Nemáte žiaden poriadny mobilný telefón, no viete, že by ste určite nejaký potrebovali? V takomto prípade by ste sa mali začať obzerať po nejakom novom kuse, ktorý vám vydrží veľmi dlho a jednoducho s ním budete pracovať vždy, keď budete potrebovať. Výhodou mobilných telefónov je najmä to, že sú ľahké, jednoducho sa prenášajú z miesta na miesto a dnes nájdete aj také, ktoré sú malé a môžete ich dať do každej jednej kabelky či nejakej malej peňaženky. Mnohí ľudia potrebujú kvalitný mobil najmä kvôli tomu, aby mohli nielen telefonovať či posielať SMS správy, ale takisto aby mohli surfovať po internete, pozerať a čítať novinky zo sveta alebo len jednoducho chatovať so svojimi priateľmi. Iní zas mobilné telefóny využívajú na prácu počas presúvania sa z jedného miesta na druhé, kedy pri sebe počítač nemôžu mať. Našli ste sa v jednej z týchto možností a využívate nejako podobne mobil aj vy? Nemal by vám preto určite doma chýbať taký, ktorý ponúka všetko toto a omnoho viac.

Mobilné telefóny dnes spĺňajú omnoho viac funkcií, ako sa vám na prvý pohľad môže zdať. Ich vymoženosti siahajú naozaj ďaleko a niet sa ani čomu čudovať. Technologický pokrok je nezastaviteľný a my napredujeme veľmi rýchlym tempom. Na trhu tak môžete nájsť obrovské mobily, ktorých displej vás určite nadchne, alebo menšie prevedenie mobilov, ktoré sa hodí ľuďom s menšími rukami, kabelkami či na situácie, kedy jednoducho veľký mobil pri sebe mať nemôžete. Výhodou mobilov v dnešnej dobe je najmä to, že vám ponúkajú kvalitné fotografie a vy sa tak môžete pochváliť naozaj perfektnými zábermi, ktoré vás určite očaria. Mnohí ľudia stavia na značkové mobily, ktoré sú však vo vysokej cenovej kategórií a zaplatia najmä na značku. Ak túžite po kvalitnom mobile, mali by ste sa pozerať aj na menej známe značky, ktoré však ponúkajú rovnako kvalitné výrobky.

Značka iGet je niečo nové, čo na trhu doteraz nebolo. Jej vymoženosti, ktoré ponúka sú naozaj veľkolepé. Výhodou je najmä to, že ponúka skvelé a kvalitné mobilné telefóny za nízke ceny, vďaka čomu si ich môžu dovoliť naozaj všetci. Výkonné mobilné telefóny však nie sú všetko. Značka iGet sa na slovenský trh dostala len nedávno, no aj vďaka tomu patrí medzi tie najlepšie a popredné značky, na ktoré by ste mali staviť. Po celom svete si už získala tisícky fanúšikov práve vďaka skvelým výsledkom, ktoré jej výrobky ponúkajú. Všetko, čo potrebujete budete mať v jednom malom mobilnom telefóne s veľkým displejom. Dnes vám totižto predstavujeme mobilný telefón iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro, ktorý vás určite dostane nielen tým, ako vyzerá, ale takisto aj všetkými funkciami, výkonom, fotoaparátom a mnohými ďalšími skrytými výhodami, ktoré ešte nepoznáte, no čoskoro ich spoznáte. Každý si zaslúži kvalitný mobil, vďaka ktorému bude stíhať úplne všetko s prehľadom a bez stresu zo zamrznutia. Vyskúšajte ho aj vy!

Mať naozaj poriadny a kvalitný mobilný telefón, ktorý zodpovedá tej najlepšej kvalite a je ešte aj za dobrú a výhodnú cenu, je mnohokrát veľmi ťažké nájsť. Niet sa ani čomu čudovať. Na trhu nájdeme mnoho výrobkov, ktoré sú za vysoké ceny a kúpime ich, pretože si myslíme, že platíme za kvalitu. Nakoniec však často zaplatíme len za značku. Dnes však veľmi dlho hľadať nemusíte, pretože mobilný telefón iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro vám ponúka úplne všetko, čo ste si kedy priali. Vo vnútri sa nachádza neskutočne silný procesor, ktorý sa rovná osem jadrovému procesoru Helio P20 s grafickým akcelerátorom Mall-T880, ktorý vým zaručí, že aj napriek niekoľkým spusteným aplikáciám vám mobil pôjde plynule a bez toho, aby sa sekal.

