Značka Apple prišla len prednedávnom s novým mobilným telefónom iPhone X, ktorý zanecháva za sebou naozaj skvelé recenzie. S ním však prišiel na svetlo sveta aj iPhone 8 a 8 Plus, ktorý má taktiež veľa na ponúknutie a určite by ste naň mali staviť aj vy! Krásne prevedenie nie je všetko, čo na tomto mobile môžete vidieť.

Mnohých prekvapilo, že iPhone X, na ktorý sa tak dlho čakalo so zatajeným dychom, nemá povestný Touch ID, čiže odomykanie mobilu na odtlačok prsta. Namiesto toho máte v ponuke Face ID, ktoré vám odomkne mobil prostredníctvom vašej tváre. Mnohí ľudia preto hovoria, že iPhone 8 a 8 Plus sú mobilmi, ktoré sú pre ľudí, ktorí sa ešte nechcú vzdať povestného a obľúbeného Touch ID. Ak aj vy patríte k fanúšikom značky Apple, alebo len chcete nový, štýlový a najmä výkonný mobil, stavte aj vy na najnovší iPhone 8 Plus, ktorý prichádza v krásnom prevedení.

Smartfóny sú súčasťou našich životov už niekoľko rokov a mnohí si bez nich svoj život už ani nevedia predstaviť. Uľahčujú nám totižto prácu, každodenný život a urýchľujú každodenné činnosti, vďaka čomu máme omnoho viac času na inú prácu či voľný čas. Ak sa aj vy už dlhú dobu rozhodujete a chcete si zakúpiť nový mobil, stavte na najnovší prírastok do rodiny značky Apple iPhone 8 Plus. Môžete si takisto vybrať aj klasickú, menšiu verziu iPhone 8, no ak túžite po veľkom, krásnom displeji, na ktorom uvidíte všetky detaily, určite stavte na Plus, o ktorom si dnes povieme viac.

Jeden z najlepších mobilov vo svojej kategórií môže byť aj váš a to za skvelú cenu. Skvostný počin, ktorý spravila značka Apple sa mnohým fanúšikom veľmi páčil. Nový dizajn, ktorý napreduje neustále dopredu je nadčasový a veľmi štýlový. iPhone 8 Plus je vhodný aj pre tých najnáročnejších užívateľov, ktorí potrebujú robiť svoju prácu najmä na telefóne.

Cestujete a bojíte sa o svoj poklad? Odteraz už nemusíte! Všetky mobily značky Apple na zadnej často nikdy nemali sklo, ktoré však teraz prichádza spolu s najnovším iPhone 8 Plus. Poďme sa však pozrieť najprv na rozmery. Jeho hrúbka je len 7,6 milimetrov, vďaka čomu vám sadne do ruky perfektne. Nie je ťažký, takže vám v ruke neoťažie a takisto nie je ani príliš veľký, aj keď sa vám na prvý pohľad tak môže zdať. Uvidíte, že už po pár dňoch si na veľkosť zvyknete a nebude sa vám zdať vôbec veľký. Jeho hmotnosť je presne 203 gramov, čo je na taký veľký telefón naozaj málo. Dômyseľne vyvinutá povrchová úprava zo skla vám zaručuje, že je mobil nezničiteľný a len tak ľahko sa nepoškŕka. Nemusíte sa tak báť, že by ste si ho počas cesty nemohli so sebou vziať alebo že by ste sa oň neustále báli. V pohodlnom používaní mobilu vám tak nič nebráni a vy môžete byť spokojní. Mobil značky Apple je jednoducho zhotovený tak, aby ste s ním mohli pracovať kedykoľvek a kdekoľvek.

Všetko, čo potrebujete môžete jednoducho sledovať na veľkom 5,5 palcovom Super Retina OLED displeji, ktorý má ohromné rozlíšenie. To zodpovedá pixelovej hodnote 1920 x 1080 bodov. Toto veľké rozlíšenie vám tak ponúka prezeranie filmov, videí či fotografií vo vysokej kvalite a s dôrazom na každý jeden detail. Veľká plocha na zobrazovanie všetkého čo potrebujete sa vám jednoducho bude páčiť. Výhodou je aj technológia True Tone, ktorá vám ponúka skutočné farby displeja pri každej jednej fotografií, videu, filme či pri každej činnosti, ktorú budete vykonávať. Vrstva, ktorú má displej na najnovšom iPhone 8 Plus je vysoko odolná proti šmuhám na displeji či na zadnej časti, a preto povrch ostáva dokonalo lesklý za každých podmienok. Nemusíte sa báť ani svetelných odleskov počas slnečných dní, pretože tie displej vôbec neodráža.

