Máte radi zmrzlinu, nanuky alebo si radi mrazíte nejaké potraviny, ktoré potrebujete dobre uskladniť? Presne pre vás sa hodia mrazničky, ktoré sú nielen dostatočne veľké, ale takisto aj výkonné a dokážu spraviť veľkú časť práce za vás. Pri vysokom výkone mnohých napadajú aj také myšlienky, ako je napríklad vysoká cena za energie. Toho sa však nemusíte báť, pretože vďaka tomu, že mnohé spotrebiče patria do vysokých energetických tried, nemáte žiaden dôvod, platiť vysoké čiastky za faktúry. Práve mrazničky sú spotrebičom, ktorý mnohí ľudia majú doma a potrebujú ho na uskladnenie viacerých vecí. Mrazničky, ktoré majú ľudia v domácnostiach sú väčšinou veľké, aby dokázali zamraziť všetko, čo je potrebné. Takisto však musíte uznať, že len malá časť, ktorá sa “dostáva” k chladničkám, akou je výparník, nestačí na to, aby ste si zamrazili úplne všetko, čo potrebujete. Nestačí to určite jednej veľkej rodine, ktorá má veľa jedla a potrebuje si ho uskladniť na dlhšiu dobu, než len na niekoľko dní do chladničky.

Je kategória spotrebičov, ktorá patrí medzi veľmi dôležité. V tejto kategórií sa nachádzajú napríklad chladničky, mrazničky či spotrebiče, ktoré jednoducho v domácnosti nesmú chýbať a mali by tam byť za každú cenu. Je len veľmi málo rodín, ktoré doma nemajú mrazničku a väčšina z nich sú len malé rodiny, ktoré nepotrebujú príliš veľké miesto na mrazenie. V bytoch alebo menších domoch je niekedy ťažké nájsť tú správnu mrazničku, ktorá by sa vám hodila a zmestila by sa vám presne tam, kam potrebujete. Práve to je dôvod, prečo sa začali vyrábať mrazničky, ktoré sa veľmi podobajú na chladničky, hlavne z vonkajšieho pohľadu. Vnútorné usporiadanie podobné chladničkám je praktické a vďaka nemu budete mať vždy prehľad, čo sa v mrazničke nachádza a čo by ste mali už nejako použiť, pretože je to tam dlhšie. Niekedy je totižto veľmi ťažké urobiť si poriadok vo veľkej mrazničke, kde máte uskladnených množstvo potravín.

Značka Beko prináša každý rok niečo nové, čo by mohlo jej zákazníkov upútať. Medzi nové výrobky, ktoré by ste určite chceli privítať aj u vás doma, sa radia mrazničky, ktoré patria medzi spoločníkov, na ktorých staví nejedna domácnosť. Je to najmä z toho dôvodu, že mnohí ľudia potrebujú ušetriť nielen čas a svoju vlastnú energiu, ale takisto aj náklady za elektrinu. Práve preto chodia mnohí raz za čas na väčší nákup, ktorý je potom potrebný niekam uskladniť. Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, mali by ste staviť na najnovšie mrazničky, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Výhodou mrazničiek značky Beko je najmä to, že patria medzi tie najlepšie, ktoré by sa vám mohli v domácnosti zísť. Ak sa totižto pozriete na trh, môžete tam uvidieť množstvo mrazničiek, z ktorých si len tak ľahko nemusíte vybrať. Práve preto by ste mali staviť na mrazničku Beko RFNE 270 E23W, ktorá nielen že vyzerá perfektne, ale takisto má aj skvelé funkcie, ktoré sa vám budú určite páčiť.

