Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, ako by vyzeral váš život bez mobilného telefónu? Mnohí asi nie. Pri predstave, že by sa vám ten váš pokazil a museli by ste byť bez neho niekoľko dní a možno aj týždňov nabehujú mnohým zimomriavky. Dôvod je najmä ten, že dnes máme v mobiloch všetko. Kalendár plný rôznych pripomienok na akcie, stretávky, meetingy či prácu a školu, aplikácie, ktoré nám pomáhajú organizovať si deň, aby sme so sebou nemuseli všade nosiť naše diáre, telefónne čísla na dôležitých ľudí a ľudí z rodiny a takisto aj dôležité správy či poznámky, o ktoré jednoducho nechceme prísť. Práve preto je aj dôležité mať na takéto veci kvalitný mobilný telefón, ktorý vám zaručí, že sa vám nepokazí v tú nesprávnu chvíľu a všetky vaše dáta a dôležité veci, ktoré v ňom máte, len tak nestratíte. Spoľahnúť sa dnes na elektroniku je pre mnohých úplne bežnou vecou. Niektorí ľudia si iný spôsob uchovávania alebo spracovávania vecí nevedia predstaviť, iní sú zas veľmi radi, keď si môžu naplánovať veci radšej do svojho diára. Aj napriek tomu je však dnes všetko o elektronike, a preto je dôležité pracovať s takými výrobkami, ktoré sú kvalitné a môžete sa na ne spoľahnúť aj bez toho, aby ste sa museli báť o to, že o niečo prídete alebo to stratíte. Mobil by mal mať však aj istú výdrž batérie, ktorá vám zaistí bezproblémový chod. Mnohokrát je to však najväčším kameňom úrazu, pretože aj tie najlepšie mobily na trhu majú mnohokrát batériu slabú a nevydržia celý deň.

Mobilné telefóny dnes spĺňajú omnoho viac funkcií, ako sa vám na prvý pohľad môže zdať. Ich vymoženosti siahajú naozaj ďaleko a niet sa ani čomu čudovať. Technologický pokrok je nezastaviteľný a my napredujeme veľmi rýchlym tempom. Na trhu tak môžete nájsť obrovské mobily, ktorých displej vás určite nadchne, alebo menšie prevedenie mobilov, ktoré sa hodí ľuďom s menšími rukami, kabelkami či na situácie, kedy jednoducho veľký mobil pri sebe mať nemôžete. Výhodou mobilov v dnešnej dobe je najmä to, že vám ponúkajú kvalitné fotografie a vy sa tak môžete pochváliť naozaj perfektnými zábermi, ktoré vás určite očaria. Netreba vám tak žiadne veci ako napríklad zrkadlovka alebo digitálny fotoaparát, čo by bola ďalšia vec, ktorú by ste so sebou museli nosiť. Mnohí ľudia stavia na značkové mobily, ktoré sú však vo vysokej cenovej kategórií a zaplatia najmä na značku. Ak túžite po kvalitnom mobile, mali by ste sa pozerať aj na menej známe značky, ktoré však ponúkajú rovnako kvalitné výrobky.

O značke

Okrem známych značiek ako napríklad Apple, Samsung či Huawei prišla na slovenský trh nedávno značka Honor, ktorá si okamžite vyslúžila veľkú dávku chvály. Niet sa ani čomu čudovať. Jej mobilné telefóny, ktoré ponúka, sú kvalitné, moderné a vyzerajú omnoho lepšie, ako sa na prvý pohľad či cenu zdajú. Nedajte sa oklamať nižšími cenami, za ktoré sa mobilné telefóny predávajú. Práve skvelá cena vám ponúka komfort v nakupovaní a následný komfort v užívaní mobilného telefónu. Tisícky spokojných zákazníkov sa na túto značku spoliehajú aj vďaka vysokému výkonu a jednoduchému ovládaniu, ktorým každý mobilný telefón disponuje. Stále ste sa nepresvedčili o tom, aby ste na mobilné telefóny tejto značky stavili? Ak nie, máme pre vás recenziu na mobilný telefón Honor 7A Dual SIM, ktorý vás presvedčí, že na túto značku jednoducho musíte staviť.

