Mikrovlnné rúry sú dnes veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. S postupom nových technológií a s príchodom novej doby sa dostali na trh aj nové výrobky, ktoré si ľudia neustále kupujú. Vďaka novým technológiám prichádzajú aj nové výrobky, ktoré nám uľahčujú prácu a pomáhajú nám pri každodenných a klasických úkonoch, ktoré by sme museli my sami zvládať.
Mikrovlnky sú neoddeliteľnou súčasťou každej jednej domácnosti. Okrem toho, že vám mikrovlnné rúry ponúkajú veľmi veľa zaujímavých funkcií, takisto vám dotvárajú celý obraz kuchyne.
Mikrovlnky sú dnes nielen voľne stojace, ale takisto aj zabudovaný doplnok, ktorý sa vám bude určite do kuchyne hodiť.
Moderné mikrovlnné rúry však nespĺňajú len ohrievaciu funkciu, ale takisto aj funkciu pečenia, rozmrazovania alebo napríklad aj grilovania. Mnohí ľudia si pripravujú doma jedlá, pretože sú zdravšie, ako jedlá v reštauráciách. Keď prídete domov, jedlo si na tanieri dáte ohriať, počkáte len pár minút či sekúnd a môžete konzumovať. Problém vás nečaká naozaj nikde a vy si s pokojom môžete užiť príjemný deň.

Mikrovlnky sú spotrebičmi, ktoré sú na trhu už veľmi dlho. Za tento čas si našli veľké množstvo priaznivcov, no taktiež tých, ktorí sú proti nim. Určite ste aj vy počuli zopár negatívnych názorov ohľadom nebezpečných mikro vĺn, na ktorých mikrovlnka pracuje. Tie najnovšie spotrebiče však nebezpečné rozhodne nie sú. Technológie, ktoré pracujú na ohreve vášho jedla sú špičkové a poskytujú to najlepšie pre každého z nás. Nebezpečenstvo tak nečaká na nikoho z nás. Ak chcete mať aj vy kvalitne zohriate jedlo, stačí ak stavíte na výkonnú mikrovlnku.

Vysoký výkon

Každá mikrovlnka musí mať dostatočne vysoký výkon na to, aby mohla poskytnúť skvelý ohrev. Mikrovlnka Mora MT 121 S vám poskytuje výkon 700 W, vďaka čomu sa radí medzi dobré mikrovlnky, ktoré zaistia kvalitný ohrev a rozmrazenie rozmanitých pokrmov.

Jednoduché ovládanie

Máte radi aj vy výrobky, ktoré sa jednoducho ovládajú? Mikrovlnka Mora MT 121 S je preto stvorená ako pre vás. Jej ovládanie je čisto mechanické. Na prednej strane nájdete dva gombíky, ktorými si nastavíte úplne všetko.

Okrem toho, ovládanie je intuitívne, vďaka čomu si na mikrovlnku zvyknete veľmi rýchlo. Ohrievanie jedla pre vás tak nebude žiadnou ťažkou úlohou, ktorú by ste nezvládli.

Pomocou dvoch otočných gombíkov si môžete veľmi jednoducho ohriať večeru, a nielen to. Taktiež si môžete jedlo rozmrazovať a nastaviť si výkon mikrovlnky podľa toho, ako budete potrebovať. Samozrejmosťou je aj časovač, ktorý je možné nastaviť do 35 minút.

Funkcie

Mikrovlnka okrem spomínanej funkcie ohrevu a rozmrrazovania poskytuje aj niekoľko ďalších a to napríklad expres funkciu ohrevu, detský zámok či päť výkonných stupňov. Táto mikrovlnná rúra je tým najlepším, na čo môžete v dnešnej dobe staviť.

Vhodná do každej kuchyne

Mikrovlnka značky Mora je vhodná do každej kuchyne, a to dokonca aj ten najmenšej. Jej rozmery sú 25,7 x 43,9 x 33,5 cm (výška x šírka x hrúbka). A týmito rozmermi si rozhodne mikrovlnka nájde uplatnenie aj v menších kuchyniach. Vzhľadom k rozmerom však poskytuje aj skvelý objem. Ten je až 20 litrov, vďaka čomu sa radí medzi úplne bežné mikrovlnky.

Vo vnútri sa nachádza otočný tanier s priemerom 25,5 cm. Interiér je vyrobený z lakovanej ocele.

Mikrovlnka je tak skvelým riešením ako pre menšie, tak aj pre stredne veľké rodiny, ktoré potrebujú dobrú mikrovlnku.

Štýlový dizajn

Ak aj vy hľadáte štýlovú a peknú mikrovlnnú rúru, ktorá by sa vám hodila do vašej kuchyne, rozhodne stavte aj vy na Mora MT 121 S.

Dizajn mikrovlnnej rúry je veľmi dôležitý hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je osobný. Každý z nás chce mať doma pekný spotrebič, ktorý bude vyzerať skvelo. A práve mikrovlnná rúra Mora MT 121 S tak aj vyzerá. Jej strieborno-čierne prevedenie je elegantné a pritom jednoduché.

Druhý dôvod je, že sa vám vďaka štýlovému a peknému dizajnu bude hodiť do vašej kuchyne a skvelo dotvorí celok. To znamená, že mikrovlnka nebude len obyčajným spotrebičom, ktorý je v kuchyni len z praktického hľadiska.

Okrem toho, model Mora MT 121 S je voľne stojaci, takže ho vidno viac ako väčšiu zabudovaných mikrovlniek. Je preto dobré vedieť, že po položení napríklad na kuchynskú linku, bude mikrovlnka vyzerať skvelo.

Tichý chod

Tak ako väčšina spotrebičov v dnešnej dobe, ak mikrovlnky sa pomaly, no s istotou každým novým modelom stišujú. Model Mora MT 121 S sa môže pýšiť naozaj tichým chodom, ktorý nebude rušiť nikoho. Či už si ohrievate jedlo počas dňa alebo večera, na mikrovlnku sa môžet spoľahnúť vždy.

Jej ohrev je taký tichý, že nevyruší spiaceho človeka, konverzáciu ľudí, ktorí sú blízko nej alebo nejaký film, ktorý práve sledujete.

O značke

Značka Mora patrí medzi veľmi obľúbené značky mnohých slovenských spotrebiteľov. V jej portfóliu nájdete sporáky, rúry, chladničky či mikrovlnky. Všetky výrobky sú vytvorené s dôrazom na funkčnosť a štýlovosť.