Mikrovlnné rúry sú dnes veľmi dôležitým spotrebičom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. S postupom nových technológií a s príchodom novej doby sa dostali na trh aj nové výrobky, ktoré si ľudia neustále kupujú. Vďaka novým technológiám prichádzajú aj nové výrobky, ktoré nám uľahčujú prácu a pomáhajú nám pri každodenných a klasických úkonoch, ktoré by sme museli my sami zvládať.
Mikrovlnky sú neoddeliteľnou súčasťou každej jednej domácnosti. Okrem toho, že vám mikrovlnné rúry ponúkajú veľmi veľa zaujímavých funkcií, takisto vám dotvárajú celý obraz kuchyne.
Mikrovlnky sú dnes nielen voľne stojace, ale takisto aj zabudovaný doplnok, ktorý sa vám bude určite do kuchyne hodiť.
Moderné mikrovlnné rúry však nespĺňajú len ohrievaciu funkciu, ale takisto aj funkciu pečenia, rozmrazovania alebo napríklad aj grilovania. Mnohí ľudia si pripravujú doma jedlá, pretože sú zdravšie, ako jedlá v reštauráciách. Keď prídete domov, jedlo si na tanieri dáte ohriať, počkáte len pár minút či sekúnd a môžete konzumovať. Problém vás nečaká naozaj nikde a vy si s pokojom môžete užiť príjemný deň.

Mikrovlnky sú spotrebičmi, ktoré sú na trhu už veľmi dlho. Za tento čas si našli veľké množstvo priaznivcov, no taktiež tých, ktorí sú proti nim. Určite ste aj vy počuli zopár negatívnych názorov ohľadom nebezpečných mikro vĺn, na ktorých mikrovlnka pracuje. Tie najnovšie spotrebiče však nebezpečné rozhodne nie sú. Technológie, ktoré pracujú na ohreve vášho jedla sú špičkové a poskytujú to najlepšie pre každého z nás. Nebezpečenstvo tak nečaká na nikoho z nás. Ak chcete mať aj vy kvalitne zohriate jedlo, stačí ak stavíte na výkonnú mikrovlnku.

Kvalitný spotrebič pre dokonalé kulinárske zážitky

Ozdobte si svoju kuchyňu spotrebičom, ktorý sa vám do nej bude nielen hodiť, ale taktiež vám pomôže vytvoriť dokonalé jedlo. Ohromte svojich blízkych svojím kulinárskym umením a ponúknite im jedlo, na ktoré rozhodne nezabudnú.

Model mikrovlnky AEG Mastery KME721000M vám zjednoduší život a prípravu pokrmov, vďaka čomu sa môžete vždy tešiť na perfektné výsledky. Šetrite svoje sily, čaj a taktiež peniaze. Mikrovlnka sa totižto radí do extra úspornej triedy A+.

Štýlový dizajn

Ak aj vy hľadáte štýlovú a peknú mikrovlnnú rúru, ktorá by sa vám hodila do vašej kuchyne, rozhodne stavte aj vy na AEG Mastery KME721000M.

Dizajn mikrovlnnej rúry je veľmi dôležitý hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je osobný. Každý z nás chce mať doma pekný spotrebič, ktorý bude vyzerať skvelo. A práve mikrovlnná rúra AEG Mastery KME721000M tak aj vyzerá. Jej strieborno-čierne prevedenie je elegantné a pritom jednoduché.

Druhý dôvod je, že sa vám vďaka štýlovému a peknému dizajnu bude hodiť do vašej kuchyne a skvelo dotvorí celok. To znamená, že mikrovlnka nebude len obyčajným spotrebičom, ktorý je v kuchyni len z praktického hľadiska.

Mikrovlnka AEG Mastery KME721000M je v krásnom nerezovom prevedení, ktoré má jednu nevýhodu. Ostávajú na ňom odtlačky prstov a veľmi jednoducho sa znečistí. Pri tomto modeli sa však ničoho nemusíte báť. Má totižto špeciálnu povrchovú úpravu proti odtlačkom prstov. Nemusíte sa tak pred návštevou hanbiť za neumyté alebo uchytané dvierka.

Vďaka mikrovlnke AEG Mastery KME721000M bude vaša kuchyňa nielen elegantná, ale taktiež vždy pripravená vyzerať dokonalo a reprezentatívne. Vychutnajte si tak lahodné pokrmy, ktoré budú nielen skvelo chutiť, ale taktiež vyzerať.

