Mikrovlnné rúry sú v našom rýchlom živote veľmi dôležité. Keď potrebujete teplé jedlo, ktoré sa zohreje rýchlo asi sa vám nebude chcieť zohrievať všetko v hrnčekoch. Stavte aj vy na rôzne druhy mikrovlnných rúr, ktoré sú na trhu a okrem klasického zohrievania vám ponúkajú aj rôzne iné, zaujímavé programy ako napríklad pečenie či gril.

Moderná doba so sebou priniesla nielen mikrovlnné rúry, ktoré zohrievajú svojimi mikrovlnami, ale aj mikrovlnky, ktoré dokážu grilovať, piecť či dokonca vysmážať a to bez oleja. Ak aj vy plánujete kúpu novej mikrovlnky do vašej domácnosti, poriadne si rozmyslite, čo budete potrebovať, pretože na trhu ich je neskutočne veľa a mohli by ste sa rozhodnúť zle.

Dnes máme pre vás recenziu na mikrovlnnú rúru Whirlpool Jet Chef JT 479 IX, ktorá je vhodná najmä pre náročného zákazníka, ktorý nechce len klasické ohrievanie, ale aj niečo viac. Nemusíte sa báť, nie je vôbec náročná na ovládanie, vo všetkom vám pomôže manuál a dokonca aj samotná mikrovlnka. Značka Whirlpool patrí medzi tie najlepšie značky na trhu, ktorú ponúkajú kvalitné výrobky. Po celom svete existuje viac ako desaťtisíc spokojných zákazníkov, ktorí by výrobky od značky Whirlpool nevymenili. Ste medzi nimi aj vy? Ak nie, môžete byť!

Varenie v pare, pečenie, grilovanie, zdravé smaženie bez oleja, zapekanie, rozmrazovanie, ohrievanie a mnoho ďalšieho. Už na prvý pohľad si môžete všimnúť, že mikrovlnka Whirlpool Jet Chef JT 479 IX, ktorá oplýva všetkými tými vlastnosťami nie je len obyčajná mikrovlnka. Vyzerá tak trochu ako malá rúra, ktorá má mnoho vlastností. Medzi nimi si môžete veľmi jednoducho vyberať práve tie, na ktoré chcete staviť. Či už máte zamrznuté potraviny alebo si chcete svoj pokrm ugrilovať, nemusíte na to používať nič viac, len jeden jediný výrobok. Multifunkčná mikrovlnná rúra Whirlpool Jet Chef JT 479 IX vám pri každodennej príprave pokrmov veľmi jednoducho ušetrí drahocenný čas. Chcete si zapiecť svoj obed? Načo zapínať rúru! Vložte si všetko do mikrovlnky a môžete pracovať. Výsledok bude vždy perfektný, na to sa môžete určite spoľahnúť.

Veľká nerezová mikrovlnná rúra Whirlpool Jet Chef JT 479 IX má objem 33 litrov, vďaka čomu je priestranná, no nie je príliš veľká, takže sa vám bude skvelo hodiť do domácnosti. Elegantný, nerezový, dizajn vás očarí a budete ju chcieť mať okamžite doma. V kuchyni sa pre ňu určite nájde miesto.

Hovorili ste si, že nejakých sedem programov je už na mikrovlnnú rúru dostatočne? Tak táto vás určite dostane. Má neuveriteľných 90 programov! Moderné mikrovlnné rúry už dávno nie sú len na klasické ohrievanie jedla alebo rozmrazovanie. V starších modeloch vám nejaké pečivo mikrovlnka rozmrazí, no dopadne to veľmi zle. Pečivo je mäkké, gumové a nechutí príliš dobre. Táto mikrovlnka vám však rozmrazí všetko tak, že budete cítiť, ako by bolo napríklad pečivo úplne čerstvé.

Vráťme sa však k deväťdesiatim programom, ktoré táto mikrovlnná rúra značky Whirlpool má. Prednastavené programy vám pomôžu variť, piecť a dokonca aj smažiť! S využitím rýchleho a zdravého pečenia varením v pare Steam si zaistíte chutný a zdravý obed či večeru. Zapekanie Crisp, rozmrazovanie pečiva do chrumkava Bread defrost, zdravé smaženie, kremíkový gril a horúci vzduch. Vďaka všetkým týmto programom si spravíte jedlo, po ktorom ste už veľmi dlho túžili. Všetko bude chutiť presne tak, ako má. V mikrovlnke si môžete spraviť varené, pečené či dokonca aj americké zemiaky, zeleninu, ryžu, cestoviny, lasagne, pizzu, kura a iné mäso, sekanú, ryby či krevety. Nechýbajú programy ani na pečenie sladkých múčnikov, korpusov, buchiet, snehových pusiniek či creme bruelée. Multifunkčná rúra si naviac dokáže zapamätať 10 vašich vlastných najobľúbenejších receptov vďaka funkcií “Obľúbené”. Takto si nájdete veľmi jednoducho a rýchlo svoj obľúbený program.

Máte radi v elektrospotrebičoch šiesty zmysel? Mikrovlnka Whirlpool Jet Chef JT 479 IX využíva túto inteligentnú technológiu, ktorá pomocou senzorov zaisťuje úroveň teploty a vlhkosti v potravinách. Podľa toho tak skvelo a jednoducho riadi celý proces prípravy jedla. Šiesty zmysel zas dáva pozor aj na vaše pokrmy nielen pri ohrievaní, ale takisto aj behom varenia v pare či rozmrazovania. Nemusíte sa báť, že by sa vám jedlo pripálilo alebo by bolo úplne spálené. K dosiahnutiu perfektných výsledkov takisto prispieva aj 3D distribúcia mikrovĺn, ktorá vám zaistí rovnomerný ohrev. Nikdy sa nestane, že by ste mali časť jedla studenú a časť horúcu, ako to bývalo pri starších modeloch.

Načo rúru? V malých bytoch môže zavadzať, pretože je veľká. Ak ste menšia rodina, ktorá ju často nevyužíva, stavte na túto mikrovlnnú rúru, ktorá sa postará o to, aby ste si spravili všetko, čo potrebujete a plnohodnotne ju nahrádza. Vyberajte si pečenie horúcim vzduchom alebo pridajte mikrovlnnú energiu pre urýchlenie prípravy. Pečenie nebolo nikdy jednoduchšie a rýchlejšie. Takisto, aby ste využívali čo najlepšie veľkosť mikrovlnnej rúry, vypnite rotáciu skleneného taniera a použite na pečenie štvorcové alebo obdĺžnikové nádoby. Vďaka modernej technológií je varenie v mikrovlnnej rúre jednoduché, rýchle a ponúka vám širokú škálu možností.