Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy každej ženy. Mnohokrát sú však vlasy zničené, spálené alebo farebné toľkokrát, že začnú vypadávať a ničiť sa ešte viac, ako boli. O vlasy sa treba totižto starať . Okrem toho, že by sa mali pravidelne podstrihávať, mali by ste na ne dávať mnoho masiek a zábalov, ktoré ich skvelo vyživia a vy ich tak budete mať lesklé a hydratované.

Pre určitý účes je potrebné vlasy si pravidelne natáčať kulmou alebo žehliť žehličkou. Problém je však ten, že si v mnohých prípadoch ženy vlasy nijako neochraňujú a používajú také spotrebiče a výrobky, ktoré sú staršie alebo jednoducho nie sú vôbec vhodné pre ich vlasy. Vlasy sú tak suché, zničené teplom a začínajú vypadávať. Toto je problém, ktorý je dôležité riešiť hneď ako nastane. Vlasy sa totižto budú čím ďalej tým viac ničiť.

Pre tých, ktorí si myslia, že každý jeden výrobok na úpravu vlasov teplom, je pre vlasy zlý a nevhodný, si myslia zle. V dnešnej dobe nájdete na trhu veľké množstvo rôznych výrobkov, ktoré dokážu vlasy perfektne upraviť a to bez toho, aby ste museli za to zaplatiť zdravým svojich vlasov. Treba však vyberať výrobky, ktoré dokážu naozaj pomôcť a to nielen k dosiahnutiu skvelého výsledku v podobe účesu, ale taktiež kvality a zdravia vlasov.

Skvelý výkon za nízku cenu

Kulma Rowenta CF2132F0 predstavuje model, ktorý za málo peňazí poskytne naozaj veľa muziky. Obľúbite si ju už po prvom použití a behom krátkej chvíle zistíte, že je to tá najlepšia, akú ste si mohli kúpiť.

Pomocou kulmy značky Rowenta dokážete vytvoriť kučery behom pár minút. Použitie je totižto veľmi jednoduché a rýchle.

Výkon kulmy Rowenta CF2132F0 je 25 W. To znamená, že poskytuje veľmi príjemný výkon a dokáže poskytnúť profesionálne výsledky.

Okamžite pripravená

Aj vám pri iných kulmách vadí, že musíte čakať dlho, kým sa nahrejú? Tomu môže byť koniec, ak stavíte na tento model. Kulma Rowenta CF2132F0 sa totižto vyznačuje tým, že má veľmi krátku dobu nahrievania. Už o 60 sekúnd ju môžete používať s plným výkonom. Jej maximálna teplota je 180 stupňov Celzia. Tá vám bohate stačí na vytvorenie vĺn, po ktorých túžite.

Zdravé vlasy aj po tepelnej úprave

Určite aj vy milujete ten pocit, keď sa prehrabávate zdravými vlasmi. Ak chcete mať svoje vlasy zdravé aj po tepelnej úprave, mali by ste staviť na kulmu Rowenta CF2132F0, ktorá poskytuje vašim vlasom tú najjemnejšiu a najlepšiu starostlivosť akú vám kulma môže poskytnúť.

Samozrejmosťou je aj oslnivý lesk, zdravý vzťah a v neposlednom rade aj perfektný styling. To je predsa hlavná úloha tejto skvelej kulmy.

Všetko však nezáleží len od teploty. Základom toho, aby sa vlasy pri úprave teplom neničili, je správne vytvorený povrch. V prípade kulmy Rowenta CF2132F0 sa môžete tešiť na kvalitne spracovaný keramický povrch. Jeho hlavnou úlohou je čo najviac ochrániť vlasy pred zničením. Takýto povrch taktiež zaisťuje hladké kĺzanie po vlasoch.

Vlasy sú príjemné na dotyk, zdravé na prvý pohľad a netrpia. Kulma je tak vhodná na pravidelné používanie.

Jednoduchá manipulácia

Manipulácia s kulmu Rowenta CF2132F0 je jednoduchá a pohodlná. Vy sami si vyberáte, či chcete husté kučery, ktoré sa podobajú na afro alebo skôr romantické vlny, ktoré jemne padajú na plecia a chrbát. Výber je naozaj len na vás.

Praktická

Kulma Rowenta CF2132F0 je naozaj veľmi praktická. Okrem káblu s dĺžkou 1,8 metra, vďaka ktorému môžete byť od zástrčky ďaleko, je taktiež ergonomicky tvarovaná a príjemne sa drží. Ruky vás nebudú bolieť ani z dlhého natáčania. Vhodná je taktiež do menších rúk, pretože jej rukoväť nie je príliš hrubá.

Taktiež nesmieme zabudnúť ani na to, že kulma nie je vôbec ťažká, takže práca s ňou je veľmi jednoduchá. Stavte aj vy na kulmu Rowenta CF2132F0 a premeňte svoju prácu s kulmou na jednoduchú zábavu, ktorá je rýchlo hotová.

Bez popálenín

S kulmou Rowenta CF2132F0 sa veľmi príjemne pracuje aj vďaka chladnej špičke. Tá ostáva chladná po celý čas prípravy vlasov.

Od popálenín vás chráni aj možnosť otáčania kábla až do rozpätia 360 stupňov. S kulmou sa tak veľmi príjemne pracuje.

K veľkej praktickosti patrí aj kliešť, ktorým môžete vlasy zachytiť. Nemusíte si ich prichytávať rukou a báť sa popálenín.

Dizajn

Dizajn je niečo, čo si človek všimne ako prvé. Aj napriek tomu, že by sme sa na dizajn nemali pozerať ako prvý a mnohí sa aj snažíme, vždy nás dokáže presvedčiť. Každý chce mať totižto doma nielen výkonnú, ale taktiež peknú kulmu, ktorá dokáže zázraky. Práve kulma značky Rowenta poskytuje nielen skvelý výkon, ale taktiež krásny jednoduchý dizajn. Ten sa zapáči ako ženám, tak aj mužom a v kúpeľni sa bude krásne vynímať. Niet sa ani čomu čudovať. Je to kvalitný spotrebič, ktorého dizajn len pomáha k predaju.

Čierna farba je jednoducho nadčasová a príjemná, vďaka čomu si ju zamilujú úplne všetci. Do detailov premyslená žehlička je niečo, čo by vám doma rozhodne nemalo chýbať.

O značke

Rowenta ponúka široký sortiment produktov, v ktorých sa snúbi bezkonkurenčný technologický výkon, prepracovaný dizajn a vysoká úroveň praktickosti. Jej poslaním je zaisťovať každodennú pohodu jej používateľov, a to prostredníctvom vysoko inteligentných riešení pre vysávače, žehličky, parné generátory, sušiče vlasov a epilátory. Rowenta, ktorá je vždy priekopníkom v odbore, sa viac ako desať rokov venuje vývoju eko-inteligentných produktov. Značka je lojálna voči svojim hodnotám. Práve to je dôvod prečo vstúpila do partnerstva so Svetovým fondom na ochranu prírody (WWF). V rámci tejto spolupráce stavia ekologický dizajn do popredia inovatívneho procesu značky.