Mobilné telefóny sa stali súčasťou našich životov pomerne rýchlo. Ešte pred pár rokmi bolo vlastnenie mobilného telefónu raritou a niečím novým, čo chcel každý. Dnes túži po tých najnovších a najschopnejších telefónoch taktiež každý, no určite sa na trhu nájdu aj lacnejšie, ktoré si môže dovoliť väčšina. Ak aj vy hľadáte nový mobilný telefón, možno máme pre vás jeden typ mobilu, ktorý sa vám hneď zapáči!

Značka Samsung patrí medzi popredných výrobcov mobilov, ktorí si svoje miesto neustále držia a výrobky zdokonaľujú. Mnohé mobilné telefóny majú za prijateľné a rozumné ceny, ktoré si môže dovoliť väčšina obyvateľstva. Ak však chcete výkonný, štýlový a naozaj poriadny mobil, ktorý zvládne niekoľko vecí naraz, stavte na mobilný telefón Samsung Galaxy Note8, ktorý má pre vás samé nové vymoženosti.

Upustite uzdu svojej predstavivosti a využite neobmedzené možnosti, ktoré vám ponúka krásny mobil Samsung Galaxy Note8. Tento mobil bol špeciálne vyvinutý pre náročných zákazníkov a ľudí, ktorí od mobilov chcú omnoho viac. Kombinácia dychberúceho displeja a praktického ovládania, ktoré môžete vykonávať aj pomocou ovládacieho pera S Pen vám zaručí, že máte úplne nový spôsob komunikácie a používania tohto perfektného smartfónu. Mobil sa dá však veľmi jednoducho používať aj klasicky, bez pera.

Sledovanie videí, filmov, seriálov či prezeranie fotografií bude odteraz omnoho jednoduchšie a rýchlejšie. Vďaka veľkému 6,3 palcovému displeju si môžete byť istí, že na ňom uvidíte úplne všetko. Jeho názov je Infinity displej a ponúka krásne rozlíšenie, na ktorom sa dá vidieť každá jedna menšia drobnosť. Všetko, čo si zmyslíte, môžete uskutočniť na svojom mobile pomocou pera S Pen. Skvelý zážitok z používania Samsung Galaxy Note8 zaručia aj prirodzené krivky a pomer strán 18:5:9. Všetko toto a omnoho viac vám spríjemní a zjednoduší prácu, ktorú musíte na mobile vykonávať.

Mobilný telefón Samsung Galaxy Note8 vám ľahko padne do ruky a zaručí vám tak pohodlnú manipuláciu. Nikdy sa nestane, že kvôli veľkosti a väčším rozmerom mobilu, by sa vám šmýkal z rúk alebo by vás ruky od neho boleli. Infinity displej znamená takmer bezrámový, celoplošne sklenený displej, ktorý siaha až k okrajom zariadenia. Máte tak perfektný zážitok zo sledovania každého videa.

Dajte priestor svojej fantázií a doslova sa vybláznite spolu s týmto smartfónom značky Samsung, ktorý vám ponúka naozaj mnohé aktivity. S perom S Pen zažijete naozaj kopec zábavy a môžete sa jednoducho sebarealizovať. Pomocou tohto pera si môžete zapisovať poznámky, kresliš či navrhnúť svoje vlastné emotikony, ktoré neskôr budete posielať svojim priateľom. Tenký 0,7 mm hrot pera S Pen vám zaručí, že každý detail nakreslíte presne, jednoducho a prirodzene. V prípade, že urobíte chybu, jedným stlačením tlačidla tento obsah môžete vymazať. Prečo tiež rozozná až 4096 úrovní tlaku, ktoré ponúkajú ďalšie spektrá možností písania či kreslenia. Všetko tak máte jednoducho pod kontrolou a môžete si byť istí, že pero z ruky už len tak nepustíte.

Nádherné fotografie sú základom, a preto značka Samsung nezabudla ani na kvalitný fotoaparát, ktorým Samsung Galaxy Note8 oplýva. Či už je svetlo alebo tma, smartfón vám umožní vytvárať tie najlepšie fotografie za každých podmienok. Duálny fotoaparát, ktorý je stále populárnejší a populárnejší u mnohých značiek je širokouhlý a vytvára skvelé snímky aj v zlých podmienkach, ako napríklad tma, dážď či sneh. Teleobjektív vám zas zaručí, že odfotíte aj objekt, ktorý sa nachádza omnoho ďalej. Praktický stabilizátor a šošovka s vynikajúcou svetlosťou f/1.7 z vás urobí za pár sekúnd profesionálneho fotografa.

Rýchly a spoľahlivý chod zariadenia je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by mal mať. 10 nm procesor a 6GB operačnej pamäte RAM vám zaistí úplne všetko, čo potrebujete. Neprerušené hranie hier či spúšťanie niekoľkých aplikácií za sebou tomuto mobilu nerobí žiaden problém. Úložný priestor je v Samsung Galaxy Note8 naozaj veľmi veľký. Internú pamät si môžete rozšíriť pomocou SD karty a to až do 256 GB! Takýto veľký priestor sa vám bude určite páčiť a jednoducho s mobilom spravíte všetko, čo potrebujete.

Potrebujete mať dva mobily? Čo tak skôr jeden, ktorý má slot na dve SIM karty? Samsung Galaxy Note8  vám ponúka presne túto možnosť, vďaka ktorej môžete spravovať svoju súkromnú aj pracovnú linku v jednom jedinom mobile. Takisto sa vám môže páčiť aj bezdrôtové nabíjanie, ktoré vám uľahčí prácu s telefónom. Nemusíte sa báť ani o jeho bezpečnosť, pretože je odolný voči prachu a vode.

Ešte jednoduchšie ovládanie? Mobil môžete ovládať aj pomocou klávesnice a myši. Dokovacia stanica DeX vám ponúka možnosť pripojenia, ktoré všetko toto zvládnu. Prehrávajte si na mobile svoje obľúbené videá či píšte nejaký dokument a to prostredníctvom klasickej klávesnice.

Dôležité dáta v mobile? Jednoduchý prenos do druhého! Zo svojho starého mobilu môžete presunúť svoje dáta bezpečne a rýchlo a to vďaka funkcií Smart Switch, ktorá prenesie všetky vaše správy, fotografie, kontakty, nastavenia či aplikácie, ktoré potrebujete, zo starého mobilu do nového.

Nezabúdajte ani na prémiovú službu MojeGalaxy, vďaka ktorej získate hneď tri benefity a to v podobe možnosti kontaktovať špeciálnu infolinku či jednoduchú výmenu mobilov, ak by sa vám tento náhodou poškodil.