Mraznička Beko RFNE 270 E23W nie je len taký obyčajný spotrebič, ktorý by ste si kúpili a hneď by ste aj zabudli, že ste spravili nákup. Okrem toho, že je mraznička úsporná, takisto si vyslúžila aj označenie energetickej triedy A+, čo je viac ako perfektné označenie. Poteší vás aj veľký objem, ktorý činí neskutočných 214 litrov. No frost systém vám zas zaručuje, že mraznička nebude tvoriť vo vnútri ľad a námrazu, takže nebudete mať problém s odmrazovaním a umývaním a takisto vám ponúka aj antibakteriálne tesnenie na dverách a antibakteriálnu kľučku bez bakteriálneho života nevítaných organizmov. Nechýba ani praktická akustická signalizácia otvorených dverí a mnoho ďalších skvelých funkcií a pozitívnych ohlasov, vďaka ktorým budete vedieť. že mraznička Beko RFNE 270 E23W je pre vás ako stvorená. Pre čo najvyššiu prehľadnosť uložených potravín je mraznička zásuvkového typu so štyrmi zásuvkami a dvomi výklopnými úložiskami. Máte tak istotu, že všetky potraviny sú v skvelej kondícií.

Mraznička Beko RFNE 270 E23W vám ponúka jednoduchý a minimalistický dizajn v bielej farbe. Vhodná je tak pre vašu domácnosť, keď bojujete s miestom v mrazničke, ktorá je kombinovaná s chladničkou. Určite aj vy potrebujete dostatok miesta pre svoje potraviny a iné veci, ktoré potrebujete mraziť, a preto kombinácia chladničky a mrazničky nie je pre vás vhodná, aj napriek tomu, že je to veľmi praktická a výhodná kúpa, ktorá šetrí miesto a takisto financie. Mraznička Beko RFNE 270 E23W vám však sama o sebe financie ušetrí svojimi nízkymi nákladmi a ponúkne vám takisto aj kapacitu na väčšie zásoby potravín. Jej veľkorysá kapacita čistého objemu je až 214 litrov a dovolí vám tak pojať naozaj veľké množstvo zásob, ktoré ste si zakúpili. Zásuvkový systém so štyrmi zásuvkami a dvomi výklopmi vám zaistí, že budete mať naozaj veľmi veľkú prehľadnosť a nikdy nestratíte pojem o svojich zásobách.

Nízka spotreba elektrickej energie sa rovná len 282 kWh za rok, vďaka čomu ušetríte naozaj veľmi veľa peňazí. Rovnako ide o mrazničku, ktorá má nízku hlučnosť a môžete si byť tak istí, že len 43 dB vás nebude absolútne rušiť. Právom sa radí mraznička Beko RFNE 270 E23W do energetickej triedy A+ a do klimatickej triedy SN-T. Pri jej prevádzke môžete takisto využívať aj ECO režim, ktorý vám zaistí ešte šetrnejšie využívanie energie. Mraziaca kapacita je veľkorysých 16 kilogramov za 24 hodín a akumulačná doba až 18 hodín. Teplotu a všetko ostatné nastavenie si môžete sami kontrolovať na prehľadnom elektronickom displeji, ktorým mrazničku aj ovládate.

Mraznička Beko RFNE 270 E23W vám ponúka aj skvelé mrazenie, no vďaka systému No Frost eliminuje namŕzanie a tvorbu ľadu, ktorú by ste potom museli vy manuálne dávať dolu. Takáto činnosť by vám len pridala na robote a zbytočne by ste sa natrápili. Tento systém vám preto umožňuje bezproblémové a veľmi jednoduché použitie chladničky, a takisto vám zaisťuje aj správnu teplotu pre skladovanie potravín. Využívať môžete aj funkciu pre rýchle mrazenie a aby vám potraviny vydržali čo najdlhšie čerstvé, v prípade otvorených dverí vás bude mraznička Beko RFNE 270 E23W varovať a spustí sa akustický signál.

Chcete sa zbaviť všetkých baktérií? Stavte na mrazničku Beko RFNE 270 E23W, ktorá má antibakteriálne tesnenie a takisto aj antibakteriálnu rúčku dverí. Je to najmä z toho dôvodu, že práve tieto dve časti majú najväčší výskyt baktérií. Vďaka pridaniu antimikrobiálnych látok tesnenie ostáva bez mikroorganizmov a vytvára aj aktívnu antibakteriálnu bránu, ktorá nevpustí žiadne mikróby dnu. Rúčka je v prevedení Easy open, takže vám dovoľuje veľmi jednoduché otváranie mrazničky. Otváranie je primárne riešené vpravo, ale môžete si ho bez problémov otočiť.