Mikrovlnné rúry sú dnes veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. S postupom nových technológií a s príchodom novej doby sa dostali na trh aj nové výrobky, ktoré si ľudia neustále kupujú. Vďaka novým technológiám prichádzajú aj nové výrobky, ktoré nám uľahčujú prácu a pomáhajú nám pri každodenných a klasických úkonoch, ktoré by sme museli my sami zvládať.
Mikrovlnky sú neoddeliteľnou súčasťou každej jednej domácnosti. Okrem toho, že vám mikrovlnné rúry ponúkajú veľmi veľa zaujímavých funkcií, takisto vám dotvárajú celý obraz kuchyne.
Mikrovlnky sú dnes nielen voľne stojace, ale takisto aj zabudovaný doplnok, ktorý sa vám bude určite do kuchyne hodiť.
Moderné mikrovlnné rúry však nespĺňajú len ohrievaciu funkciu, ale takisto aj funkciu pečenia, rozmrazovania alebo napríklad aj grilovania. Mnohí ľudia si pripravujú doma jedlá, pretože sú zdravšie, ako jedlá v reštauráciách. Keď prídete domov, jedlo si na tanieri dáte ohriať, počkáte len pár minút či sekúnd a môžete konzumovať. Problém vás nečaká naozaj nikde a vy si s pokojom môžete užiť príjemný deň.

Mikrovlnky sú spotrebičmi, ktoré sú na trhu už veľmi dlho. Za tento čas si našli veľké množstvo priaznivcov, no taktiež tých, ktorí sú proti nim. Určite ste aj vy počuli zopár negatívnych názorov ohľadom nebezpečných mikro vĺn, na ktorých mikrovlnka pracuje. Tie najnovšie spotrebiče však nebezpečné rozhodne nie sú. Technológie, ktoré pracujú na ohreve vášho jedla sú špičkové a poskytujú to najlepšie pre každého z nás. Nebezpečenstvo tak nečaká na nikoho z nás. Ak chcete mať aj vy kvalitne zohriate jedlo, stačí ak stavíte na výkonnú mikrovlnku.

Skvelý pomocník do domácnosti

Ak aj vy hľadáte mikrovlnnú rúru, ktorá však bude viac ako len obyčajnou mikrovlnkou, práve ste ju našli. Je ňou model Bosch BFR634GS1, ktorý si rozhodne zamilujete. Mikrovlnka vám ušetrí čas a jedlo ohreje, no nielen to. Dokáže ho dokonca aj upiecť. Nie je preto nutné kupovať si rúru, keď sa vám o to postará jeden spotrebič.

Mikrovlnka Bosch BFR634GS1 má sedem automatických programov, ktoré vám s prípravou jedál pomôžu. Nemusíte tak tráviť veľkú časť zo svojho dňa v kuchyni. Robte zatiaľ to, čo máte radi.

Funkcie

Ako sme už vyššie spomenuli, mikrovlnka Bosch BFR634GS1 má sedem automatických prednastavených programov, ktoré si zamilujete hneď na prvé použitie. Vy sami si program vyberiete a následne sa môžete posadiť. Spotrebič urobí všetko za vás.

Skvelou výhodou je aj program Auto Pilot, ktorý vám prípravu vašich obľúbených pokrmov urýchli. Stačí si vybrať správny program, vložiť nachystané suroviny a o ostatné sa už rúra postará.

Mikrovlnka je však tak šikovná, že sa nemusíte báť ani o nedopečené či príliš spálené jedlo. O toto všetko sa postará váhová automatika, vďaka ktorej si presne nastavíte váhu pripravovaného pokru a mikrovlnka automaticky nastaví optimálny stupeň výkonu. Tých má celkovo päť.

Výkon

Výkon mikrovlnnej rúry Bosch BFR634GS1 je skvelých 900 W, vďaka čomu dokáže ohriať alebo rozmraziť jedlá za veľmi krátky čas. Stačí, keď do nej jedlo vložíte a už o pár minút ho budete vyťahovať horúce a pripravené na jedenie.

Okrem toho vám spotrebič ponúka až päť úrovní výkonu, vďaka čomu si môžete všetko regulovať a nastavovať sami.

Štýlový dizajn

Ak aj vy hľadáte štýlovú a peknú mikrovlnnú rúru, ktorá by sa vám hodila do vašej kuchyne, rozhodne stavte aj vy na Bosch BFR634GS1.

Dizajn mikrovlnnej rúry je veľmi dôležitý hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je osobný. Každý z nás chce mať doma pekný spotrebič, ktorý bude vyzerať skvelo. A práve mikrovlnná rúra Bosch BFR634GS1 tak aj vyzerá. Jej strieborno-čierne prevedenie je elegantné a pritom jednoduché.

Druhý dôvod je, že sa vám vďaka štýlovému a peknému dizajnu bude hodiť do vašej kuchyne a skvelo dotvorí celok. To znamená, že mikrovlnka nebude len obyčajným spotrebičom, ktorý je v kuchyni len z praktického hľadiska.

Mikrovlnka Bosch BFR634GS1 je vstavaná a jej predné dvierka sú vyrobené z nerezu. Aj napriek tomu, že je celá predná časť presklenená, aby ste mohli vidieť dnu, udržuje sa veľmi jednoducho.

Samozrejmosťou je aj LED osvetlenie.

Ovládanie

Otváranie je umiestnené na pravej strane a zjednodušuje manipuláciu s jedlom. Rúra sa otvára mechanicky, tlačidlom. Jej ovládanie je moderné a pritom veľmi jednoduché.

Na celé ovládanie slúži dotykový displej a otočný gombík na spodnej strane spotrebiča. Zjednodušte si život najviac ako môžete. Nezdržujte sa prípravou svojich jedál a zverte ich profesionálom. Mikrovlnná rúra značky Bosch medzi nich rozhodne patrí.

Objem

Svojím veľkým objemom, ktorý činí 21 litrov, sa mikrovlnná rúra hodí do každej jednej domácnosti, ktorá je stredne veľká a veľká. Spotrebič dokáže za krátky čas ohriať aj väčšie množstvo jedál, vďaka čomu nemusíte dlho čakať.

Tichý chod

Tak ako väčšina spotrebičov v dnešnej dobe, aj mikrovlnky sa pomaly, no s istotou každým novým modelom stišujú. Model Bosch BFR634GS1 sa môže pýšiť naozaj tichým chodom, ktorý nebude rušiť nikoho. Či už si ohrievate jedlo počas dňa alebo večera, na mikrovlnku sa môžet spoľahnúť vždy.

Jej ohrev je taký tichý, že nevyruší spiaceho človeka, konverzáciu ľudí, ktorí sú blízko nej alebo nejaký film, ktorý práve sledujete.

O značke

Nakoniec si už len povedzme niečo o značke Bosch. Poznáte značku Bosch? Určite vám tento názov mnohých spotrebičov znie povedome. Práve značka Bosch patrí medzi kvalitné spotrebiče, ktoré ponúkajú nielen kvalitné výrobky, ale takisto aj veľmi štýlové. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohým profesionálnym spotrebičom. Ich výrobky sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by nemenili. Niet sa ani prečo čudovať. Kvalita je naozaj vysoká a mnohé spotrebiče vydržia naozaj niekoľko dlhých rokov. Stavte aj vy na mikrovlnku Bosch BFR634GS1, ktorá vás určite nesklame!