ste v domácnosti mohli v pokoji a veľmi jednoducho fungovať.

Mrazničky sú elektrospotrebiče, ktoré by vám doma nemali chýbať a mali by ste si ich vyberať poriadne. Práve tieto spotrebiče vám môžu pomôcť, no ak si nevyberiete ten najlepší model, mohli by vám aj uškodiť. Veľká spotreba energie či malý vnútorný priestor vám môže spraviť naozaj viac škody ako úžitku. Ak si teda vyberáte nejakú mrazničku, porozmýšľajte nad tým, akú v skutočnosti potrebujete, aby vyhovovala všetkým členom rodiny, nielen vám. Takisto musí mať aj funkcie, ktoré požadujete, pretože práve v mrazničke budete skladovať veľkú časť potravín. Vďaka týmto elektrospotrebičom nemusíme chodiť každý jeden deň do obchodu. Stačí, ak si spravíme jeden veľký nákup a následne niektoré výrobky dáme do mrazničky. Uchováme tak ich čerstvosť a mnohokrát aj výživovú hodnotu. Na všetko toto však potrebujete naozaj kvalitnú mrazničku.

Značka Bosch sa radí medzi značky, na ktoré slovenský spotrebiteľ veľmi rád staví. Kvalitné výrobky, ktoré majú nízku spotrebu a veľké vnútorné priestranstvo hovoria za všetko. Kvalita sa rovná aj dobrým a nie príliš vysokým cenám, vďaka čomu si môžete byť istí, že ak stavíte na túto značku, nikdy neoľutujete. Práve kvalitné výrobky a vysoký výkon sa skĺbili aj v jednej novej mrazničke, ktorú značka Bosch ponúka a mali by ste na ňu staviť aj vy, ak hľadáte dobrého pomocníka do svojej domácnosti. Všetky nové funkcie a iné zaujímavé programy vám ponúka práve mraznička  Bosch Classixx GSN29VW30. Prečítajte si v našej recenzií o nej niečo viac!

Chcete, aby vaše sezónne ovocie či zelenina, ktorú ste si vypestovali veľmi pracne počas jari a leta, vydržala po celý rok v dobrom stave a so všetkými vitamínmi a minerálnymi látkami? Môžete ju napríklad zamraziť v najnovšej mrazničke  Bosch Classixx GSN29VW30, ktorá vám ponúka vysoký komofort, na ktorý stavilo už naozaj veľmi veľké množstvo zákazníkov a mali by ste aj vy! Priestorná mraznička vám ponúka miesto na úplne všetko, čo potrebujete. Nikdy sa nebudete musieť rozhodovať, ktorá vec do mrazničky pôjde, a ktorú by ste mali odtiaľ vyhodiť, pretože sa tam už nezmestí.

Výhodou mrazničky  Bosch Classixx GSN29VW30 je najmä to, že má vysoký výkon a naozaj perfektný a veľmi minimalistický dizajn. Hodí sa tak do každej miestnosti, v ktorej vám bude stáť. Nikdy sa nestane, že by ste ju niekde nemohli umiestniť, pretože sa tam nehodí. Jednoduchosť, štýlovosť a minimalizmus. Presne tieto tri veci sa skĺbili a vznikla z toho krásna a priestranná mraznička Bosch Classixx GSN29VW30.

Beznámrazová skrinková mraznička  Bosch Classixx GSN29VW30 je vybavená systémom No Frost, vďaka čomu vám táto technológia zabraňuje vzniku námrazy vo vnútri spotrebiča. Môžete si byť tak istí, že zbytočné ručné odmrazovanie a následné umývanie nebude nikdy potrebné a vy môžete byť so svojím spotrebičom naozaj veľmi spokojní. Praktické, plne funkčné vnútro mrazničky  Bosch Classixx GSN29VW30 má skvelý úžitkový objem a to až 195 litrov. Skvele dopĺňa aj jej elegantný moderný vonkajšok. Jednoducho táto mraznička je vhodná pre stredne veľké až veľké rodiny, ktoré potrebujú mraziť dostatok potravín a nechcú zbytočne míňať čas na odmrazovanie spotrebiča.

