Ohrievanie jedla v dnešnej dobe nebolo nikdy jednoduchšie. Ak si pamätáte na svoje detstvo, alebo na dobu spred niekoľkých rokov, určite veľmi dobre viete, že ak ste si chceli čokoľvek ohriať, museli ste na to použiť klasický sporák alebo rúru, do ktorej ste jedlo či nápoj dali. Ohrievanie v týchto časoch patrilo k trochu ťažšej činnosti, no ľudia si to ani tak neuvedomovali, až kým neprišli mikrovlnné rúry a všetko zmenili. Pokrok v technológiách je naozaj veľký a očividný, pretože vďaka novinkám, ktoré prináša trh a výroba, si my môžeme žiť omnoho jednoduchšie, ako to bývalo niekedy. Určite aj vy máte doma aspoň jednu mikrovlnku alebo túžite po nejakej novej. Ak áno, určite by ste mali staviť na tie najnovšie, ktoré sa na trhu práve teraz nachádzajú.

Mikrovlnné rúry alebo jednoduchšie povedané mikrovlnky, patria medzi jeden zo spotrebičov, bez ktorých by ste si teraz život už predstaviť nevedeli. Každý deň si v tomto spotrebiči ohrejeme niekoľkokrát jedlo. Vďaka mikrovlnkám si môžeme ohriať pokrm alebo nápoj za veľmi krátku dobu a nemusíme pri tom špiniť ešte niekoľko ďalších nádob, do ktorých by sme všetko premiestňovali. Ak aj vy túžite po tom najmodernejšom výrobku a chcete mikrovlnku, ktorá vám splní všetko, o čo si zažiadate, mali by ste staviť na tie najnovšie, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Majú totižto hneď niekoľko funkcií a výhod, na ktoré by ste určite mali staviť a užívať si ich plnými dúškami.

Značka Electrolux patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré ponúkajú na našom trhu mnohé výrobky. Či už ide o roboty do kuchyne, mixéry alebo aj mikrovlnky, všetky tieto výrobky sú kvalitne spracované a dá sa s nimi jednoducho narábať. S výrobkami, ktoré značka ponúka sú spokojní zákazníci po celom svete. Ich ceny za jednotlivé spotrebiče nie sú príliš vysoké, no kvalita, ktorú ponúkajú, sa dokáže vyrovnať aj veľmi drahým spotrebičom. Ak aj vy uvažujete a plánujete kúpiť si tú najnovšiu mikrovlnnú rúru, mali by ste staviť na jednu z tých najlepších mikrovlniek, ktoré značka ponúka. Jednou z nich je aj mikrovlnná rúra Electrolux EMS28201OW.

Jednoduchý, moderný a nadčasový dizajn v kombinácií s veľký množstvom funkcií. Aj tak sa dá jednoducho popísať mikrovlnná rúra Electrolux EMS28201OW, ktorá sa radí medzi tie najmodernejšie a najlepšie na celom trhu. S multifunkčnou rúrou Electrolux EMS28201OW zvládnete v kuchyni pohodlne a rýchlo všetko, čo potrebujete. Či už chcete rýchlo a pohodlne uvariť jedlo, ktoré by ste inak museli variť na sporáku, ohriať jedlo z chladničky, ktoré si plánujete dať na obed, ohriať studený čaj alebo kakao, a ktoré máte chuť či pripraviť gurmánsky zážitok na grile, bez grilu za pomoci mikrovlnnej rúry Electrolux EMS28201OW, všetko ide. Nechajte všetko toto na mikrovlnke značky Electrolux a uvidíte, že vďaka jej funkciám si ju okamžite zamilujete. Je múdra, výkonná a ovládanie je jednoduché a intuitívne, takže ho zvládne úplne každý. Nemusíte sa báť, že by ste ju nevedeli ovládať alebo, že by vám to trvalo príliš dlho. Pri mikrovlnnej rúre Electrolux EMS28201OW to naozaj nie je problém.

Pri mikrovlnnej rúre Electrolux EMS28201OW máte úplne všetko pod kontrolou. Zabudnite na zložité nastavovanie programov či nejaký výber programov, o ktorých by ste nič nevedeli. Mikrovlnná rúra Electrolux EMS28201OW sa ovláda jednoducho za pomoci intuitívneho otočného ovládača, ktorý vám poradí s úplne všetkým. Rovnako nechýba ani veľký LED displej, na ktorom uvidíte to, aký program ste si zvolili a na aký dlhý čas. Vždy máte preto prehľad aj o príprave svojho pokrmu a to, v akej fáze sa nachádza.

Výhod, ktoré má mikrovlnná rúra Electrolux EMS28201OW je naozaj veľmi veľa. Nechýba jej napríklad detská poistka, vďaka ktorej sa žiadne dieťa nedostane k ovládaniu a vy máte zaistenú maximálnu bezpečnosť. Rovnako. sa vám bude páčiť aj veľkosť. Jej rozmery totižto nie sú príliš veľké, no ani príliš malé, takže do nej zmestíte úplne všetko, čo chcete a jednoducho ohrejete dostatok jedla na jedenkrát.

Mikrovlnná rúra Electrolux EMS28201OW vám umožňuje pripravovať jedlá na dvoch úrovniach a tým pádom vám umožňuje pripravovať aj viac jedál na jedenkrát. To šetrí nielen váš čas, ale takisto aj energiu, za ktorú si musíte vy sami priplatiť. Vďaka veľkému vnútornému objemu 23 litrov a tanieru 31,5 centimetrov sa nemusíte báť, že by sa do nej niečo nevošlo a mali by ste s tým problém. Jednoducho uspokojí všetky rodiny.

Určte každý z nás, kto rád varí, vie, že každé jedlo si žiada individuálny prístup. Takýto prístup vám mikrovlnná rúra Electrolux EMS28201OW naozaj poskytuje. Maximálny výkon mikrovĺn je 900 W, takže aj keď sa ponáhľate, môžete si zvoliž extra rýchly ohrev a budete mať tak istotu, že vaše jedlo bude na tanieru včas ohriate. Takisto si môžete zvoliť aj automatický program a rúra všetko nastaví bez problémov za vás. Takýto spotrebič, ktorý sa jednoducho ovláda a vám ponúkne komfort ste určite potrebovali!

Rozmrazovanie je takisto vždy ťažkým orieškom pre úplne každého. Šetrne rozmraziť potraviny nevie každá mikrovlnná rúra, no táto áno. Efektívne a šetrne mikrovlnná rúra Electrolux EMS28201OW rozmrazí jedlo na základe váhy a typu potravín. Ide tak o najefektívnejšie rozmrazovanie, ktoré vám mikrovlnka môže ponúknuť.

Milujete chuť jedla, ktoré sa pripravuje na grile? Určite sa vám bude páčiť aj program gril s výkonom až 1000W, ktorý vám ponúka mikrovlnná rúra Electrolux EMS28201OW. V tomto programe si však nemusíte grilovať len mäso, ale takisto aj syrové sendviče, čerstvú rybu alebo šťavnatý steak. S mikrovlnnou rúrou Electrolux EMS28201OW nie je s ničím problém!

A ku koncu nesmieme zabudnúť ani na jej moderný a nadčasový dizajn, ktorý sa vám určite zapáči hneď na prvý pohľad. Každý jeden zákazník si zamiluje jednoduchosť, ktorou mikrovlnná rúra disponuje. Okrem toho je veľkou výhodou aj tichý chod mikrovlnky, ktorý vám zaručí, že si môžete ohrievať jedlo kedykoľvek.