Mikrovlnné rúry sú dnes veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. S postupom nových technológií a s príchodom novej doby sa dostali na trh aj nové výrobky, ktoré si ľudia neustále kupujú. Vďaka novým technológiám prichádzajú aj nové výrobky, ktoré nám uľahčujú prácu a pomáhajú nám pri každodenných a klasických úkonoch, ktoré by sme museli my sami zvládať.
Mikrovlnky sú neoddeliteľnou súčasťou každej jednej domácnosti. Okrem toho, že vám mikrovlnné rúry ponúkajú veľmi veľa zaujímavých funkcií, takisto vám dotvárajú celý obraz kuchyne.
Mikrovlnky sú dnes nielen voľne stojace, ale takisto aj zabudovaný doplnok, ktorý sa vám bude určite do kuchyne hodiť.
Moderné mikrovlnné rúry však nespĺňajú len ohrievaciu funkciu, ale takisto aj funkciu pečenia, rozmrazovania alebo napríklad aj grilovania. Mnohí ľudia si pripravujú doma jedlá, pretože sú zdravšie, ako jedlá v reštauráciách. Keď prídete domov, jedlo si na tanieri dáte ohriať, počkáte len pár minút či sekúnd a môžete konzumovať. Problém vás nečaká naozaj nikde a vy si s pokojom môžete užiť príjemný deň.

Mikrovlnky sú spotrebičmi, ktoré sú na trhu už veľmi dlho. Za tento čas si našli veľké množstvo priaznivcov, no taktiež tých, ktorí sú proti nim. Určite ste aj vy počuli zopár negatívnych názorov ohľadom nebezpečných mikro vĺn, na ktorých mikrovlnka pracuje. Tie najnovšie spotrebiče však nebezpečné rozhodne nie sú. Technológie, ktoré pracujú na ohreve vášho jedla sú špičkové a poskytujú to najlepšie pre každého z nás. Nebezpečenstvo tak nečaká na nikoho z nás. Ak chcete mať aj vy kvalitne zohriate jedlo, stačí ak stavíte na výkonnú mikrovlnku.

Vstavaná mikrovlnka, ktorá pomôže

Vstavaná mikrovlnná rúra značky Zanussi patrí medzi tie najlepšie modely, ktoré dnes nájdete na trhu. Aj napriek svojej kompaktnej veľkosti, ktorá činí 18 litrov, je výkonným spotrebičom, ktorý dokáže potraviny ohrievať, rozmrazovať či dokonca grilovať.

Model Zanussi ZSG20100XA poskytuje až 9 stupňov ohrevu, ktoré vám umožnia optimalizovať teplotu presne na mieru pripravovaného jedla. Zabudnite na spálené okraje či studené večere. Príprava pokrmov je jednoduchá a hlavne efektívna.

Kvalitný spotrebič pre dokonalé jedlo

Ozdobte si svoju kuchyňu spotrebičom, ktorý sa vám do nej bude nielen hodiť, ale taktiež vám pomôže vytvoriť dokonalé jedlo. Ohromte svojich blízkych svojím kulinárskym umením a ponúknite im jedlo, na ktoré rozhodne nezabudnú.

Model mikrovlnky Zanussi ZSG20100XA vám zjednoduší život a prípravu pokrmov, vďaka čomu sa môžete vždy tešiť na perfektné výsledky. Šetrite svoje sily, čaj a taktiež peniaze. Mikrovlnka sa totižto radí do extra úspornej triedy A+.

Štýlový dizajn

Ak aj vy hľadáte štýlovú a peknú mikrovlnnú rúru, ktorá by sa vám hodila do vašej kuchyne, rozhodne stavte aj vy na Zanussi ZSG20100XA.

Dizajn mikrovlnnej rúry je veľmi dôležitý hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je osobný. Každý z nás chce mať doma pekný spotrebič, ktorý bude vyzerať skvelo. A práve mikrovlnná rúra Zanussi ZSG20100XA tak aj vyzerá. Jej strieborné prevedenie je elegantné a pritom jednoduché.

Druhý dôvod je, že sa vám vďaka štýlovému a peknému dizajnu bude hodiť do vašej kuchyne a skvelo dotvorí celok. To znamená, že mikrovlnka nebude len obyčajným spotrebičom, ktorý je v kuchyni len z praktického hľadiska.

