Túžite po krásnych zdravých vlasoch, ktoré vám budú všetci závidieť? Neustále umývanie, natáčanie či fúkanie môžu vlasom dať zabrať, no vďaka tým správnym výrobkom, ktoré vám vašu hrivu ochránia, sa o ne už nemusíte báť a robiť s nimi úplne všetko, čo chcete. Nosenie vrkoča, každodenné natáčanie či rôzne iné účesy budú teraz omnoho ľahšie!

Okrem správnych výrobkov, ktoré vám vlasy ochránia však musíte mať aj perfektnú kulmu, ktorá vám vlasy nezničí a nepoláme. Vďaka nej by ste si mohli robiť všetky účesy, ktoré chcete bez obáv, že by sa vám s nimi niečo stalo. Ste pripravení na tú najlepšiu kulmu, ktorú si môžete zakúpiť?

Značka Philips patrí medzi TOP výrobcov elektroniky, ktorú doma musíte mať. Kulma Philips Tulip Shape BHH777/00 má perfektný dizajn, vyzerá skvelo a má výborné výsledky. Či už sa ponáhľate a potrebujete rýchly účes alebo si vyžehliť vlasy, všetko spravíte v priebehu pár minút bez toho, aby ste museli čakať, kým sa žehlička rozohreje. Výhodu je najmä pekný štýlový dizajn, ktorý sa hodí do každej jednej modernej kúpeľne, ktorú máte zariadenú v minimalistickom či klasickom štýle.

Skrotiť neposedné vlasy, ktoré lietajú všade naokolo je niekedy veľmi ťažká úloha, no s kulmou značky Philips to ide omnoho jednoduchšie. Pramene si natočíte pohodlne, bez toho, aby sa vám točili či zamotali do prístroja. Či už ste profík alebo začiatočník, kulma sa hodí naozaj každému. Môžete s ňou vyrovnávať či natáčať vlasy a samozrejme, robiť jednoduché a zložité účesy za pár minút.

Vďaka nízkej hmotnosti kulmy máte istotu, že vás ruky nebudú zbytočne bolieť a dobre sa drží. Aj pri zložitejších účesoch, ktoré trvajú dlhšie vám tak neoťažie v ruke a skvelo sa s ňou manipuluje. Ergonomicky tvarovaná rukoväť vám zabezpečí to, že sa vám nebude kulma z ruky šmýkať a posúvať bez toho, aby ste to sami chceli. Vhodná je do väčších či menších rúk, ktoré ju skvelo uchopia a budúc s ňou čarovať.

Jedinečný dizajn kulmy Philips Tulip Shape BHH777/00 v tvare tulipánu sa vám okamžite zapáči. K tomu všetkému ešte samozrejme aj fialové sfarbenie, ktoré je štýlové a ženské. Vďaka tomu dokáže zaujať nejednu ženu, ktorá po nej bude túžiť hneď po prvom pohľade. Kulma pracuje rovnako ako profesionálny výrobok v kaderníctvach. Dokážete ju rozohriať na teplotu 200 stupňov Celzia, vďaka čomu si poradí aj s tými najhustejšími vlasmi. Ak ste teda mali doteraz problém kvôli hustým vlasom, máte riešenie, s ktorým si spravíte úplne každý druh účesu, ktorý by ste požadovali.

Keramické doštičky, ktoré nájdete zvnútra na kulme Philips Tulip Shape BHH777/00 zaistia rovnomerné rozloženie tepla bez nechceného prehrievania. Výsledkom toho je, že vlasy nie sú zničené ani polámané a sú zdravé aj po použití vysokej teploty. Môžete si byť tak istí, že dosiahnete závideniahodný účes, ktorý sa bude páčiť úplne každému.

Popálené ruky? Také niečo už nikdy viac nebudete mať aj vďaka kulme Philips Tulip Shape BHH777/00, ktorá sa postará o to, aby ste sa vyhli kontaktu s keramickými doštičkami, ktoré sú zahriate na vysoké teploty. Sú chránené proti dotyku, vďaka čomu je s kulmou vždy pri vytváraní účesu zábava bez bolesti, ktorá by sa pri iných výrobkoch mohla vyskytnúť. Odteraz už pre krásu trpieť nemusíte!

Kulma má jedinečný tvar tulipánu, čo vám zabezpečí vytváranie prirodzených vĺn. Jednoducho sa používa aj jednou rukou a vyzerá skvelo v každej jednej ruke. Používajte ju s radosťou a výsledok bude na nezaplatenie! Doba ohrievania je len 30 sekúnd, vďaka čomu máte istotu, že aj ráno si stihnete v časovej tiesni urobiť tie najkrajšie lokne či iný účes, ktorý potrebujete. Automatická spona vám umožňuje natáčanie iba s jednou rukou, takže si ruky počas tvorby účesu môžete meniť. Štíhle držadlo sa dobre drží v rukách a vďaka nízkej hmotnosti vám kulma len tak ľahko neoťažie.

Cena kulmy značky Philips  je naozaj veľmi nízka, takže za ňu nevyhodíte zbytočne veľkú sumu. Hodí sa preto každej žene, ktorá chce mať krásne vlasy za každých podmienok a každý deň, no za nižšiu cenu. Mnohé kulmy môžete nájsť aj za vyššie čiastky, no výsledok je koniec koncov veľmi podobný, ako ponúka napríklad práve kulma Philips Tulip Shape BHH777/00. Tá sa o vaše vlasy nielen, že postará, ale aj spraví krásny účes, ktorý vám podčiarkne vašu krásu a ženskosť. Stavte aj vy na najštýlovejšiu kulmu od značky Philips a uvidíte, že nespravíte krok vzad.