Zaujímavé funkcie a štýlový dizajn

Mnohí ľudia milujú novinky v technológiách a na mobilné telefóny si dávajú špeciálne pozor. Medzi zaujímavé novinky, ktoré by vám nemali ujsť patrí aj mobilný telefón Honor 7A Dual SIM, ktorý má nielen perfektné a zaujímavé funkcie, ale takisto aj perfektný dizajn, ktorý sa bude hodiť úplne každému. Mobilný telefón vychádza v ústrety všetkým užívateľom, ktorí sa chcú vydať zlatou strednou cestou, no takisto kladú dôraz na spoľahlivosť a tiež aj na výbavu, ktorá poskytuje všetky výhody pre smartfóny. Smartfóny sú dnes veľmi obľúbenými typmi mobilmi, ktoré už nezmiznú, ale budú stále lepšie a lepšie. Medzi tie najlepšie funkcie patrí napríklad schopnosť vyhrať sa s fotografiami, zdieľať ich na sociálnych sieťach alebo streamovať hry či obľúbené filmy, ktoré si nemôžete nechať ujsť.

Vysoký výkon za nízku cenu

Dôležité, rovnako ako pri úplne všetkých podobných výrobkoch, je najmä predpoklad rýchlej a plynulej práce, ktorá by vám mala ísť ako od ruky. Výkon za nízku cenu. Aj to je mobilný telefón Honor 7A Dual SIM, ktorý sa vám postará o úplne všetko, čo budete potrebovať. Má totižto perfektný, až osemjadroý 1,1 GHz procesor Qualcomm 430 a RAM s kapacitou skvelé 3 GB, čo znamená, že jeho chod je naozaj veľmi plynulý a bez pochybenia. V atraktívnom dizajnovom prevedení sa mobil riadi jednoduchou požiadavkou praktickosti, čo sa týka aj toho najmodernejšieho operačného systému Android 8.1 Oreo. A nejde len o zjednodušený proces aktualizácie. Toho sa báť nemusíte.

Displej je krásny a veľký

Každý dnes pri mobiloch túži po veľkom displeji. Čím väčší, tým lepší. A presne toto ponúka aj mobilný telefón Honor 7A Dual SIM, ktorý sa zbaviť zbytočných rámčekov okolo displeja. Tie totižto len uberajú na vizuálnom zážitku. Dotykový LCD displej sa rozprestiera po úplne celej prednej strane a vy sa tak môžete tešiť na displej s uhlopriečkou 5,7 palcov spolu s HD+ rozlíšením, ktoré ponúka 720 x 1440 bodov. Určite vás nesklame ani množstvo farieb, ktoré sa vyšplhalo až na 16,7 miliónov. Schopnosti displeja završuje aj IPS technológia pre nemennú kvalitu obrazu z rôznych uhlov pohľadu.

Vysoké rozlíšenie nielen na displeji, ale aj vo fotoaparáte

Prejdime ku kamere, ktorá je pre mnohých naozaj veľmi dôležitá. Svet je príliš bohatý na krásy, ktoré by sme nemohli pekne zaznamenať. Práve v takýchto prípadoch prichádzajú mobilné telefón s perfektnými fotoaparátmi a kamerami, ktoré si jednoducho zamilujete. Medzi takéto mobily patrí aj Honor 7A Dual SIM, ktorý má zadný snímač s rozlíšením až 13 MPx a prednou kamerou s rozlíšením až 8 MPx. A ako je na tom video? V ponuke máte možnosť videozáznamu vo Full HD (1920 x 1080 bodov). Pri uhladaní nemáte ani problém s úložiskom, ktoré sa rovná 32 GB. Pomocou funkcií Wi-Fi, Bluetooth či LTE/4G máte možnosť odosielať si svoje dokumenty, fotografie či videozáznamy na vzdialené cloudové úložisko.

Bezpečie je na prvom mieste

Vaše dáta budú v bezpečí aj v mobilnom telefóne. Nikto sa vám totižto doň nedostane a odomknete ho len vy pomocou odtlačku prsta. Nechýba ani technológia Face unlock. Senzorová ponuka je tiež veľmi zaujímavá. S GPS sa perfektne zorientujete v neznámom prostredí a so snímačom priblíženia vám odpadnú aj obavy okolo spustenia nechcených funkcií pri telefonovaní. Zaujímavosťou je aj akcelerometer, ktorý podporuje stabilnejší obraz. Nechýba ani slot pre dve SIM karty alebo prijímač rozhlasových staníc v pásme FM. Batéria sa môže pochváliť 3000 mAh akumulátorom, ktorý poskytne priestor pre približne 840 minút hovorov.