Mikrovlnné rúry sú dnes veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. S postupom nových technológií a s príchodom novej doby sa dostali na trh aj nové výrobky, ktoré si ľudia neustále kupujú. Vďaka novým technológiám prichádzajú aj nové výrobky, ktoré nám uľahčujú prácu a pomáhajú nám pri každodenných a klasických úkonoch, ktoré by sme museli my sami zvládať.
Mikrovlnky sú neoddeliteľnou súčasťou každej jednej domácnosti. Okrem toho, že vám mikrovlnné rúry ponúkajú veľmi veľa zaujímavých funkcií, takisto vám dotvárajú celý obraz kuchyne.
Mikrovlnky sú dnes nielen voľne stojace, ale takisto aj zabudovaný doplnok, ktorý sa vám bude určite do kuchyne hodiť.
Moderné mikrovlnné rúry však nespĺňajú len ohrievaciu funkciu, ale takisto aj funkciu pečenia, rozmrazovania alebo napríklad aj grilovania. Mnohí ľudia si pripravujú doma jedlá, pretože sú zdravšie, ako jedlá v reštauráciách. Keď prídete domov, jedlo si na tanieri dáte ohriať, počkáte len pár minút či sekúnd a môžete konzumovať. Problém vás nečaká naozaj nikde a vy si s pokojom môžete užiť príjemný deň.

Mikrovlnky sú spotrebičmi, ktoré sú na trhu už veľmi dlho. Za tento čas si našli veľké množstvo priaznivcov, no taktiež tých, ktorí sú proti nim. Určite ste aj vy počuli zopár negatívnych názorov ohľadom nebezpečných mikro vĺn, na ktorých mikrovlnka pracuje. Tie najnovšie spotrebiče však nebezpečné rozhodne nie sú. Technológie, ktoré pracujú na ohreve vášho jedla sú špičkové a poskytujú to najlepšie pre každého z nás. Nebezpečenstvo tak nečaká na nikoho z nás. Ak chcete mať aj vy kvalitne zohriate jedlo, stačí ak stavíte na výkonnú mikrovlnku.

Mikrovlnka, ktorá je zárukou spokojnosti

Hľadáte kvalitnú a dobrú mikrovlnku, ktorá vám splní každé jedno želanie? V tom prípade by ste mali staviť na mikrovlnku Mora VMT 312 X. Tá vám poskytuje širokú ponuku funkcií a taktiež jemný a elegantný vzhľad, vďaka ktorému vynikne v každej jednej kuchyni.

Veľkou výhodou mikrovlnky je najmä to, že je vyrobená z nerezového materiálu. Ten je odolný, vďaka čomu má mikrovlnka dlhú životnosť. Aj po mnohých použitiach vyzerá ako nová.

Vhodná do stredne veľkých rodín

Máte stredne veľkú rodinu? V tom prípade je pre vás mikrovlnka Mora VMT 312 X tým pravým. Jej objem činí perfektných 17 litrov a priemer otočného taniera zas 24,5 cm. Zmestíte do nej úplne každý jeden tanier. Pripravovať v nej môžete aj väčšie pokrmy.

Mikrovlnku Mora VMT 312 X môžete taktiež zabudovať a to do hornej alebo bočnej skrinky. Výber je na vás.

Štýlový dizajn

Ak aj vy hľadáte štýlovú a peknú mikrovlnnú rúru, ktorá by sa vám hodila do vašej kuchyne, rozhodne stavte aj vy na Mora VMT 312 X.

Dizajn mikrovlnnej rúry je veľmi dôležitý hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je osobný. Každý z nás chce mať doma pekný spotrebič, ktorý bude vyzerať skvelo. A práve mikrovlnná rúra Mora VMT 312 X tak aj vyzerá. Jej strieborné prevedenie je elegantné a pritom jednoduché.

Druhý dôvod je, že sa vám vďaka štýlovému a peknému dizajnu bude hodiť do vašej kuchyne a skvelo dotvorí celok. To znamená, že mikrovlnka nebude len obyčajným spotrebičom, ktorý je v kuchyni len z praktického hľadiska.

Mikrovlnka Mora VMT 312 X je v krásnom lakovanom prevedení, ktoré má jednu nevýhodu. Ostávajú na ňom odtlačky prstov a veľmi jednoducho sa znečistí. Pri tomto modeli sa však ničoho nemusíte báť. Má totižto špeciálnu povrchovú úpravu proti odtlačkom prstov. Nemusíte sa tak pred návštevou hanbiť za neumyté alebo uchytané dvierka.

Vďaka mikrovlnke bude vaša kuchyňa nielen elegantná, ale taktiež vždy pripravená vyzerať dokonalo a reprezentatívne. Vychutnajte si tak lahodné pokrmy, ktoré budú nielen skvelo chutiť, ale taktiež vyzerať.

Samozrejmosťou je aj LED osvetlenie, vďaka ktorému budete mať prehľad o tom, čo sa v mikrovlnke deje.

Jednoduché ovládanie

Príprava je naozaj pohodlná a veľmi jednoduchá. Nemusíte sa nechať ničím obmedzovať. Všetko nastavíte pomocou veľkého digitálneho displeja, otočného ovládača a tlačidiel. Tam nájdete okrem dôležitých informácií aj všetky navolené programy.

Spotrebič Mora VMT 312 X vám poskytuje aj elektronické hodiny s meraním času ohrievania. Vždy budete informovaní o tom, koľko máte času než budete mať jedlo hotové. Jednoduchým pohybom otočného ovládača vyberiete ten správny výkon ohrevu.

V ponuke máte celkom šesť stupňov mikrovlnného ohrevu. V prípade potreby môžete využiť aj 30-sekundový ohrev s maximálnym výkonom. Ten vám pri vysokom výkone jednoducho a rýchlo zohreje každé jedlo.

Tie najlepšie funkcie

Mikrovlnka značky Mora vám poúka celý rad funkcií, ktoré vám pomôžu prípravu jedna zjednodušiť a urýchliť. K dispozícií máte funkciu rozmrazovania, ktorú si môžete prispôsobiť podľa hmotnosti pokrmu alebo podľa vami nastaveného času. Pokrmy sú tak šetrne a rýchlo rozmrazené.

A na to, aby boli funkcie mikrovlnky ešte zjednodušené, má spotrebič aj elektronický časovač, ktorým možno nastaviť až 95-minútový interval. Oceníte taktiež bezpečnostnú poistku, ktorá zabráni prípadnému nechcenému zapnutiu. Je to vhodné najmä keď máte doma deti alebo domáce zvieratká.

Tichý chod

Tak ako väčšina spotrebičov v dnešnej dobe, aj mikrovlnky sa pomaly, no s istotou každým novým modelom stišujú. Model Mora VMT 312 X sa môže pýšiť naozaj tichým chodom, ktorý nebude rušiť nikoho. Či už si ohrievate jedlo počas dňa alebo večera, na mikrovlnku sa môžete spoľahnúť vždy.

Jej ohrev je taký tichý, že nevyruší spiaceho človeka, konverzáciu ľudí, ktorí sú blízko nej alebo nejaký film, ktorý práve sledujete.

O značke

Značka Mora patrí medzi veľmi obľúbené značky mnohých slovenských spotrebiteľov. V jej portfóliu nájdete sporáky, rúry, chladničky či mikrovlnky. Všetky výrobky sú vytvorené s dôrazom na funkčnosť a štýlovosť.