Mobilné telefóny patria medzi základné kúsky, ktoré nám doma v elektronike nesmú chýbať. Asi neexistuje človek, ktorý by v dnešnej modernej dobe vedel prežiť bez mobilného telefónu. Samozrejme, sociálne siete vás obchádzať môžu, ak ste zarytým odporcom Facebooku či Instagramu, no ak sa chcete skontaktovať s okolitým svetom a chcete mať prehľad, čo sa vo svete deje, mali by ste si byť istí, že doma máte jeden výkonný mobilný telefón, ktorý bude stíhať plniť vaše pokyny jeden za druhým. A ak ste milovníkom sociálnych sietí, váš mobil by mal byť ešte výkonnejší, pretože pri sociálnych sieťach určite robíte aj iné činnosti, ako napríklad fotografovanie či úprava fotografií. Na toto všetko potrebujete okrem dostatočného úložiska aj iné veci, ktoré sú s mobilmi spojené.

Hľadáte aj vy pre seba ten najlepší mobilný telefón, na ktorý sa môžete bez problémov spoľahnúť? Mali by ste staviť na kvalitné mobily, ktoré sa dnes predávajú po celom svete. Trh je týchto elektronických produktov plný, a preto by ste mali staviť na ten najlepší. Ten si nájdete tak, že si porovnáte všetky plusy a minúsy, ktoré vám zariadenie ponúka. Niekedy je to však omnoho ťažšie a nie všetky drahé mobilné telefóny ponúkajú tie najkvalitnejšie služby a iné funkcie, ktoré by ste našli v omnoho lacnejších mobiloch.

Okrem známych značiek ako napríklad Apple, Samsung či Huawei prišla na slovenský trh nedávno značka Honor, ktorá si okamžite vyslúžila veľkú dávku chvály. Niet sa ani čomu čudovať. Jej mobilné telefóny, ktoré ponúka, sú kvalitné, moderné a vyzerajú omnoho lepšie, ako sa na prvý pohľad či cenu zdajú. Nedajte sa oklamať nižšími cenami, za ktoré sa mobilné telefóny predávajú. Práve skvelá cena vám ponúka komfort v nakupovaní a následný komfort v užívaní mobilného telefónu. Tisícky spokojných zákazníkov sa na túto značku spoliehajú aj vďaka vysokému výkonu a jednoduchému ovládaniu, ktorým každý mobilný telefón disponuje. Stále ste sa nepresvedčili o tom, aby ste na mobilné telefóny tejto značky stavili? Ak nie, máme pre vás recenziu na mobilný telefón Honor 7X Dual SIM, ktorý vás presvedčí, že na túto značku jednoducho musíte staviť.

Mnohí ľudia radi sledujú trendy v sfére mobilnej technológie. Ak aj vy patríte do tejto kategórie a novinky zo sveta mobilov vám nie sú neznáme, určite viete čo to o mobilnom telefóne Honor 7X Dual SIM, ktorý sa dostal na trh len nedávno, no zožal veľký úspech. Klasické tlačidlové telefóny vyšli už dávno z módy a patria do minulosti. K najmodernejším smartfónom sa tak radia aj výrobky od značky Honor. V tomto mobile sa vám spája vysoký výkon, podpora multi dotykového ovládania, dych berúca kvalita obrazu a skvelý fotoaparát, ktorým si spravíte tie najlepšie selfies, po ktorých túžite. Okrem toho vám mobil ponúka aj možnosť dvoch SIM-kariet, o ktorej si určite povieme v článku viac. Telefón Honor 7X Dual SIM je určený ľuďom, ktorí majú radi vysoký štandard a kvalitu. Rovnako je určený pre zákazníkov a používateľov, ktorí očakávajú, že mobilné telefóny dnes spĺňajú aj úlohu malého prenosného počítača. Stavte aj vy na mobilný telefón Honor 7X Dual SIM a uvidíte, že budete spokojní.

Na prvý pohľad si môžete hneď všimnúť, že mobilný telefón Honor 7X Dual SIM vyzerá elegantne, moderne a hlavne nadčasovo. Aj po niekoľkých rokoch užívania bude vyzerať stále perfektne a rovnako bude aj pracovať. Ak si chcete kúpiť telefón, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť aj po dvoch či troch rokoch užívania, práve ste ho našli. Model Honor 7X Dual SIM je určený presne pre ľudskú dlaň, takže sa vám v rukách bude držať príjemne a neoťažie vám po dlhých hodinách, kedy ho budete držať v rukách. Tešiť sa môžete takisto aj z veľkého, až 5,93 palcového displeja, ktorý má neuveriteľné rozlíšenie až 1080 x 2160 bodov. Takýto displej si tak veľmi jednoducho poradí s takmer 17 miliónami farebných odtieňov. Na mobile uvidíte tak úplne všetko v živej a realistickej farbe.

