Príliš vysoké teploty náš organizmus neznáša práve najlepšie. Môže sa prehriať a tým spôsobiť rôzne zdravotné problémy. Proti prehriatiu organizmu a nepríjemnému pocitu počas leta je dôležité určitým spôsobom bojovať. Jedným z tých najefektívnejších je klimatizácia. 

Klimatizácie neboli v minulosti príliš obľúbené. Mnohí ich považovali za škodcov kvôli ich nepriaznivým účinkom pre zdravie. V minulosti síce určitým spôsobom do zdravia zasahovať mohli, no dnes je to už úplne inak. Kvalitné a profesionálne stroje sú vytvorené tak, aby vám pri chladení nijak zdravie neovplyvňovali, práve naopak. Pomáhajú vám zdravotným problémom predchádzať. 

Máte záujem o nejakú kvalitnú a profesionálnu mobilnú klimatizáciu? V tom prípade by ste mali staviť na Electrolux WP71-265WT, ktorá patrí k tým najlepším na trhu. 

Rýchly náhľad

Teploty sú dnes neustále vyššie. To je aj dôvod, prečo mnoho moderných domácnosti má pri sebe pomocníka, ktorý je flexibilný a pomôže vám pri akejkoľvek teplote. Jedným z takýchto skvelých pomocníkov je aj mobilná klimatizácia aj Electrolux WP71-265WT, ktorá má skvelý dizajn a ešte lepší výkon.

Či už potrebujete teplotu znížiť alebo zvýšiť, klimatizácia Electrolux WP71-265WT je tu pre vás. Vhodná je ako na letné, tak aj na zimné používanie. Jej štýlový dizajn vám zaistí, že ju budete môcť využívať úplne všade. Plus, jej samotné používanie je jednoduché. Nikto s ním tak nebude mať problém. Dokonca ani užívateľ, ktorý doteraz klimatizáciu nemal.

Zaujal vás model Electrolux WP71-265WT? V tom prípade čítajte ďalej!

Výkon

Výkon je parameter, ktorý by ste mali sledovať na každom spotrebiči. Rovnako je to aj pri klimatizáciách. Od ich výkonu sa odvíja nielen to, ako rýchlo vychladia miestnosť, ale taktiež akú veľkú. Čím výkonnejší prístroj si kúpite, tým lepšiu prácu vám dokáže poskytnúť.

Výkon klimatizácie Electrolux WP71-265WT je viac ako perfektný. Vhodný je nielen do malých, ale taktiež veľkých miestností do 40 m2. Môžete ju tak využiť nielen v domácnosti, ale aj vo väčších kanceláriách alebo zasadačkách.

Netreba zabudnúť na to, že vysoký výkon nijako špeciálne nevplýva na spotrebu. Model značky Elextrolux patrí do energetickej triedy A+, vďaka čomu ju môžete používať každý jeden deň bez toho, aby ste zaplatili za vysoký účet.

Jej prenášanie nie je žiaden problém. Zo spodnej časti má kolieska, ktoré celé presúvanie z miesta na miesto uľahčujú. Kým ste v obývačke, používajte ju tam. Neskôr sa presuňte do inej miestnosti a klimatizáciu si vezmite so sebou.

Dizajn

Dizajn klimatizácie je rozhodujúci. Ide o prvok, ktorý bude na očiach a bude ho vidno po celý čas používania. Nemôžete ju dať len tak do skrinky alebo niekam za sedačku. Práve preto si vyberajte minimalistický a štýlový typ, ktorý ľahko skombinujete do každej miestnosti. Myslite na to, že mobilná klimatizácia sa dá prenášať, a preto ju budete využívať aj inde ako len v spálni alebo v obývačke. Mala by sa hodiť všade.

Klimatizácia Electrolux WP71-265WT je vzhľadovo veľmi zaujímavá. Od väčšiny mobilných klimatizácií sa odlišuje najmä v tom, že nie je čisto biela. Väčšina z takýchto výrobkov totižto poskytuje biely minimalistický dizajn.

Model Electrolux WP71-265WT má však veľmi zaujímavý dizajn, ktorý v sebe kombinuje bielu a jemne sivohnedú farbu. Ide o štýlový a nadčasový dizajn, ktorý sa bude hodiť do každej jednej miestnosti a domácnosti.

