Mikrovlnné rúry sú dnes veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. S postupom nových technológií a s príchodom novej doby sa dostali na trh aj nové výrobky, ktoré si ľudia neustále kupujú. Vďaka novým technológiám prichádzajú aj nové výrobky, ktoré nám uľahčujú prácu a pomáhajú nám pri každodenných a klasických úkonoch, ktoré by sme museli my sami zvládať.
Mikrovlnky sú neoddeliteľnou súčasťou každej jednej domácnosti. Okrem toho, že vám mikrovlnné rúry ponúkajú veľmi veľa zaujímavých funkcií, takisto vám dotvárajú celý obraz kuchyne.
Mikrovlnky sú dnes nielen voľne stojace, ale takisto aj zabudovaný doplnok, ktorý sa vám bude určite do kuchyne hodiť.
Moderné mikrovlnné rúry však nespĺňajú len ohrievaciu funkciu, ale takisto aj funkciu pečenia, rozmrazovania alebo napríklad aj grilovania. Mnohí ľudia si pripravujú doma jedlá, pretože sú zdravšie, ako jedlá v reštauráciách. Keď prídete domov, jedlo si na tanieri dáte ohriať, počkáte len pár minút či sekúnd a môžete konzumovať. Problém vás nečaká naozaj nikde a vy si s pokojom môžete užiť príjemný deň.

Mikrovlnky sú spotrebičmi, ktoré sú na trhu už veľmi dlho. Za tento čas si našli veľké množstvo priaznivcov, no taktiež tých, ktorí sú proti nim. Určite ste aj vy počuli zopár negatívnych názorov ohľadom nebezpečných mikro vĺn, na ktorých mikrovlnka pracuje. Tie najnovšie spotrebiče však nebezpečné rozhodne nie sú. Technológie, ktoré pracujú na ohreve vášho jedla sú špičkové a poskytujú to najlepšie pre každého z nás. Nebezpečenstvo tak nečaká na nikoho z nás. Ak chcete mať aj vy kvalitne zohriate jedlo, stačí ak stavíte na výkonnú mikrovlnku.

Jedna z najlepších mikrovlniek

Nadčasový dizajn mikrovlnnej rúry AEG MFD2025S-M sa hodí do každej jednej kuchyne. Model môžete využívať nielen ako mikrovlnku, ale taktiež ako rúru alebo ako gril.

Vychytávkou je možnosť použitia oboch týchto funkcií naraz, čo vám poskytuje ďalšiu možnosť varenia. Ak milujete grilované pokrmy aj vy, určite stavte na tento model mikrovlnky. Okrem nez získate pri kúpe aj grilovací strojan, vďaka ktorému budete mať každý pokrm dozlata ugrilovaný.

Kvalitný spotrebič pre dokonalé jedlo

Ozdobte si svoju kuchyňu spotrebičom, ktorý sa vám do nej bude nielen hodiť, ale taktiež vám pomôže vytvoriť dokonalé jedlo. Ohromte svojich blízkych svojím kulinárskym umením a ponúknite im jedlo, na ktoré rozhodne nezabudnú.

Model mikrovlnky AEG MFD2025S-M vám zjednoduší život a prípravu pokrmov, vďaka čomu sa môžete vždy tešiť na perfektné výsledky. Šetrite svoje sily, čaj a taktiež peniaze. Mikrovlnka sa totižto radí do extra úspornej triedy A+.

O dostatočnú tepelnú úpravu jedál sa postará výkon neuveriteľných 800 W. Ten je rozložený do ôsmych výkonových stupňov. Za pár minút si tak pripravíte svoje obľúbené jedlo, ktoré tak milujete. Vďaka funkcií automatického naprogramovania sa rúra postará o to, aby ste už o pár minút mali pripravený ten najlepší pokrm.

Štýlový dizajn

Ak aj vy hľadáte štýlovú a peknú mikrovlnnú rúru, ktorá by sa vám hodila do vašej kuchyne, rozhodne stavte aj vy na AEG MFD2025S-M.

Dizajn mikrovlnnej rúry je veľmi dôležitý hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je osobný. Každý z nás chce mať doma pekný spotrebič, ktorý bude vyzerať skvelo. A práve mikrovlnná rúra AEG MFD2025S-M tak aj vyzerá. Jej strieborné prevedenie je elegantné a pritom jednoduché.

