Ženy milujú upravovanie vlasov, natáčanie, kulmovanie či žehlenie. Ak aj vy nosíte do práce, školy alebo len tak do mesta neustále natočené vlasy alebo si s nimi pravidelne niečo robíte, určite by ste mali mať doma základné vybavenie, vďaka ktorému budete vyzerať vždy dobre a upravene. Výrobky, ktoré používate na vlasy však musia spĺňať niekoho dôležitých funkcií, ako napríklad to, že vám nebudú ničiť vlasy.

Výrobkov, ktorými si môžete upravovať vlasy, je na trhu naozaj veľmi veľa. Stovky až tisíce z nich na vás možno kričia, že sú skvelé a hodia sa presne vám. Niekedy vás môže presvedčiť reklama v televízií alebo na internete, inokedy kamarátka alebo známa, ktorá povie, že je výrobok skvelý alebo niekedy aj recenzia. My vám dnes prinášame recenziu na tú najlepšiu kulmu, ktorú jednoducho doma musíte mať, ak chcete vyzerať perfektne za každých okolností.

Značka Rowenta patrí medzi popredné značky, ktoré sa snažia svojim zákazníčkam prispôsobovať aj svoje výrobky. Všetky výrobky, ktoré nájdete v ponuke tejto značky sú kvalitné a skvelo sa postarajú o vaše vlasy. Kulma Rowenta BRUSH ACTIV CF9530F0 je vhodná pre každú ženu a to vďaka svojim funkciám a výhodám, ktoré ponúka. Určite by ste na ňu mali staviť z mnohých dôvodov, no najmä z jedného najdôležitejšieho – ak chcete mať krásne vlasy, ktoré nebudú poškodené.

Kulma na vlasy Rowenta BRUSH ACTIV CF9530F0 vám spraví s vlasmi všetko, čo chcete. Prajete si mať krásne a vyfúkané vlasy, ktoré budú vyzerať, akoby ste len teraz prišli od kaderníka? Všetko môže byť! Jednoducho vám to splní kulma, ktorá sa postará, že vaše vlasy budú žiariť zdravým a budú akoby čerstvo ostrihané a umyté.

Výhodou kulmy značky Rowenta je najmä to, že má krásny fialovo – biely dizajn, ktorý zaručuje, že vyzerá štýlovo, moderne a nadčasovo. Môžete si ju nechať voľne položenú vo svojej kúpeľni a uvidíte, že vyzerá ako doplnok a mnohí vám ju pochvália.

Hrebeň, ktorý dostanete ku kulme vám zaistí maximálny objem a lesk vlasov, čo je jedna z podmienok, ktorú mnohé ženy chcú. Ak chcete krásny objem a plné vlasy, určite stavte na kulmu Rowenta BRUSH ACTIV CF9530F0. Okrem toho, kulma Rowenta 2v1 dokonale nielen, že vaše vlasy upraví, ale takisto ich aj vysuší. S príkonom 1000 W je úprava rýchla a profesionálna. Nestane sa tak, že by ste si vlasy pripravovali príliš dlho a môžete si ich upravovať aj rýno, keď nemáte príliš veľa času. Nadstavce si môžete meniť v závislosti od toho, čo potrebujete. Dostanete v balíku 2 rôzne varianty.

Kulma Rowenta BRUSH ACTIV CF9530F0 je nastavená tak, aby vám ponúkla automatické otáčanie. To znamená, že prameň vašich vlasov sa automaticky sám natočí okolo prístroja a zabráni tak zbytočnému zamotaniu vlasov do hrebeňa. To je jeden z najväčších problémov, ktoré mnohé ženy majú. Zamotanie vlasov do hrebeňa je bolestivé a nakoniec si vytrháte omnoho viac vlasov, akoby ste chceli.

Vaše vlasy sa budú vďaka automatickému natáčaniu samostatne upravovať. Okrem toho skvelé upravovanie ponúkne aj výkonný generátor iontov s 2 zosiľňovačmi, ktoré vytvárajú až 40 krát viac iontov než iné kulmy od značky Rowenta. Táto kulma vám tak vytvorí vo vlasoch maximálny objem a lesk, vďaka čomu budú vyzerať krásne, prirodzene a zdravo.

Vlasy si teraz budete môcť upravovať presne podľa seba, vďaka vylepšenej a užšej ergonomickej rukoväte. Kulma Rowenta BRUSH ACTIV CF9530F0 sa vám bude omnoho lepšie držať, neoťažie vám v ruke ani pri dlhom upravovaní a môžete si tak vlasy chystať aj niekoľko hodín. To sa však nikdy nestane, pretože s kulmou značky Rowenta spravíte všetko naozaj veľmi rýchlo.

Výhodou je takisto aj keramický povrch kulmy, ktorý zaistí, že vaše vlasy budú zdravšie a zabráni sa krepovaniu vlasov. Nadstavce môžete meniť v dvoch rôznych variantoch a to jeden s priemerom 5 cm a druhý s priemerom 3 cm pre optimálnu účinnosť pri všetkých dĺžkach vlasov. SMery otáčania môžete takisto voliť podľa seba a to buď doprava alebo doľava.

Teplota sa dá regulovať vďaka dvom stupňom nastavenia a studený vzduch, ktorý je takisto v ponuke, vám zas zafixuje výsledný účes. Nemusíte tak zbytočne používať príliš veľa tužidla či iné prípravky, ktoré by vám zaistili držanie účesu. Po vysušení vlasov jednoducho na vašu kulmu Rowenta BRUSH ACTIV CF9530F0 nasaďte ochranný kryt, ktorý zabráni poškriabaniu keramického povrchu a takisto tým predĺžite aj životnosť.