Jej rozmery sú taktiež veľmi príjemné: 95,5 x 38,8 x 38,8 cm (v x š x h). Vďaka nim sa zmestí do každej, aj tej najmenšej miestnosti. Dokonca je vhodná aj do menších bytov, kde nie je príliš veľa miesta.

Ovládanie

Ovládanie klimatizácie by malo byť jednoduché a rýchle. Len tak si vyberiete presne tú teplotu, ktorú potrebujete.

Ovládanie klimatizácie Electrolux WP71-265WT je v skutku jednoduché. Všetko sledujete na LED displeji, kde nájdete ako to, čo ste si práve nastavili, tak aj ďalšie možnosti, ktorými si klimatizáciu prispôsobíte. Je to veľká výhoda, pretože ovládanie prostredníctvom tlačidiel často nie je tak presné. Nehovoriac o tom, že tlačidlá na klimatizácií nie sú príliš estetické.

LED displej sa nachádza na vrchnej časti klimatizácie. Je však takmer priehľadný a po čase vypne. Do dizajnu nijako nezasahuje a výrobok vyzerá stále štýlovo.

Ovládanie je zjednodušené aj prostredníctvom ovládača, ktorý k výrobku dostávate. Tým si môžete nastavovať teplotu napríklad z postele alebo zo sedačky bez toho, aby ste sa postavili.

Okrem ovládača môžete na ovládanie používať aj mobilnú aplikáciu. Klimatizácia značky Electrolux je vybudovaná vlastným Wi-Fi modulom. Vie tak prijímať rozkazy aj z vášho mobilu. Stačí, aby ste si stiahli špeciálnu aplikáciu, ktorá je vhodná pre Android aj iOS a následne si vybrali z viacerých nastavení.

Funkcie 

Každá klimatizácia spravidla poskytuje niekoľko funkcií. Okrem chladenia napríklad odvlhčovanie alebo počas zimy ohrievanie. Ako je na tom model Electrolux WP71-265WT? 

Model Electrolux WP71-265WT je možné použiť nielen v lete, ale taktiež v zime. Poskytuje možnosti chladenia a kúrenia, takže po jej zakúpení vám bude slúžiť celých 365 dní v roku.

Počas celého chladenia alebo ohrievania prístroj neustále kontrolujte teplotu v miestnosti. Nikdy sa tak nestane, že by ste ju mali vyššiu alebo nižšiu, ako ste si nastavili.

Okrem ohrievania a chladenia poskytuje model Electrolux WP71-265WT aj ďalšiu skvelú funkciu, ktorou je vetranie. Táto funkcia je vhodná na vymenenie vzduchu v miestnosti. Taktiež je dobrá tesne pred spánkom. Názov technológie je Air Surround. Vždy sa vám postará o to najlepšie prostredie pre spánok.

Filter v klimatizácií vie taktiež zachytiť vo vzduchu všetky nečistoty. Tým pádom sa zbavujete aj mnohých alergénov.

Štvrtou a poslednou skvelou funkciou je možnosť odvlhčovania. V domácnosti sa tak veľmi jednoducho zbavíte nebezpečenstva z rozšírenia plesní.

Hlučnosť

Hlučnosť spotrebičov je dnes veľmi diskutovanou témou. Dôvodom je najmä to, že ich používame na pravidelnej báze a nemôžu nás svojím chodom vyrušovať. Preto pri kúpe klimatizácie hlučnosť rozhodne sledujte. Mohla by vám prekážať a následne by ste ju nemohli používať alebo by ste ju museli meniť.

Model Electrolux WP71-265WT je veľmi tichý. Dosahuje hodnotu len 64 dB, vďaka čomu je jej používanie možné ako počas dňa, tak aj počas noci. Nebude vám vadiť pri konverzácií s priateľmi a rodinou, sledovaní televízie či dokonca pri spánku. Užite si príjemný vzduch aj počas hlbokej noci bez toho, aby vás niečo vyrušovalo.

O značke 

Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče. Jej výrobky sú štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií, mrazničiek či práčok. Všetky výrobky sú vyrobené s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov.