Mikrovlnné rúry sú dnes veľmi potrebným spotrebičom, ktorý vám dokáže nielen skvelo ohriať jedlo, ale takisto aj ušetriť čas. Sú elektrospotrebičmi, ktoré by u vás nemali chýbať. Dokážu spraviť naozaj veľký kus robotu, jednoducho zohriať jedlo a skrátia čas ohrievania daného pokrmu o viac ako polovicu. Keď potrebujete teplé jedlo, ktoré sa zohreje rýchlo asi sa vám nebude chcieť zohrievať všetko v hrnčekoch. Spôsob ohrievania v hrnčekoch či panviciach patrí medzi staré spôsoby, kvôli ktorým si prácu nielen, že predĺžite, ale takisto budete mať omnoho viac riadu na umývanie. Práve to je aj dôvod, prečo dnes neexistuje asi žiadna domácnosť, v ktorej sa nenachádza aspoň jedna mikrovlnná rúra. Vďaka ušetreniu času tak môžete robiť omnoho viac iných vecí, vďaka čomu máte omnoho času na rodinu, priateľov. Ak aj vy hľadáte do svojho bytu či domu mikrovlnku, určite by ste mali vyskúšať jednu, ktorú vám predstavujeme v recenziách.

S postupom nových technológií a s príchodom novej doby sa dostali na trh aj nové výrobky, ktoré si ľudia neustále kupujú. Vďaka novým technológiám prichádzajú aj nové výrobky, ktoré nám uľahčujú prácu a pomáhajú nám pri každodenných a klasických prácach, ktoré by sme museli my sami zvládať. Mikrovlnky sú neoddeliteľnou súčasťou každej jednej domácnosti, ktorá je aspoň trochu moderná. OKrem toho, že vám mikrovlnné rúry ponúkajú veľmi veľa zaujímavých funkcií, takisto vám dotvárajú celý obraz kuchyne, ktorá vyzerá veľmi dobre, štýlovo a moderne.  Každý deň si v tomto spotrebiči ohrejeme niekoľkokrát jedlo, a preto je veľmi potrebný pre každého, kto chce aspoň trochu ušetriť času. Moderné mikrovlnné rúry však nespĺňajú len ohrievaciu funkciu, ale takisto aj funkciu pečenia, rozmrazovania alebo napríklad aj grilovania. Mnohí ľudia si pripravujú doma jedlá, pretože sú zdravšie, ako jedlá v reštauráciách a takisto aj lacnejšie. Keď prídete domov, jedlo si na tanieri dáte ohriať, počkáte len pár minút či sekúnd a môžete konzumovať. Problém vás nečaká naozaj nikde.

Značka Electrolux patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré ponúkajú na našom trhu mnohé výrobky. Či už ide o roboty do kuchyne, mixéry alebo aj mikrovlnky, všetky tieto výrobky sú kvalitne spracované a dá sa s nimi jednoducho narábať. S výrobkami, ktoré značka ponúka sú spokojní zákazníci po celom svete. Ich ceny za jednotlivé spotrebiče nie sú príliš vysoké, no kvalita, ktorú ponúkajú, sa dokáže vyrovnať aj veľmi drahým spotrebičom. Ak aj vy uvažujete a plánujete kúpiť si tú najnovšiu mikrovlnnú rúru, mali by ste staviť na jednu z tých najlepších mikrovlniek, ktoré značka ponúka. Jednou z nich je aj mikrovlnná rúra Electrolux EMS 21400 S.

Viete koľko času vás delí od vášho hotového a chutného jedla? Pri mikrovlnnej rúre Electrolux EMS 21400 S iba pár sekúnd alebo minút. Či už sa rozhodnete pokrm iba ohriať z predchádzajúceho dňa, rýchlo rozmraziť suroviny, variť, urobiť si popcorn alebo dokonca aj grilovať, s voľne stojacou mikrovlnnou rúrou Electrolux EMS 21400 S si môžete urobiť úplne všetko veľmi jednoducho bez zbytočných problémov, ktoré by sa mohli vyskytnúť pri iných mikrovlnkách. Táto multifunkčná mikrovlnka vám splní všetky vaše priania, ktoré budete chcieť a budete požadovať. Spotrebič je vhodný pre úplne všetky typy kuchýň, ktoré ju prijmú s radosťou. Rovnako ako aj vy.