Výkon, ktorý vám ponúka iPhone 8 Plus je naozaj na nezaplatenie. Sledovanie viacerých videí naraz, spúšťanie viacerých aplikácií či nutnosť rýchlej minimalizácie a otvorenie iného súboru je pre tejto smartfón jednoduchou činnosťou, ktorá vás neomrzí. O všetko toto sa totižto postará neuveriteľný, šesťjadrový procesor, ktorým je mobil vybavený. Absolútne bezproblémový chod, žiadne trhané scény či zaseknutie, ktoré by vás mohlo vyradiť na niekoľko dlhých minút z hry. Nič také od iPhone 8 Plus nečakajte.

Veľkou podporou je samozrejme aj 3GB pamäť RAM, vďaka ktorej môžete pozerať videá vo vysokej kvalite a ešte omnoho viac! Telefón je výkonnejší a stabilnejší, ako drvivá väčšina mobilných zariadení, ktoré sa predávajú na trhu. Nesmieme však zabudnúť ani na sklenenú konštrukciu, vďaka ktorej je mobil vodeodolný a vysoko odolný voči prachu.

Batérie v mobiloch sú častými problémami, s ktorými nie sú spokojní mnohí užívatelia. Ak aj vy potrebujete vysoko kapacitnú batériu, ktorá vydrží niekoľko hodín nepretržitého používania, stavte na iPhone 8 Plus. Ten má totižto najnovšiu batériu, ktorá ponúka aj vysokú úsporu, vďaka ktorej si naozaj ušetríte viac ako polovicu batérie. Na dobíjanie môžete použiť klasickú nabíjačku alebo bezdrôtové nabíjanie pomocou špeciálnej nabíjačky.

Interná kapacita mobilných telefónov iPhone 8 Plus je 64GB alebo 256 GB. Výber je len na vás, no klasickým zákazníkom, ktorí potrebujú mobil skôr len na telefonovanie, fotografovanie či natáčanie videí, úplne postačí 64GB pamäť, ktorá je väčšinou o 200 eur lacnejšia. Nikým a ničím nerušení si zahráte svoju obľúbenú hru, vyfotíte niekoľko stoviek až tisíc fotografií a uložíte stovky súborov, vďaka veľkej kapacite, ktorú mobily ponúkajú. Okrem internej pamäte si však môžete vybrať aj farebné prevedenie, ktoré je pre mnohých veľmi dôležité. iPhone 8 Plus sa predáva v striebornej, vesmírne sivej a zlatej farbe.

Fotoaparáty mobilného telefónu iPhone 8 Plus sú naozaj veľmi zaujímavé. Mobil vám totižto ponúka dva špičkové fotoaparáty Tru Depth, ktoré vám spravia tie najkrajšie fotografie. Zadná kamera má neuveriteľných 12 Mpix a predná 7 Mpix. S tou si spravíte krásne selfies fotografie, ktoré neskôr uverejníte na sociálnych sieťach. Funkcie ako spomalené video, časozber, rôzne filtre a podobne sa vám zapáčia a za pár minút sa z vás stanú profesionálni fotografi.

Svoje súbory, fotografie či videá môžete jednoducho posielať do svojho počítaču pomocou najnovšej Bluetooth technológie. Tak si môžete svoje súbory jednoducho pretriediť a vybrať, ktoré si chcete nechať S kvalitou fotografií sa nič nestane a budú kvalitné, ako aj v mobile. Takisto sa vám určite bude páčiť najnovšie Wi-Fi pripojenie, ktoré je rýchlejšie a spoľahlivejšie. Rovnako na tom je aj pripojenie GPS alebo dátové pripojenie 4G či LTE.

Srdcom celého iPhone 8 Plus je operačný systém iOS 11, ktorý bol vytvorený práve pre najnovšie mobilné telefóny iPhone 8, 8 Plus a X. Tento operačný systém vám urýchli všetku prácu a vyzerá naozaj veľmi dobre a prepracovane.