Máte radi domáce chutné jedlo, ktoré si vždy pripravujete deň vopred a na druhý deň zohrievate? Alebo si len jednoducho zohrievate nejaké kupované jedlo, ktoré musí byť teplé na to, aby dobre chutilo? Určite máte doma minimálne jednu mikrovlnnú rúru, ktorá vám dokáže zohriať všetko jedlo a aj všetky nápoje za zlomok sekundy. Mnohé mikrovlnné rúry sú dnes už veľmi moderné a dokážu omnoho viac, ako len zohrievať potraviny, ktoré do nej vložíte. Ak aj vy práve uvažujete nad kúpou novej mikrovlnnej rúry, určite by ste mali nájsť presne takú, ktorá má všetky funkcie, vďaka ktorým vám splní všetko, čo budete potrebovať. Mikrovlnky sa dnes radia medzi spotrebiče, ktoré doma jednoducho musíte mať, a preto by ste si mali aj vy vybrať takú, ktorá vám presne sadne!

Vďaka modernému pokroku, ktorý nám neustále prináša nové a nové elektronické výrobky, si môžeme byť istí, že každým dňom prichádza na trh niečo nové. Rovnako je to aj s mikrovlnnými rúrami, ktoré každým dňom, týždňom či mesiacom napredujú veľmi rýchlymi krokmi. Už dávno nemusíme kvôli ohrievaniu zapínať celý sporák a už dávno nie sú mikrovlnky len na to, aby ohriali jedlo alebo nápoj. Dnes sú to samostatné jednotky, ktoré vám dokážu nielen ohriať, ale takisto aj perfektne uvariť či dokonca upiecť nejaké jedlo, ktoré potrebujete. A to nie je všetko. Mnohé mikrovlnné rúry majú desiatky ďalších zaujímavých programov, ktoré budete určite chcieť vyskúšať aj vy. Práve preto, ak uvažujete nad novou mikrovlnnou rúrou, mali by ste si zistiť, aké zaujímavé programy vám môže ponúknuť.

Značka Whirlpool patrí medzi kvalitné a veľmi známe značky, ktoré ponúkajú spotrebiče do všetkých kuchýň. Okrem toho je aj  jednou z najlepších značiek na trhu, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Po celom svete existuje viac ako desaťtisíc spokojných zákazníkov, ktorí by výrobky od značky Whirlpool nevymenili. Ste medzi nimi aj vy? Ak nie, môžete byť! Na trhu nájdete pod touto značkou mnohé spotrebiče, ktoré majú za úlohu pomôcť vám v každodennom živote a urýchliť si tak prácu, ktorú by ste inak robili veľmi dlho. Rovnako si môžete pomôcť a pri niektorých prácach nechať robiť len spotrebič. Dnes máme pre vás recenziu na mikrovlnnú rúru Whirlpool Flat AMW 491 IX, ktorá sa radí medzi najlepšie na trhu. Vyskúšajte ju aj vy!

Bez mikrovlnnej rúry si dnes nevie predstaviť svoj život asi nikto. Jedná sa o tak dostupnú elektroniku, že ju má doma určite úplne každý. Mikrovlnné rúry môžeme nájsť na trhu za naozaj nízke ceny, vďaka čomu môžu uľahčovať život každej rodine. Ak si chcete dopriať teplý obed doma alebo niekde, kde sporák určite nemáte, jednoducho to môžete spraviť najmä vďaka mikrovlnným rúram, ktoré sú tu pre každého. Určite preto hľadáte toho najlepšieho pomocníka, ktorý by vám pomohol. Je ňou Whirlpool Flat AMW 491 IX, mikrovlnná rúra, ktorá sa postará o všetko, čo budete potrebovať. Okrem ohrievania vám ponúka aj prípravu pokrmov, ako napríklad na pare. Ak teda chcete ušetriť čas, mali by ste na mikrovlnnú rúru Whirlpool Flat AMW 491 IX určite staviť aj vy!

Mikrovlnná rúra Whirlpool Flat AMW 491 IX má objem skvelých 22 litrov a ponúka vám tak dostatok miesta na všetko, čo potrebujete ohriať. Okrem toho vám ponúka aj výkon mikrovĺn vo forme 750 W, čím zaručuje účinne ohriaty každý jede nápoj či pokrm. Všetko budete mať rovnomerne ohrievané, práve vďaka 3D distribúcií mikrovĺn, ktorá sa dostane do celého pokrmu, a tak sa nikdy nestane, že by ste spodok jedla teplý nemali a vrch by bol už horúci. Vnútorný časť mikrovlnky sa vám bude takisto páčiť. Je totižto lakovaná a vyzerá naozaj veľmi štýlovo a dobre.