Druhý dôvod je, že sa vám vďaka štýlovému a peknému dizajnu bude hodiť do vašej kuchyne a skvelo dotvorí celok. To znamená, že mikrovlnka nebude len obyčajným spotrebičom, ktorý je v kuchyni len z praktického hľadiska.

Mikrovlnka AEG MFD2025S-M je v krásnom lakovanom prevedení, ktoré má jednu nevýhodu. Ostávajú na ňom odtlačky prstov a veľmi jednoducho sa znečistí. Pri tomto modeli sa však ničoho nemusíte báť. Má totižto špeciálnu povrchovú úpravu proti odtlačkom prstov. Nemusíte sa tak pred návštevou hanbiť za neumyté alebo uchytané dvierka.

Vďaka mikrovlnke AEG MFD2025S-M bude vaša kuchyňa nielen elegantná, ale taktiež vždy pripravená vyzerať dokonalo a reprezentatívne. Vychutnajte si tak lahodné pokrmy, ktoré budú nielen skvelo chutiť, ale taktiež vyzerať.

Samozrejmosťou je aj LED osvetlenie, vďaka ktorému budete mať prehľad o tom, čo sa v mikrovlnke deje.

Vhodná do stredne veľkých a veľkých rodín

Máte veľkú alebo stredne veľkú rodinu? V tom prípade bude mikrovlnka značky AEG pre vás tým pravým. Má veľký a príjemný objem až 20 litrov. Dokážete v nej nielen ohriať, ale taktiež pripraviť všetko jedlo, ktoré potrebujete.

Funkcie

Pripravte si akýkoľvek pokrm, na ktorý budete mať chuť. Či už niečo sladké alebo slané, vďaka rúre AEG MFD2025S-M budete mať jedlo na stole už do pár minút. Nebojte sa experimentovať a vyskúšajte rozličné spôsoby prípravy. Ohromte aj tých najvýberavejších, ktorí nezjedia len tak všetko.

Pri modeli AEG MFD2025S-M sa jedná o voľne stojacu mikrovlnku. Nebýva zabudovaná, no nemusíte sa báť, že by nevyzerala dobre. Má naozaj štýlové prevedenie, ktoré zaujme.

Jednoduché ovládanie

Príprava je naozaj pohodlná a veľmi jednoduchá. Nemusíte sa nechať ničím obmedzovať. Všetko nastavíte pomocou veľkého digitálneho displeja. Tam nájdete okrem dôležitých informácií aj všetky navolené programy.

Spotrebič AEG MFD2025S-M vám poskytuje aj elektronické hodiny s meraním času ohrievania. Vždy budete informovaná o tom, koľko máte času než budete mať jedlo hotové. Jednoduchým pohybom otočného ovládača vyberiete ten správny výkon ohrevu.

Mikrovlnka značky AEG poskytuje funkciu rozmrazovania, ktorú si zamilujete napríklad ráno pri rozmrazovaní pečiva alebo na obed pri rozmrazovaní mäsa. Pokrmy sú šetrne a rýchlo rozmrazené.

Tichý chod

Tak ako väčšina spotrebičov v dnešnej dobe, aj mikrovlnky sa pomaly, no s istotou každým novým modelom stišujú. Model AEG MFD2025S-M sa môže pýšiť naozaj tichým chodom, ktorý nebude rušiť nikoho. Či už si ohrievate jedlo počas dňa alebo večera, na mikrovlnku sa môžete spoľahnúť vždy.

Jej ohrev je taký tichý, že nevyruší spiaceho človeka, konverzáciu ľudí, ktorí sú blízko nej alebo nejaký film, ktorý práve sledujete.

O značke

Spoločnosť AEG založil v roku 1883 Emil Rathenau ako Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität. Zlúčením s dcérskou spoločnosťou Telefunken AG a následnou akvizíciou spoločností Daimler AG a Electrolux sa vytvorila súčasná spoločnosť AEG, ktorá myslí na budúcnosť. Inovácia teda stojí za všetkým, čo sa v AEG deje.