Lámali ste si niekedy hlavu nad tým, koľko minút je potrebných na rozmrazenie vašich potravín? Pri mikrovlnnej rúre Electrolux EMS 21400 S si týmto lámať hlavu nebudete musieť, pretože si s nastavením poradí úplne sama. Stačí využiť automatické rozmrazovanie podľa hmotnosti jedla, ktoré vám veľmi rýchlo rozmrazí každý jeden produkt alebo pokrm. Je to veľmi jednoduché, voličom výkonu nastavíte funkciu rozmrazovania, kde na displeji začnú blikať symboly rozmrazovania, hmotnosti a jednotky gramov /g/. Potom jednoducho zadáte hmotnosť zamrazených potravín v rozmedzí od 100 do 2000 gramov. Po stlačení tlačidla “Štart” si rúra začne robiť svoju prácu a vypočíta vám tak ideálnu dobu rozmrazovania a stupeň výkonu potrebného pre daný objem jedla. Na prehľadnom displeji LED sa vždy zobrazí zostávajúci čas na dobu rozmrazovania.

Občas sa môžete stáť, že príde k nerovnomernému rozmrazovaniu, preto rúra v polovici rozmrazovacieho programu jednoducho na chvíľku zastaví, aby ste si mohli jedlo obrátiť, premiešať alebo len jednoducho skontrolovať. Možné je takisto rozmrazovať aj podľa času. Mikrovlnka Electrolux EMS 21400 S sa znova v polovici času kvôli obrátenia jedla zastaví a počká na ás. Príprava akéhokoľvek pokrmu bude naozaj veľmi rýchla nielen pre svoju štandardnú mikrovlnnú funkciu s výkonom 800 W pre varenie, rozmrazovanie a ohrievanie, ale takisto aj vďaka vstavanému kamennému grilu, ktorý má skvelý výkon až 1000 W. Koniec koncov, mikrovlnná rúra sa dá nastaviť až na 11 výkonnostných stupňov a takisto aj na funkciu grilu.

Mikrovlnná rúra Electrolux EMS 21400 S bude vo vašej kuchyni naozaj skvelým spoločníkom, ktorý má intuitívne a veľmi jednoduché ovládanie. Či už budete variť alebo piecť, určite oceníte aj kuchynskú minútku, ktorú môžete na mikrovlnnej rúre použiť. Pomôže vám odmerať čas všetkých potrebných činností v kuchyni. Pri tejto funkcií spotrebič takisto nevyžaruje ani mikrovlny, pretože všetko vrátane osvetlenia a ventilátoru je vypnuté.

Medzi ostatné funkcie patrí napríklad detská poistka, ktorá sa vám určite bude hodiť najmä ak máte doma malých nezbedníkov, ktorí stále chodia okolo spotrebičov a spúšťajú či ťukajú do nejakých gombíkov. Na to, aby bolo ohrievanie úplne pohodlné, otočný tanier sa dokáže vrátiť do počiatočnej polohy. Po uplynutí programu sa zastaví na presne takom istom mieste, ako bol na začiatku pustený. Nádoby ostanú otočené presne tak, ako ste ich vložili, aby bolo možné po varení alebo po ohrievaní jednoducho vytiahnuť.

Dizajn mikrovlnnej rúry Electrolux EMS 21400 S je naozaj veľmi štýlový a hodí sa do každej jednej modernej kuchyne, do ktorej ju chcete umiestniť. Typ ovládania je elektronický, vďaka čomu sa na ňom naučí pracovať úplne každý. Mikrovlnná rúra vám ponúka vysoký výkon grilu a 11 výkonných stupňov, medzi ktorými si môžete vyberať a nájsť presne ten, ktorý sa vám bude hodiť. Na prehľadnom displeji môžete vždy vidieť čas, ktorý vás delí od teplého pokrmu a takisto digitálne hodiny, ktoré nabehnú hneď vtedy, keď je mikrovlnná rúra v pokoji. Objem mikrovlnnej rúry je 18,5 litra, vďaka čomu je vhodná pre stredne veľké až veľké rodiny. Ohrejete v nej tak úplne všetko, čo potrebujete bez zbytočného čakania na skončenie programu. Stavte aj vy aj mikrovlnnú rúru Electrolux EMS 21400 S a uvidíte, že inú chcieť nebudete.