Mraznička  Bosch Classixx GSN29VW30 je naozaj veľmi objemná vďaka čomu si môžete byť istí, že do nej dáte úplne všetko. Vysoký účtov sa však obávať nemusíte, pretože patrí do veľmi úspornej triedy A++. V tejto triede ušetríte naozaj dostatok energií a aj peňazí. Za deň spotrebuje priemerne len 0.58 kWh, čo nie je vôbec veľa. Ročná spotreba je 211 kWh. Prednosť, ktorú určite u tejto mrazničky  Bosch Classixx GSN29VW30 uvítate je aj jej tichý chod. Nikdy sa teda nestane, že by ste ju počuli z nejakej druhej miestnosti, alebo že by ste ju nemohli mať vo svojom byte. Všetko je možné. S mrazničkou Bosch Classixx GSN29VW30 je možné naozaj úplne všetko.

Optimálnu teplotu pre dokonalé mrazenie potravín si môžete nastaviť úplne sami a to pomocou elektronickej regulácie teploty. Mraznička  Bosch Classixx GSN29VW30 disponuje funkciou supermrazenia s automatickou deaktiváciou. Pre vašu perfektnú kontrolu nad aktuálnou teplotou sú vo vnútri mrazničky od spoločnosti Bosch umiestnené LED diódy. Všetko tam perfektne uvidíte a nebudete mať problém s tým, že by ste niečo v mrazničke neuvideli, alebo že by ste to tam zabudli. Pri nastavovaní elektronické diódy blikajú, a ak svietia, budete vedieť, že bola dosiahnutá teplota, ktorá je potrebná.

Mraznička  Bosch Classixx GSN29VW30 zmrazí naozaj veľmi veľa potravín za jeden deň. Klimatická trieda mrazničky Bosch je SN-T, čo znamená, že si poradí s nízkou teplotou vo svojom okolí, čiže v prostredí, v ktorom sa nachádza. Nenastane tak nikdy problém, ani počas vysokých teplôt v lete. Môže byť preto umiestnená v miestnosti, kde je teplota od 10 do 43 stupňov Celzia. Mraznička  Bosch Classixx GSN29VW30 perfektne zvláda zamraziť dvadsať kilogramov surovín behom jedného jediného dňa. Pri poruche zas potraviny vydržia zamrazené dlhých 19 hodín.

Bojíte sa, že by si mraznička  Bosch Classixx GSN29VW30 neporadila s veľkými kusmi, ktoré dáte do nej, aby zamrazila? Pre túto mrazničku to naozaj nie je žiadny problém. Mrazenie v nej je naozaj veľmi pohodlné a rýchle. Je veľmi priestorná a pritom priehľadná, takže v nej nájdete úplne všetko. Okrem toho, priehľadnosť jej dodávajú pevné presklenené zásuvky, ktoré sú veľmi priehľadné. Okrem piatich priehľadných boxov, z ktorých je jeden naozaj veľmi veľký, obsahuje mraznička  Bosch Classixx GSN29VW30 aj priehradku s intenzívnym mrazením. Zásuvky sú plne vynímateľné a pre získanie ďalšieho priestoru na extra objemné potraviny môžete nejaké sklenené plochy dať aj von, aby ste získali viac priestoru do výšky.

S mrazničkou Bosch Classixx GSN29VW30 máte naozaj eľmi jednoduchú a perfektnú manipuláciu. Manipuláciu takisto veľmi uľahčujú zadné kolieska, ktoré mraznička má. Rovnako má aj výškovo nastaviteľné predné nožičky, voliteľný záves dverí, dva chladiace akumulátory a misku na ľad. K mrazničke  Bosch Classixx GSN29VW30 je možné dokúpiť si aj spojovaciu sadu s monoklimatickou chladničkou.