Mikrovlnka Zanussi ZSG20100XA je v krásnom nerezovom prevedení, ktoré má jednu nevýhodu. Ostávajú na ňom odtlačky prstov a veľmi jednoducho sa znečistí. Pri tomto modeli sa však ničoho nemusíte báť. Má totižto špeciálnu povrchovú úpravu proti odtlačkom prstov. Nemusíte sa tak pred návštevou hanbiť za neumyté alebo uchytané dvierka.

Vďaka mikrovlnke Zanussi ZSG20100XA bude vaša kuchyňa nielen elegantná, ale taktiež vždy pripravená vyzerať dokonalo a reprezentatívne. Vychutnajte si tak lahodné pokrmy, ktoré budú nielen skvelo chutiť, ale taktiež vyzerať.

Samozrejmosťou je aj LED osvetlenie, vďaka ktorému budete mať prehľad o tom, čo sa v mikrovlnke deje.

Vhodná aj pre malé rodiny

Mikrovlnka Zanussi ZSG20100XA je vhodná pre malé rodiny a to najmä vďaka jej menšiemu objemu, ktorý činí 18 litrov. Dokážete v nej však pripraviť všetko, čo potrebujete bez toho, aby ste museli dlho čakať.

Funkcie

Pripravte si akýkoľvek pokrm, na ktorý budete mať chuť. Či už niečo sladké alebo slané, vďaka rúre Zanussi ZSG20100XA budete mať jedlo na stole už do pár minút. Nebojte sa experimentovať a vyskúšajte rozličné spôsoby prípravy. Ohromte aj tých najvýberavejších, ktorí nezjedia len tak všetko.

Mikrovlnka má 9 stupňov ohrevu. Okrem toho poskytuje funkciu rozmrazovania, ktorú si zamilujete napríklad ráno pri rozmrazovaní pečiva alebo na obed pri rozmrazovaní mäsa. Pokrmy sú šetrne a rýchlo rozmrazené.

Funkcia grilovania vás taktiež poteší. Ugrilujte si zeleninu, mäso alebo ryby veľmi rýchlo. Tá funkcia poskytuje výkon až 1 000 W. Súčasťou balenia je aj grilovací stojan.

Vďaka mikrovlnke Zanussi ZSG20100XA ušetríte omnoho viac času. Okrem toho si v nej môžete pripraviť úplne všetky druhy jedla a pokrmov, ktoré máte tak radi. Vyskúšajte model Zanussi ZSG20100XA aj vy a uvidíte, že si ho zamilujete!

Jednoduché ovládanie

Príprava je naozaj pohodlná a veľmi jednoduchá. Nemusíte sa nechať ničím obmedzovať. Spotrebič sa ovláda veľmi jednoducho a to pomocou dvoch hlavných ovládačov, ktoré nájdete na prednej strane spotrebiča. Hneď pod nimi nájdete aj gombík na otvorenie dvierok.

Tichý chod

Tak ako väčšina spotrebičov v dnešnej dobe, aj mikrovlnky sa pomaly, no s istotou každým novým modelom stišujú. Model Zanussi ZSG20100XA sa môže pýšiť naozaj tichým chodom, ktorý nebude rušiť nikoho. Či už si ohrievate jedlo počas dňa alebo večera, na mikrovlnku sa môžete spoľahnúť vždy.

Jej ohrev je taký tichý, že nevyruší spiaceho človeka, konverzáciu ľudí, ktorí sú blízko nej alebo nejaký film, ktorý práve sledujete.

O značke

Značka Zanussi patrí medzi lídrov trhu, ktorí vyrábajú tie najlepšie výrobky. Na tie môžete jednoducho staviť a nikdy sa nestane, že by ste to oľutovali. Každý jeden deň budete spokojní nielen s výkonom, ale aj s dizajnom, ktorý vyzerá minimalisticky a jednoducho. Ich výrobky sú rozšírené po celom svete, vďaka čomu sa kvalita posúva stále ďalej a ďalej. Na našom trhu značka Zanussi pôsobí už niekoľko rokov, vďaka čomu si tu vybudovala základňu fanúšikov a zákazníkov, ktorí sa k nej neustále vracajú. Medzi jej pevné a stále výrobky, ktoré ponúka, patria napríklad sporáky, mrazničky, mikrovlnné rúry alebo aj umývačky riadu. Jej rozsah je naozaj široký, čím len potvrdzuje svoju kvalitu a dosah. Táto talianska značka vás presvedčí nielen kvalitným spracovaním výrobkov, ale takisto aj skvelým výkonom, štýlovým dizajnom a hlavne príjemnými cenami.