Samozrejmosťou je aj LED osvetlenie, vďaka ktorému budete mať prehľad o tom, čo sa v mikrovlnke deje.

Vhodná aj pre veľké rodiny

Mikrovlnka AEG Mastery KME721000M je vhodná aj pre veľké rodiny a to najmä vďaka jej veľkému objemu, ktorý činí až 46 litrov. Dokážete v nej pripraviť všetko, čo potrebujete bez toho, aby ste museli dlho čakať.

Nechajte sa ohromiť vnútorným priestorom aj vy. Táto mikrovlnná rúra je plne multifunkčná a poskytuje vám naozaj veľa zaujímavých funkcií.

Funkcie

Pripravte si akýkoľvek pokrm, na ktorý budete mať chuť. Či už niečo sladké alebo slané, vďaka rúre AEG Mastery KME721000M budete mať jedlo na stole už do pár minút. Nebojte sa experimentovať a vyskúšajte rozličné spôsoby prípravy. Ohromte aj tých najvýberavejších, ktorí nezjedia len tak všetko.

V mikrovlnke značky AEG môžete pokojne variť, grilovať, rozmrazovať a ohrievať akékoľvek jedlo.

Vyskúšajte napríklad funkciu asistovaných receptov a objavujte tak nové chute a recepty. Taktiež sa inšpirujte prednastavenými receptami, vďaka ktorým prekvapíte každého hosťa a aj samých seba.

Mikrovlnka dokáže fungovať úplne sama. Dokáže si totižto sama nastaviť správnu teplotu a taktiež čas prípravy pre rôzne druhy jedál.

Jednoduché ovládanie

Príprava je naozaj pohodlná a veľmi jednoduchá. Nemusíte sa nechať ničím obmedzovať. Pod kontrolou máte celý priebeh a to aj vďaka viacjazykovému LCD displeju s pohodlným dotykovým ovládaním, časovač, indikátor zvyšného tepla a elektronickú reguláciu teploty.

Pripravte si presne také jedlo, aké chcete. Zabudnite na zdĺhavé pečenie. Pomocou rúry AEG Mastery KME721000M dosiahnete textúru a typickú chuť pre pečenie za omnoho kratší čas.

Bezpečnosť nadovšetko

Mikrovlnná rúra AEG Mastery KME721000M má premyslené všetko až do tých najmenších detailov. Bezpečnosť je tak zaistená vo všetkých smeroch.

Chráňte seba a svoje okolie pred popáleninami. Dvierka zostávajú vždy chladné a manipulácia s nimi je v každej situácií bezpečná.

Využiť môžete aj detskú poistku, ktorá ochráni aj tých najmenších členov rodiny, ktorí radi všetko chytajú a stláčajú.

Spoľahnite sa tak na mikrovlnnú rúru AEG Mastery KME721000M, ktorá má dlhú životnosť zaručenú práve ventilátorom, ktorý chladí a zároveň chráni elektronické komponenty. Ušetrite si starosti a dovoľte mu automaticky sa zapnúť vždy, keď zapnete mikrovlnnú rúru. Na zapnutie tak nebudete musieť myslieť.

Tichý chod

Tak ako väčšina spotrebičov v dnešnej dobe, aj mikrovlnky sa pomaly, no s istotou každým novým modelom stišujú. Model AEG Mastery KME721000M sa môže pýšiť naozaj tichým chodom, ktorý nebude rušiť nikoho. Či už si ohrievate jedlo počas dňa alebo večera, na mikrovlnku sa môžete spoľahnúť vždy.

Jej ohrev je taký tichý, že nevyruší spiaceho človeka, konverzáciu ľudí, ktorí sú blízko nej alebo nejaký film, ktorý práve sledujete.

O značke

Nakoniec si už len povedzme niečo o značke AEG. Mikrovlnná rúra AEG Mastery KME721000M patrí medzi najnovšie výrobky, ktoré ponúka táto značka. AEG je u nás už niekoľko desiatok rokov a nielen u nás, ale takisto aj po celom svete má veľmi veľa spokojných zákazníkov, ktorí si ju nevedia vynachváliť. Niet sa čomu čudovať. Jej kvalitné výrobky sú zárukou, ktorá vás nikdy neprestane baviť. Každý jeden výrobok je precízne spracovaný a jednoducho ovládateľný, takže pri ňom nebudete potrebovať ani nejaké špeciálne zručnosti alebo manuál. Všetko sa naučíte rýchlo a jednoducho.