Vďaka operačnej pamäti 6 GB RAM s technológiou LPDDR4x máte zaistené, že pre mobilný telefón iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro nie je tak veľký procesor vôbec záťažou. Vďaka nemu pracuje rýchlejšie a spotrebu znižuje na minimum, takže šetrí aj životnosť batérie, ktorá je veľmi dôležitá. O životnosti batérie svedčí aj fakt, že obrovská kapacita 4180 mAh v kombinácií s rýchlonabíjačkou vám zaistí omnoho kratšiu dobu nabíjania, no za to omnoho dlhšiu dobu využívania. Môžete si tak všimnúť, že mobilný telefón iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro je naozaj silným súperom na trhu, ktorý bude vyhrávať na mnohými ostatnými.

Zaujímavosťou je aj funkcia Dual SIM, vďaka ktorej už nikdy pri sebe nebudete musieť mať dva mobilné telefóny. Do jedného môžete vložiť dve SIM karty, čo vám ponúka omnoho väčší komfort. V mobile máte takisto aj všetky kontakty, ktoré potrebujete. Jednoducho a rýchlo tak spojíte firemný mobil s tým osobným a vyvarujete sa tak starostiam ohľadne nosenia dvoch mobilov. Stačí si vložiť do mobilného telefónu iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro dve nano SIm karty a o všetko sa postará váš operátor. Užívajte si komfort, ktorý vám poskytuje len tento mobilný telefón.

D”ležitým parametrom je však aj kapaita, ktorú mobilný telefón má. Je to až neuveriteľné, že telefón aj cez svoju kvalitu, má vnútornú pamäť až 64 GB! Okrem toho ho môžete rozšíriť až na neuveriteľných 256 GB, čo vám bude závidieť úplne každý. Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú radi dobrú hudbu, určite si do mobilu môžete dať niekoľko stoviek piesní. Kvalita zvuku je pri mobilnom telefóne iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro naozaj excelentná. S pomocou technológie NXP Smart Pa docielite aj čistú muziku, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Nechajte sa tak uniesť dobrou hudbou a zvukom, ktorý môžete počúvať vždy a všade.

Veľmi dôležité sú aj detaily. Päťpalcový Full HD displej Shart vám umožňuje veľmi jednoducho prezerať filmy či fotografie, ktoré ste spravili. Či už si pustíte akčný film alebo nejaký dokument o zvieratách, nikdy nebude mať mobil iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro problém priniesť vám perfektný vizuálny zážitok.

Fotoaparát je ďalšou prednosťou, ktorú vám mobil značky iGet pobúka. Predná kamera má neuveriteľných 8 Mpx, vďaka čomu budete mať perfektné selfies, ktoré následne uverejníte na sociálnych sieťach. Zadný, hlavný fotoaparát vám ponúka zas 16 Mpx, vďaka čomu môžete s funkciou PDAF zachytiť aj tie najmenšie detaily. Či už budete fotiť portréty alebo krajiny, mobilný telefón iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro si poradí so všetkým. Nezabudnite ani na to, že mobil si poradí takisto aj s perfektnými snímkami pod vodou.

Chrániť si svoje súkromie je v dnešnej dobe naozaj veľmi ťažké, a preto vám mobilný telefón iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro ponúka to najlepšie zabezpečenie. Zadanie PIN kódu už nie je takou istotou, ako to bolo doteraz. Pomocou odtlačku prstov si môžete svoj mobilný telefón veľmi jednoducho zablokovať.

Telefón bez internetu je dnes niečo, čo si nekúpi skoro nik. Práve preto je mobilný telefón iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro vybavený nielen klasickým pripojením na internet, ale takisto aj 4G či LTE sieťou, vďaka ktorej bude vaše surfovanie po internete omnoho rýchlejšie a lepšie. Nechýba ani pripojenie Wi-Fi či Bluetooth. Takisto si svoj mobil môžete pripojiť na handsfree v aute a vaša jazda tak bude omnoho jednoduchšia a pokojnejšia. K telefónu obdržíte takisto aj kábel OTF, ktorý umožňuje prenos dát z iných zariadení, ale takisto aj vzájomné dobíjanie.

Každý mobil musí mať nejaké eso v rukáve, ktoré vás už úplne presvedčí o jeho kúpe. Pri mobilnom telefóne iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro je toho hneď viac. Nachýba ani GPS či GLONASS, čo sú hneď dva navigačné systémy, ktoré sa v mobile nachádzajú. Nikdy vďaka nim nezablúdite a ani sa nestratíte. Pokrokový USB-C port vám ponúka rýchlejšie nabíjanie a prenos dát a operačný systém Android 7,0 Nougat so všetkými vychytávkami je tu len a len pre vás. Elegantná novinka iGET BLACKVIEW GBV8000 Pro vám tak ponúka jedinečný outdoorový mobilný telefón, ktorý vám bez kompromisov ponúka úplne všetko, čo od neho požadujete.