Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy každej ženy. Mnohokrát sú však vlasy zničené, spálené alebo farebné toľkokrát, že začnú vypadávať a ničiť sa ešte viac, ako boli. O vlasy sa treba totižto starať . Okrem toho, že by sa mali pravidelne podstrihávať, mali by ste na ne dávať mnoho masiek a zábalov, ktoré ich skvelo vyživia a vy ich tak budete mať lesklé a hydratované.

Pre určitý účes je potrebné vlasy si pravidelne natáčať kulmou alebo žehliť žehličkou. Problém je však ten, že si v mnohých prípadoch ženy vlasy nijako neochraňujú a používajú také spotrebiče a výrobky, ktoré sú staršie alebo jednoducho nie sú vôbec vhodné pre ich vlasy. Vlasy sú tak suché, zničené teplom a začínajú vypadávať. Toto je problém, ktorý je dôležité riešiť hneď ako nastane. Vlasy sa totižto budú čím ďalej tým viac ničiť.

Pre tých, ktorí si myslia, že každý jeden výrobok na úpravu vlasov teplom, je pre vlasy zlý a nevhodný, si myslia zle. V dnešnej dobe nájdete na trhu veľké množstvo rôznych výrobkov, ktoré dokážu vlasy perfektne upraviť a to bez toho, aby ste museli za to zaplatiť zdravým svojich vlasov. Treba však vyberať výrobky, ktoré dokážu naozaj pomôcť a to nielen k dosiahnutiu skvelého výsledku v podobe účesu, ale taktiež kvality a zdravia vlasov.

Sami si vyberiete, ako chcete svoje vlasy upravovať

Kulma Philips Sublime Ends BHB871/00 je modelom kulmy, pri ktorej si vy sami vyberáte nastavenia a rôzne stupne teploty. Tých je rovno deväť, z ktorých si môžete vybrať presne ten, ktorý sa vaše vlasy bude najlepšie sedieť. Máte všetko pod kontrolou.

Maximálna teplota je 210 stupňov Celzia, vďaka čomu dokážete získať skvelý výsledky na každom type vlasov. Prístroj si pri natáčaní poradí ako s veľmi hustými, tak aj dlhými vlasmi.

Okamžite pripravená

Aj vám pri iných kulmách vadí, že musíte čakať dlho, kým sa nahrejú? Tomu môže byť koniec, ak stavíte na tento model. Kulma Philips Sublime Ends BHB871/00 sa totižto vyznačuje tým, že má veľmi krátku dobu nahrievania. Už o 45 sekúnd ju môžete používať s plným výkonom. Jej najvyššia teplota je až 210 stupňov Celzia. Sami si tak vyberáte teplotu, ktorá vám najviac vyhovuje.

Zdravé vlasy aj po tepelnej úprave

Určite aj vy milujete ten pocit, keď sa prehrabávate zdravými vlasmi. Ak chcete mať svoje vlasy zdravé aj po tepelnej úprave, mali by ste staviť na kulmu Philips Sublime Ends BHB871/00, ktorá poskytuje vašim vlasom tú najjemnejšiu a najlepšiu starostlivosť akú vám kulma môže poskytnúť.

Samozrejmosťou je aj oslnivý lesk, zdravý vzťah a v neposlednom rade aj perfektný styling. To je predsa hlavná úloha tejto skvelej kulmy.

Všetko však nezáleží len od teploty. Základom toho, aby sa vlasy pri úprave teplom neničili, je správne vytvorený povrch. V prípade kulmy Philips Sublime Ends BHB871/00 sa môžete tešiť na kvalitne spracovaný povrch pokrytí keratínom. Jeho hlavnou úlohou je čo najviac ochrániť vlasy pred zničením. Takýto povrch taktiež zaisťuje hladké kĺzanie po vlasoch.

Vlasy sú príjemné na dotyk, zdravé na prvý pohľad a netrpia. Kulma je tak vhodná na pravidelné používanie.

Jednoduchá manipulácia

Manipulácia s kulmu Philips Sublime Ends BHB871/00 je jednoduchá a pohodlná. Vy sami si vyberáte, či chcete husté kučery, ktoré sa podobajú na afro alebo skôr romantické vlny, ktoré jemne padajú na plecia a chrbát. Výber je naozaj len na vás.

Praktická

Kulma Philips Sublime Ends BHB871/00 je naozaj veľmi praktická. Okrem káblu s dĺžkou 1,8 metra, vďaka ktorému môžete byť od zástrčky ďaleko, je taktiež ergonomicky tvarovaná a príjemne sa drží. Ruky vás nebudú bolieť ani z dlhého natáčania. Vhodná je taktiež do menších rúk, pretože jej rukoväť nie je príliš hrubá.

Taktiež nesmieme zabudnúť ani na to, že kulma nie je vôbec ťažká, takže práca s ňou je veľmi jednoduchá. Stavte aj vy na kulmu Philips Sublime Ends BHB871/00 a premeňte svoju prácu s kulmou na jednoduchú zábavu, ktorá je rýchlo hotová.

Nesmieme zabudnúť ani na špeciálnu technológiu Split Stop, ktorá predstavuje prevenciu pred rozštiepenými končekmi. Tie sú totižto zvlášť náchylné na poškodenie.

Bez popálenia

Nemusíte sa už báť ani popálenín. S kulmou sa príjemne pracuje vďaka studenej špičke, ktorá ostáva po celý čas používania studená. Môžete ju tak pokojne chytiť. Dajte aj vy zbohom zbytočným popáleninám a nepríjemnému páleniu pri chystaní svojho obľúbeného účesu.

Malý displej

Samozrejmosťou je aj menší displej, na ktorom vidíte, akú teplotu máte práve nastavenú. Pod ňou nájdete aj gombíky na ovládanie. Tam si so znamienkom plus pridávate a so znamienkom mínus zas uberáte teplotu.

Tlačidlá si môžete aj blokovať, aby sa náhodou nestalo, že by ste si počas úpravy vlasov teplotu pridali alebo znížili. Pre zvýšenie bezpečnosti kulme nechýba ani možnosť automatického vypnutia. S duálnym napätím 115 V alebo 230 V môžete kulmu využiť kdekoľvek, a to aj doma a aj na cestách.

Dizajn

Dizajn je niečo, čo si človek všimne ako prvé. Aj napriek tomu, že by sme sa na dizajn nemali pozerať ako prvý a mnohí sa aj snažíme, vždy nás dokáže presvedčiť. Každý chce mať totižto doma nielen výkonnú, ale taktiež peknú kulmu, ktorá dokáže zázraky. Práve kulma značky Philips poskytuje nielen skvelý výkon, ale taktiež krásny jednoduchý dizajn. Ten sa zapáči ako ženám, tak aj mužom a v kúpeľni sa bude krásne vynímať. Niet sa ani čomu čudovať. Je to kvalitný spotrebič, ktorého dizajn len pomáha k predaju.

Čierna farba je jednoducho nadčasová a príjemná, vďaka čomu si ju zamilujú úplne všetci. Do detailov premyslená žehlička je niečo, čo by vám doma rozhodne nemalo chýbať.

Stavte aj vy na štýlovú a výkonnú kulmu, ktorá dokáže s vlasmi doslova zázraky. Jej jednoduché používanie si rozhodne zamilujete a inú kulmu už určite chcieť nebudete.

Niečo o značke

Značka Philips je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka tejto značke máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť aj vy na túto značku. Práve značka Philips prináša do domácností aj kvalitné spotrebiče, medzi ktoré sa radia napríklad aj žehličky.