Máte radi ovocné šťavy a populárne smoothies, ktoré teraz letia úplne všade? Ak áno, určite sa vám zapáči mixér značky ETA, ktorý je vhodný na robenie kokteilov všetkých druhov a samozrejme aj na úplne iné veci, ktoré by ste potrebovali. Máte radi rôzne ovocné zmrzliny alebo robíte v mixéroch nejaké iné jedlá? Určite stavte na kvalitný stolný mixér Eta 6011 Twixer, ktorý si poradí s úplne každou maličosťou, ktorú do neho vložíte.

Mixér značky ETA Twixer 6011 je výkonný stolný mixér, ktorý má naozaj veľmi silný motor o príkone 1000W. Ak hľadáte poriadny mixér, ktorý si poradí so všetkým, čo mu dáte spraviť, určite naň stavte, pretože s ním môžete robiť naozaj úplne všetko. Či už ide o mixovanie, sekanie, miešanie a dokonca aj drtenie. Poradí si s kúskami ľadu alebo kúskami orechov. Môžete si tak jednoducho urobiť domácu zmrzlinu alebo kokteil. Vhodný je však aj na rôzne kaše, nátierky, alkoholické a nealkoholické nápoje, ľadovú kávu a iné osviežujúce nápoje, ktoré sú vhodné pre horúce letné dni.

Ak sa bojíte, že by sa vám do mixovacej nádoby niečo nezmestilo, vypustite to z hlavy. Nádoba má objem 1,75 litra, takže do nej dáte úplne všetko, čo budete potrebovať a viac sa s tým nebudete musieť zapodievať. Je vyrobená z vysoko kvalitného skla, ktoré odoláva teplote až deväťdesiat stupňov Celzia, vďaka čomu do mixéru môžete vkladať aj horúce nápoje či napríklad polievky, ktoré potrebujete pomixovať. Vhodné je tiež na kaše alebo detské pyré.

Keďže značka ETA vyrába už niekoľko desaťročí veci do domácností a kuchýň, veľmi dobre vie, že v mnohých domácnostiach sa nachádzajú aj deti, ktoré sú veľmi zvedavé. Bezpečnostná poistka preto nechýba ani na tomto mixéri, ktorý si doma určite obľúbite. Medzi ďalšie bezpečnostné poistky patrí poistka proti nesprávnemu zostaveniu. Ak náhodou zle zostavíte mixér, jednoducho vám nepôjde. Vďaka tomuto sa vám nikdy nestane, že by sa vám pokazil alebo odpálil. Svetelnou signalizáciou budete vždy vidieť, čo sa deje.

vďaka otvoru, ktoré sa nachádza na veku môžete kedykoľvek vhodiť počas mixovania surovinu, na ktorú ste zabudli, alebo ste ju ešte nestihli pridať. Mixovacie nože, ktoré sú jedným z najdôležitejších aspektov pri mixéroch, sú kvalitné z nerezovej ocele. Dajú sa jednoducho odmontovať, umyť a znova nasadiť. To je veľkou výhodou, pretože mnohé mixéry takéto niečo neponúkajú a nože sa veľmi ťažko umývajú.

Mixér nie je príliš veľký, takže ho môžete mať doma uložený aj na kuchynskej linke a bude ozdobou celej kuchyne. Jednoducho sa vám však zmestí aj do nejakej skrinky, v ktorej už mixéry alebo podobné prístroje máte. Páčiť sa vám však bude aj štýlové prevedenie a celkový dizajn tohto výrobku. Keďže značka ETA si je istá, že ľudia hľadajú nielen výkonné ale aj štýlové výrobky, ktoré sa im budú hodiť do kuchýň, vyrába perfektné a profesionálne výrobky, s ktorými sa vám bude pracovať veľmi dobre.

Mixér sa veľmi jednoducho umýva a čistí, takže ak naň zabudnete a niečo zaschne, báť sa nejakej zdĺhavej roboty nemusíte. V balíku nechýba ani odmerka, ktorá vám presne ukáže, koľko toho ešte potrebujete vložiť, aby ste mali dostatok kokteilu alebo nejakého nápoja, ktorý potrebujete.