Máte radi smoothies či nejaké iné kokteily, ktoré by ste si radi pripravili na raňajky či desiatu do práce? Presne pre vás je mixér DOMO DO492BL, ktorý je perfektným pomocníkom pre každého, kto sa snaží aspoň trochu žiť zdravšie. Svoju každodennú dávku vitamínov si tentokrát môžete pripraviť v štýlovom mixéri, ktorý dokáže omnoho viac, ako si myslíte.

Výhodou celého tohto mixéru je najmä to, že je dostatočne silný na to, aby vám rozdrvil ľad či iné, tuhé kúsky, ktoré by ste potrebovali rozmixovať. Môžete si byť tak istí, že budete mať vždy úplne hladkú konzistenciu všetkého, čo si pôjdete pripraviť. Či už to bude smoothies alebo iný kokteil.

Mixeér DOMO DO492BL je jedným z najpredávanejších modelov, ktorý je obľúbený ako u nás tak aj v zahraničí. Vďaka silnému motoru vám dokáže pripraviť smoothies z čohokoľvek a budete mať rýchle a výživné raňajky už o pár minút na stole.

Okrem toho, že vám mixér šetrí čas, jednoducho ho aj umyjete a nemusíte sa zaťažovať zbytočným a ťažkým čistením stroja. Celý pokrm totižto vyrobíte v jednej jedinej nádobe, ktorá sa dá jednoducho umyť alebo dať do umývačky riadu. Tá sa vám už postará o všetko ostatné.

Fľaše na smoothie či na iné kokteily sú vyrobené z nezávadného plastu, čo je výhodou najmä ak máte deti, ktorým stále niečo vypadáva z rúk. Nemusíte sa tak strachovať, či náhodou nádobu nerozbijú alebo sa im náhodou niečo stane. Potraviny máte tak bezpečne uchované a budete si na 100% istí, že sú nezávadné, chutné a dobré aj po niekoľkých hodinách. Do nádoby sa nedostanú ani žiadne iné pachy z chladničky či z okolia, pretože sa dá veľmi jednoducho praktickým vekom zatvoriť. Nič sa vám tam nevyleje alebo sa nekontaminuje smoothies, ktoré máte pripravené.

Ďalšou výhodou, ktorú má mixér DOMO DO492 BL je najmä to, že k nemu dostanete tri nádoby. Každá má iný objem a to 300, 400 a 600 ml. V balení dostanete aj veko, ktorým ochránite svoj nápoj a môžete si ho vziať so sebou aj na cesty. Veko vyzerá veľmi dobre a nachádza sa na ňom aj menší otvor, cez ktorý sa vám bude smoothie piť omnoho lepšie, ako z klasickej nádoby či pohára. Takto sa stane z mixéru nepostrádateľný spoločník na cestách.

Mixér sa veľmi jednoducho dá uskladniť, preto je štíhly a nie je príliš vysoký. Ak máte menšie skrinky, určite sa vám tam vmestí. Nemusíte sa preto báť, že si do domu kupujete ďalší prístroj, ktorý len tak ľahko nevyužijete. Okrem toho, že si na ňom pripravujete rôzne nápoje, môžete si s ním pomôcť aj pri varení. Vhodný je aj na mixovanie nejakých omáčok či polievok, ktoré by ste inak museli mixovať tyčovým mixérom. Dá sa v ňom urobiť aj zmrzlina zo zmrazeného ovocia, pretože motor je tak silný, že rozdrví aj kúsky ľadu či zmrznuté ovocie. Pripravte si doma zdravú zmrzlinu a to nielen pre seba, ale aj pre vaše deti či priateľov!

Ak si nie ste istí výberom, určite si pozrite aj mnohé kladné recenzie stoviek užívateľov, ktorí na tento mixér stavili a určite by nemenili. Vzhľadom k veľmi príjemnej cene sa tento výrobok naozaj oplatí. Ušetríte a do domácnosti kúpite veľmi kvalitný prístroj.