Teploty sa v našich podnebných oblastiach každým rokom zvyšujú. To znamená, že ľudia počas najteplejších dní v roku trávia čas najčastejšie vo vnútri a snažia sa vyhýbať ostrému a priamemu slnku. Slnko a jeho lúče však nie sú jediným problémom, ktorý nám môže zasiahnuť do zdravia.

Príliš vysoké teploty náš organizmus neznáša práve najlepšie. Môže sa prehriať a tým spôsobiť rôzne zdravotné problémy. Proti prehriatiu organizmu a nepríjemnému pocitu počas leta je dôležité určitým spôsobom bojovať. Jedným z tých najefektívnejších je klimatizácia.

Klimatizácie neboli v minulosti príliš obľúbené. Mnohí ich považovali za škodcov kvôli ich nepriaznivým účinkom pre zdravie. V minulosti síce určitým spôsobom do zdravia zasahovať mohli, no dnes je to už úplne inak. Kvalitné a profesionálne stroje sú vytvorené tak, aby vám pri chladení nijak zdravie neovplyvňovali, práve naopak. Pomáhajú vám zdravotným problémom predchádzať.

Máte záujem o nejakú kvalitnú a profesionálnu mobilnú klimatizáciu? V tom prípade by ste mali staviť na Electrolux EXP26U758CW, ktorá patrí k tým najlepším na trhu.

Rýchly náhľad

Klimatizácia je v dnešnej dobe nenahraditeľným spoločníkom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej modernej domácnosti. Ak aj vy každý rok bojujete s teplom a neviete ako nad ním vyhrať, máme pre vás riešenie. Je ním mobilná klimatizácia Electrolux EXP26U758CW, ktorá patrí do energetickej triedy A++, vďaka čomu šetríte na energiách, no pritom vám poskytuje vysoký výkon a jednoduché ochladenie miestnosti.

Regulácia teploty pomocou klimatizácie Electrolux EXP26U758CW je veľmi jednoduchá. Sami si ju prispôsobujete. Nehovoriac o tom, že jej výkon je tak vysoký, že dokáže ochladiť miestnosť veľkú až 40 m2. Zaujal vás model Electrolux EXP26U758CW? V tom prípade čítajte ďalej!

Výkon

Výkon je parameter, ktorý by ste mali sledovať na každom spotrebiči. Rovnako je to aj pri klimatizáciách. Od ich výkonu sa odvíja nielen to, ako rýchlo vychladia miestnosť, ale taktiež akú veľkú. Čím výkonnejší prístroj si kúpite, tým lepšiu prácu vám dokáže poskytnúť.

Výkon klimatizácie Electrolux EXP26U758CW je až prekvapivý. Pomerne malý prístroj toho totižto dokáže naozaj veľa. Motor, ktorý ju poháňa je spracovaný tak, aby bol výkonný, no pritom veľmi tichý.

Klimatizácia značky Electrolux sa postará ako o malé, tak aj väčšie miestnosti. Za veľmi krátku chvíľku vám vychladí miestnosť s veľkosťou až do 40 m2.

Dizajn

Dizajn klimatizácie je rozhodujúci. Ide o prvok, ktorý bude na očiach a bude ho vidno po celý čas používania. Nemôžete ju dať len tak do skrinky alebo niekam za sedačku. Práve preto si vyberajte minimalistický a štýlový typ, ktorý ľahko skombinujete do každej miestnosti. Myslite na to, že mobilná klimatizácia sa dá prenášať, a preto ju budete využívať aj inde ako len v spálni alebo v obývačke. Mala by sa hodiť všade.

Mobilná klimatizácia Electrolux EXP26U758CW je presne takýmto typom. Hodí sa úplne všade, pretože je biela a veľmi minimalistická. Dá sa skombinovať ako do tmavého, tak aj do bledého zariadenia.

Jej rozmery sú taktiež veľmi príjemné: 80 x 49 x 41 cm (v x š x h). Vďaka nim sa zmestí do každej jednej miestnosti. Dokonca je vhodná aj do menších bytov, kde nie je príliš veľa miesta.

Ovládanie

Ovládanie klimatizácie by malo byť jednoduché a rýchle. Len tak si vyberiete presne tú teplotu, ktorú potrebujete.

Model Electrolux EXP26U758CW to v skutočnosti aj poskytuje. Na prehľadom LED displeji vidíte nielen to, aký program a režim máte nastavený, ale taktiež vám poskytuje možnosť výberu a nastavenia.

Pri nastavovaní máte možnosť vybrať si teplotu alebo rôzne režimy, medzi ktoré sa radí automatický režim a režim spánku.

Ovládanie je zjednodušené aj prostredníctvom ovládača, ktorý k výrobku dostávate. Tým si môžete nastavovať teplotu napríklad z postele alebo zo sedačky bez toho, aby ste sa postavili.

Na klimatizácií Electrolux EXP26U758CW je všetko veľmi jednoduché a intuitívne. Netreba sa tak báť, že by ste niečo nevedeli.

Funkcie

Každá klimatizácia poskytuje spravidla niekoľko funkcií. Okrem chladenia napríklad odvlhčovanie alebo počas zimy ohrievanie. Ako je na tom model Electrolux EXP26U758CW?

Treba povedať, že značka Electrolux si pri tomto konkrétnom modeli dala naozaj záležať. Výrobok totižto poskytuje okrem chladenia aj ďalšie možnosti, pomocou ktorých ho môžete využívať každý jeden deň.

Dôvodom je, že v ponuke je chladenie počas leta, ohrievanie počas zimy a možnosť zbavenia sa vlhkosti. V domácnosti sa tak veľmi jednoducho zbavíte nebezpečenstva z rozšírenia plesní.

Okrem spomenutých funkcií poskytuje aj štvrtú a tou je ventilátor. V prípade, že budete potrebovať do miestnosti dostať len čerstvý vzduch, využite klimatizáciu práve na tento spôsob.

Ako pri chladení, tak aj pri ohrievaní a odvlhčovaní pracuje klimatizácia veľmi ticho. Nebude vás tak pri ničom vyrušovať.

Hlučnosť

Hlučnosť spotrebičov je dnes veľmi diskutovanou témou. Dôvodom je najmä to, že ich používame na pravidelnej báze a nemôžu nás svojím chodom vyrušovať. Preto pri kúpe klimatizácie hlučnosť rozhodne sledujte. Mohla by vám prekážať a následne by ste ju nemohli používať alebo by ste ju museli meniť.

Hlučnosť modelu Electrolux EXP26U758CW je veľmi nízka. Presnejšie ide len o 60 dB. Počas bežného dňa vám pri práci, sledovaní televízie alebo pri konverzácií s rodinou a priateľmi nebude vôbec vadiť.

Následne, počas tropických nocí, kedy bude v prevádzke aj počas vášho spánku, stačí vybrať režim spánku. Klimatizácia zníži svoju prevádzku tak, aby vám náhodou v zime teplota príliš neklesla a hlučnosť sa tým pádom zníži o ďalšie decibely. Spite tak pokojne aj pri zapnutej klimatizácií Electrolux EXP26U758CW.

O značke 

Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče. Jej výrobky sú štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií, mrazničiek či práčok. Všetky výrobky sú vyrobené s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov.