S postupom nových technológií a s príchodom novej doby sa dostali na trh aj nové výrobky, ktoré si ľudia neustále kupujú. Vďaka novým technológiám prichádzajú aj nové výrobky, ktoré nám uľahčujú prácu a pomáhajú nám pri každodenných a klasických prácach, ktoré by sme museli my sami zvládať. Môžeme tak robiť niečo úplne iné, ušetriť si čas a energiu a cítiť sa omnoho lepšie. Medzi takéto výrobky patria aj mikrovlnné rúry, ktoré sú už niekoľko desiatok rokov veľmi obľúbenými elektrospotrebičmi, na ktoré stavia ľudia vždy, keď chcú mať teplé jedlo alebo nápoje.

Hľadáte kvalitnú mikrovlnnú rúru, no stále ste nenašli tú svoju, s ktorou by ste boli spokojní? Možno máte nejakú starú, ktorá už nie je dostatočne výkonná alebo len potrebujete do svojho nového bytu či domu novú. Je to úplne jedno, stačí si jednoducho nájsť tú najlepšiu. Na začiatok by ste mali vedieť, čo od novej mikrovlnnej rúry vôbec očakávate a čo chcete, aby spravila. Až vtedy totižto môžete nájsť tú najlepšiu mikrovlnnú rúru, ktorá vám bude vyhovovať vždy a pri každej situácií.

Značka Samsung je veľmi známa najmä vďaka svojim kvalitným mobilným telefónom, ktoré používa už viac ako milión používateľov a zákazníkov. Tí si nevedia výkon tejto značky vynachváliť a vždy sa k nej veľmi radi vracajú. Ak aj vy túžite po kvalitných výrobkoch a najmä po výkonnej mikrovlnnej rúre, určite by ste mali staviť na túto, od značky Samsung. Práve značka Samsung je na slovenskom trhu už dlhšiu dobu, vďaka čomu si získala tisíce spokojných zákazníkov a ľudí, ktorí sú s ňou spokojní. Zaraďte sa aj vy medzi spokojných užívateľov, ktorí budú s týmto výkonom spokojní!

Mikrovlnná rúra Samsung Marimba ME73M/XEO má hneď niekoľko výhod a dobrých plusov, ktoré sa vám budú určite páčiť. Ak hľadáte novú mikrovlnnú rúru, ktorá vám nielen v zlomku sekundy ohreje jedlo, ale ponúkne aj ďalšiu desiatku programov, určite by ste mali staviť na túto. Spoločnosť Samsung vyrába tie najlepšie výrobky, na ktoré sa budete môcť spoliehať dlhé roky bez toho, že by ste ich museli reklamovať. Váš pokrm či nápoj, ktorý dáte zohriať, bude ohrievaný rýchlo a rovnomerne bez toho, aby ste ho vytiahli a bol studený. Výhodou však nie je len toto, ale aj ďalšie plusy, ktoré ponúka!

Ďalšou výhodou, ktorú ponúka mikrovlnná rúra Samsung Marimba ME73M/XEO je najmä to, že má minimalistický a moderný dizajn, ktorý váš interiér kuchyne naozaj krásne osvieži a bude vyzerať omnoho lepšie. Vďaka minimalistickému a nadčasovému dizajnu si môžete byť istí, že sa bude hodiť do každej jednej kuchyne, ktorá potrebuje novú mikrovlnku. Doprajte si tak luxus nielen sebe, ale aj svojmu jedlu, ktoré bude chutiť rovnako, ako po uvarení!

Spomínaný moderný a nadčasový dizajn tvorí nerez, ktorý vyzerá zaujímavo a doplní perfektne každú kuchyňu. Mikrovlnná rúra sa tak stane neodmysliteľnou súčasťou každého bytu či domu, na ktorú budete spokojní. Celkový moderný dizajn podporuje aj dotykový LED displej, pomocou ktorého si nastavíte presne ten program, ktorý chcete a jednoducho si nastavíte všetko, čo hľadáte. Nemusíte sa báť, že by bolo ovládanie mikrovlnnej rúry veľmi ťažké. Práve naopak, na LED displeji uvidíte úplne všetko a nastavíte na nej každý program, ktorý chcete. Mikrovlnná rúra Samsung Marimba ME73M/XEO však nevyzerá dobre len zvonka, ale aj zvnútra. Jej vnútorný keramický povrch je niečo, čo vás určite hneď nadchne. Takisto vám tento povrch zjednoduší umývanie a čistenie, vďaka čomu ušetríte čas a nebudete musieť míňať energiu na zdĺhavé čistenie. Rovnako je vnútro aj vysoko odolné voči poškriabaniu a korózií, takže sa nesfarbí a je antibakteriálne. Mikrovlnka značky Samsung vám ponúka len výhody, ktoré si okamžite zamilujete.