Pri ohrievaní si môžete vybrať zo štyroch stupňov výkonu, podľa druhu jedla. Takto si budete istí, že mikrovlnka pracuje presne tak, ako chcete. Jednoduché používanie tejto mikrovlnnej rúry je ešte aj podporené sofistikovanou technológiou, ktorá je navrhnutá presne tak, aby dokázala radu drobných detailov spracovať za vás. Je to teda automatický spotrebič, ktorý si spraví svoju prácu naozaj veľmi dobre a rýchlo. Vďaka takémuto jednoduchému ovládaniu sa hodí aj ľuďom, ktorí nie sú príliš zdatní v technológiách a najradšej stavia na automatické ovládanie.

Mikrovlnná rúra Whirlpool Flat AMW 491 IX je vybavená elektronickým ovládacím panelom s priehľadným zeleným displejom a časovačom. Všetko tak jednoducho vidíte a rovnako aj veľmi ľahko. Čo sa týka ovládania, je intuitívne. Pre obyčajný ohrev vám stačí stlačiť jeden gombík, vďaka čomu máte ovládanie naozaj rýchle a jednoduché. Vo vnútri mikrovlnnej rúry Whirlpool Flat AMW 491 IX sa nachádza otočný tanier s priemerom až 25 cm, vďaka čomu do mikrovlnky zmestíte úplne všetko. O bezpečnosť sa postará aj detský poistka, vďaka ktorej sa počas ohrievania nikdy nič nestane.

Dizajn mikrovlnnej rúry Whirlpool Flat AMW 491 IX vás určite dostane. Je jednoduchý a nie príliš kombinovaný, takže sa nestane, že by vám do interiéru nesadol. Určite sa vám bude páčiť aj nadčasové spracovanie, vďaka čomu bude mikrovlnná rúra Whirlpool Flat AMW 491 IX vyzerať ešte aj po rokoch naozaj originálne a moderne. Nesmieme zabudnúť na displej, ktorý signalizuje úplne všetko, čo potrebujete a na vrchnej strane sa tak nachádza len pár tlačidiel, ktoré nijako neprekážajú a nekazia celý dojem z krásnej a minimalistickej mikrovlnky, ktorou je mikrovlnná rúra Whirlpool Flat AMW 491 IX

Okrem základných funkcií vám mikrovlnná rúra Whirlpool Flat AMW 491 IX ponúka aj ďalšie funkcie, ako napríklad rýchly ohrev tepelne upravených jedál, varenie potravín, rozmrazovanie alebo varenie v pare. Všetko toto a omnoho viac môžete vo svojej novej mikrovlnke značky Whirlpool robiť. Okrem toho k rúre dostanete aj špeciálnu nádobu, ktorá je určená na spomenuté varenie v pare. Stačí vám, aby ste potraviny vložili do nádoby, chvíľku počkali, kým sa spravia pomocou programu na varenie v pare a jedlo je hotové! Para jemne a neagresívne preniká potravinou a tým dochádza k jej tepelnej úprave. Toto všetko sa stane pri tom, ako si jedlo zachová arómu, chuť, vzhľad a takisto všetko, čo majú jednotlivé ingrediencie mať.

Mikrovlnná rúra Whirlpool Flat AMW 491 IX je vstavaná a navrhnutá tak, aby čiste a hladko zapadala do každej línie a každého kuchynské štýlu. Vytvorí tak prostredie, ktoré je prehľadné a úsporné. Nikde vám mikrovlnka nebude zavadzať. Vďaka hĺbke len 30 cm ju bez obáv umiestnite napríklad aj od vrchnej skrinky kuchynskej linky. Značka Whirlpool stavila na zjednodušenie ovládania a výsledkom je tak jednoduchý a minimalistický spotrebič, ktorý je navyše aj funkčný a má ergonomický dizajn. V kombinácií s nerezovým prevedeným a zrkadlovým sklom dvierok je to naozaj perfektná kombinácia.

Séria s názvom Flak, ktorú značka Whirlpool vyrobila, je navrhnutá tak, aby čisto a hladko zapadla do kuchyne každého štýlu a vytvorila tak jednoduché a dobré prostredie, v ktorom vám nič nebude zavadzať a budete sa v ňom cítiť príjemne a dobre.