Zaujímavosťou je aj technológia LTPS, ktorá má za cieľ minimalizovať hrúbku displeja, jeho hrany a zlepšovať tak odozvu, ktorú mobil získava z vašich pokynom. Vďaka tejto technológií tak displej nielen, že dobre vyzerá, ale takisto aj funguje. Reaguje omnoho rýchlejšie a lepšie, ako iné displeje mobilov. Žiadny detail neostane skrytý a precízny kontrast zostane zachovaný aj v horších podmienkach. Displej sa vie rovnako perfektne prispôsobiť aj silnému slnku, pri ktorom by ste na iných mobiloch nevideli vôbec nič. Takto máte istotu, že na displeji uvidíte všetko poriadne a dobre. Takisto nechýba ani nízke osvetlenie, napríklad v noci. Displej na vás v tme nebude príliš žiariť a vaše oči tak nebudú zbytočne trpieť.

Multitasking, čiže otváranie niekoľkých aplikácií za sebou alebo rozdeľovanie obrazovky na polku, online stream či hranie hier, sú funkcie, ktoré patria medzi úplne bežné, na ktoré sa spolieha nejeden moderný a pracovne vyťažený človek. Ak aj vy potrebujete kvalitný, rýchly a výkonný mobilný telefón, ktorý rýchlo reaguje a nezamrzne v tej najhoršej a najnevhodnejšej situácií, stavte aj vy na mobilný telefón Honor 7X Dual SIM, ktorý má osem jadrový procesor s názvom Kirin 659 a 4 GB RAM pamäť, pre bezchybnú a plynulú činnosť.

Mobilný telefón Honor 7X Dual SIM  disponuje operačným systémom Android 7.0 Nougat, ktorý vám zaistí pracovné prostredie, vďaka ktorému stihnete urobiť všetko omnoho rýchlejšie a jednoduchšie. Tento operačný systém vám ponúka užívateľný komfort, pokročilé notifikácie, zobrazenie viacero aplikácií súčasne alebo aktualizáciu systém na pozadí, vďaka čomu nebudete nikdy rušení pri svojej práci. Máte tak istotu, že mobil bude vždy aktualizovaný a podporovaný najnovším operačným systémom. Aplikácie nebudú mať nikdy staršie verzie a váš mobil bude využívať len to najlepšie, čo potrebujete.

Dôležitou súčasťou každého mobilného telefónu je samozrejme aj fotoaparát. Pre moderného človeka je neodmysliteľnou súčasťou ako fotoaparát, tak aj samotné fotografovanie. Či už vytváranie selfies fotiek alebo fotografovanie prírody, všetko musí byť zachytené tým najlepším fotoaparátom, na ktorý sa môžete spoľahnúť vždy a všade. Ak ste išli na výlet a doma ste si zabudli svoju zrkadlovku či kompaktný fotoaparát, nie je to žiaden problém. Mobilný telefón Honor 7X Dual SIM disponuje integrovaným duálnym fotoaparátom, ktorý si poradí so všetkým a jednoducho nahradí aj tú najlepšiu a najdrahšiu zrkadlovku, ktorá by vám na výlete či na dovolenke mohla chýbať. Mobilný telefón Honor 7X Dual SIM disponuje perfektným fotoaparátom, ktorý pozostáva z hlavného snímača vzadu a predného snímača vpredu. Hlavný snímač má rozlíšenie neuveriteľných 16 MPx a svetelnosť f/2,2, vďaka čomu sa vie pohrať aj s tými najnáročnejšími scenériami. Predný snímač disponuje rozlíšením 8 MPx, vďaka čomu naozaj perfektne obstojí pri robení selfies alebo ako web kamera pri telefonovaní. Prácu v ťažších podmienkach vám uľahčí vstavané svietenie a takisto aj automatické ostrenie, vďaka ktorému budú vaše fotky vždy ostré a perfektne pripravené na publikovanie na sociálnych sieťach.

Mobilný telefón Honor 7X Dual SIM má však vstavanú kameru nielen na fotografovanie perfektných snímok, ale takisto aj na nakrúcanie videí. Tie môžete nakrúcať až vo Full HD rozlíšení, ktoré vám ponúka 1920 x 1080 bodov. Toto rozlíšenie sa bude neskôr perfektne vynímať najmä na veľkoplošnej televízií.

Všetko čo nakrútite, nahráte alebo odfotografujete, si môžete ukladať na integrovanú pamäť s kapacitou 64 GB. Pre ukladanie súborov vám poslúži táto vnútorná pamäť, no môžete si ju rozšíriť až na závratných 256 GB. Bez toho, aby ste hľadali nejaký USB kábel si môžete fotografie, videá či iné súbory posielať pomocou pripojenia Bluetooth, ktoré jednoducho spárujete s inými zariadeniami. Táto funkcia je v mobilnom telefóne Honor 7X Dual SIM rozšírená, vďaka čomu je omnoho rýchlejšia a lepšia, ako kedykoľvek predtým.

A ako sme spomínali, vyjadríme sa aj k funkcií Dual SIM. Máte doma niekoľko mobilných telefónov, z ktorých je jeden osobný a druhý pracovný? Práve táto funkcia vám pomáha, že nemusíte mať pri sebe dva mobily, medzi ktorými si budete vyberať a rozmýšľať, ktorý je vlastne ten, čo potrebujete. V jednom mobile môžete mať dva. A to je výhoda, no nie?