Určite ste sa už niekedy stretli aj s tým, že ste vybrali jedlo z mikrovlnnej rúry a nebolo rovnomerne teplé. Spodok bol možno studený a vrch jedla teplý alebo naopak. Práve preto by ste mali vedieť, že mikrovlnná rúra Samsung Marimba ME73M/XEO vaše jedlo zohreje dokonale a rovnomerne, vďaka čomu si môžete byť istí, že nikdy nebudete čakať na pokrm veľmi dlho alebo, že ho budete musieť zohrievať na niekoľkokrát. Mikrovlnná rúra značky Samsung vám ponúka novodobú technológiu s názvom TDS, vďaka ktorej jedlo bude vždy dobre zohriate. Technológia TDS, ktorú vytvorila značka Samsung, funguje na základe efektívneho vyžarovanie mikrovĺn a takisto aj v ich rovnomernej distribúcií po celej mikrovlnke. Znamená to, že vaše jedlo bude vždy dobre zohriate bez toho, aby bolo v nejakej časti studené. O dostatočnú teplotu jedla sa postará aj perfektný výkon, až 800W a takisto otočný tanier. Nikdy sa nestane, že by ste museli vracať jedlo ohrievať znova do mikrovlnky.

Pri mikrovlnnej rúre Samsung Marimba ME73M/XEO si môžete byť istí, že sa vám bude hodiť do vašej kuchyne vždy. Dôvodom nie je len jej moderný a nadčasový dizajn, v ktorom je mikrovlnka prevedená, ale takisto aj jej farebné prevedenie a najmä rozmery, ktoré vám ponúka. Vďaka tomu, že mikrovlnná rúra značky Samsung nie je príliš veľká, určite sa vám zmestí do každej jednej kuchyne, a to dokonca aj ten najmenšej v menšom byte v meste. Mnohí sa však pri malých rozmeroch možno zľaknú, že nie je pre väčšie rodiny. Nemusíte sa ničoho báť, môžete si ju určite zakúpiť aj do domu a väčšej kuchyne, kde sa určite nestratí. Jednoducho si v nej ohrejete aj väčšie taniere, pretože máte dostatočne veľký otočný tanier, ktorý bez problémov ohreje aj väčšie taniere.

Máte jedlo alebo pokrm, ktorý je zamrznutý? Nemusíte dlho čakať, pretože mikrovlnná rúra Samsung Marimba ME73M/XEO má pre vás špeciálny program rýchleho rozmrazovania, ktorý vám umožní behom pár sekúnd rozmraziť akýkoľvek pokrm. Mnohé mikrovlnky nemali túto schopnosť a jedlo sa skôr doslova “uvarilo” alebo sa vôbec nerozmrazilo. Práve preto je táto funkcia veľmi dôležitá. Jedlo potom nie je nasiaknuté vodou, ale naopak, bude rozmrazené veľmi dobre a bude vyzerať a chutiť ako čerstvé. Vaše obľúbené jedlá si tak môžete vychutnávať vždy, keď na ne budete mať chuť! Veľkou výhodou tejto mikrovlnnej rúry je však aj ekologický rezžim, vďaka ktorému rúra disponuje najnižšou spotrebou energie v pohotovostnom režime. ušetríte vďaka tomu až 40% energie!

Dôležitým parametrom sú však aj programy, ktoré vám mikrovlnná rúra Samsung Marimba ME73M/XEO ponúka. Podľa vašej potreby si môžete vybrať jeden zo šiestich stupňov výkonov mikrovlnky! Vďaka tomu si pri ohrievaní môžete byť istí, že jedlo bude vždy dobre chutné a dobre zohriate. Takisto si môžete vybrať aj jeden z troch automatických programov, ako je rozmrazovania jedla a nápojov, varenie či iné zaujímavé funkcie. Automatické programy si môžete jednoducho nastaviť podľa pokrmu, ktorý v nej máte. Napríklad pri rozmrazovaní si môžete vybrať, či rozmrazujete mäso, chlieb alebo niečo iné. Doprajte si luxus vďaka mikrovlnnej rúre Samsung Marimba ME73M/XEO!