Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy každej ženy. Mnohokrát sú však vlasy zničené, spálené alebo farebné toľkokrát, že začnú vypadávať a ničiť sa ešte viac, ako boli. O vlasy sa treba totižto starať . Okrem toho, že by sa mali pravidelne podstrihávať, mali by ste na ne dávať mnoho masiek a zábalov, ktoré ich skvelo vyživia a vy ich tak budete mať lesklé a hydratované.

Pre určitý účes je potrebné vlasy si pravidelne natáčať kulmou alebo žehliť žehličkou. Problém je však ten, že si v mnohých prípadoch ženy vlasy nijako neochraňujú a používajú také spotrebiče a výrobky, ktoré sú staršie alebo jednoducho nie sú vôbec vhodné pre ich vlasy. Vlasy sú tak suché, zničené teplom a začínajú vypadávať. Toto je problém, ktorý je dôležité riešiť hneď ako nastane. Vlasy sa totižto budú čím ďalej tým viac ničiť.

Pre tých, ktorí si myslia, že každý jeden výrobok na úpravu vlasov teplom, je pre vlasy zlý a nevhodný, si myslia zle. V dnešnej dobe nájdete na trhu veľké množstvo rôznych výrobkov, ktoré dokážu vlasy perfektne upraviť a to bez toho, aby ste museli za to zaplatiť zdravým svojich vlasov. Treba však vyberať výrobky, ktoré dokážu naozaj pomôcť a to nielen k dosiahnutiu skvelého výsledku v podobe účesu, ale taktiež kvality a zdravia vlasov.

Kulma pre dokonalé vlny

Aj vy ste aspoň na malú chvíľku zatúžili po kučeravých vlasoch, ktoré by ste vymenili za tie svoje rovné? V tom prípade by ste mali rozhodne staviť na kulmu Philips MoistureProtect BHB878/00, ktorá dokáže s vlasmi zázraky. Pomôže vám vytvoriť z vlasov dokonalé vlny, ktoré zaujmú každého.

Profesionálny účes vytvoríte pomocou tohto výrobku veľmi jednoducho a rýchlo. Určite potešíme aj ženy, ktoré majú vlasov o niečo viac, pretože na jedno natočenie natočíte dvakrát viac vlasov ako v prípade iných modelov. Ušetríte tak drahocenný čas ráno v kúpeľni.

Kvalitný povrch

Všetko nezáleží len od teploty. Základom toho, aby sa vlasy pri úprave teplom neničili, je správne vytvorený povrch. V prípade kulmy Philips MoistureProtect BHB878/00 sa môžete tešiť na kvalitne spracovaný povrch, ktorý je pokrytý keratínom. Okrem toho, že takýto povrch zaisťuje hladké kĺzanie sa po vlasoch, poskytuje im aj ochranu a žiarivý lesk.

Vlasy sú príjemné na dotyk, zdravé na prvý pohľad a netrpia. Kulma je tak vhodná na pravidelné používanie.

Okrem toho nesmieme zabudnúť ani na ionizačnú technológiu, ktorá redukuje statickú elektrinu a poletovanie vlasov. Vlasy vám nebudú zbytočne odstávať a elektrizovať. Používanie kulmy je tak skvelé napríklad v zimných mesiacoch, kedy mávajú vlasy statický náboj.

Špeciálne technológie

Kulma Philips MoistureProtect BHB878/00 poskytuje špeciálne technológie, ktoré sa starajú o prirodzenú hydratáciu vlasov. Tým pádom zaisťujú svieži vzhľad a chránia pred nadmerným prehrievaním. Vlasy sú zdravé a vyživené.

Inovatívna otvorená konštrukcia taktiež pomáha predchádzať zachytávaniu vlasov a umožňuje ich kedykoľvek uvoľniť.

Inteligentný snímač

Inteligentný systém natáčania vám pomôže zachytiť úplne všetky vlasy bez toho, aby ste na nejaký zabudli. Je to skvelý pomocník pre každú ženu, ktorá sa pri natáčaní vlasov občas stráca a nevie, ktoré časti a vlasy už natočila.

V prípade, ak ste vzali na natočenie príliš veľa vlasov, vám pomôže inteligentný snímač, ktorý zastaví vytváranie vĺn keď zistí, že ste vložili veľmi veľa vlasov. Snímač zastavý natáčanie vlasov aj v prípade, ak nie sú vložené správne. Každý prameň je tak rovnomerne natáčaní pri kontrolovanej teplote. To zaručuje dokonalý výsledok pri každom jednom použití.

Akonáhle sú vlasy správne natočené, kulma vás bude informovať zvukovou signalizáciou. Vďaka tomu sa vám vlasy nikdy nezničia a nespália.

Jednoduchá manipulácia

Manipulácia s kulmu Philips MoistureProtect BHB878/00 je jednoduchá a pohodlná. Vy sami si vyberáte, či chcete husté kučery, ktoré sa podobajú na afro alebo skôr romantické vlny, ktoré jemne padajú na plecia a chrbát. Výber je naozaj len na vás.

K dispozícií máte neuveriteľných 27 možností pre vytvorenie akéhokoľvek typu lokní. Technológia Curl Boost vytvorí nádherné lokne, z ktorých sa budete tešiť dlhý čas. Lokne sú totižto trvalé a vydržia aj bez fixácie lakom veľmi dlho.

Krásny účes si vytvoríte výberom z troch teplôt a to 170, 190 a 210, z času 8, 10 a 12 sekúnd a z troch smerov, vľavo, vpravo alebo automatický smer. Pomocou týchto volieb si navolíte kučery, ktoré sa vám budú hodiť najviac.

Rýchlo pripravená

Viete, čo je najlepšie? Že hneď ako kulmu zapnete, s ňou môžete pracovať. Jej nahriatie totižto trvá len 30 sekúnd. Nemusíte tak dlho čakať a zabíjať drahocenný čas.

Dizajn

Dizajn je niečo, čo si človek všimne ako prvé. Aj napriek tomu, že by sme sa na dizajn nemali pozerať ako prvý a mnohí sa aj snažíme, vždy nás dokáže presvedčiť. Každý chce mať totižto doma nielen výkonnú, ale taktiež peknú kulmu, ktorá dokáže zázraky. Práve kulma značky Philips poskytuje nielen skvelý výkon, ale taktiež krásny jednoduchý dizajn. Ten sa zapáči ako ženám, tak aj mužom a v kúpeľni sa bude krásne vynímať. Niet sa ani čomu čudovať. Je to kvalitný spotrebič, ktorého dizajn len pomáha k predaju.

Kombinácia bielej farby a zlatých detailov je jednoducho nadčasová a príjemná. Zamilujú si ju naozaj všetci.

Praktická

Kulma Philips MoistureProtect BHB878/00 je naozaj veľmi praktická. Okrem dvojmetrového káblu, vďaka ktorému môžete byť od zástrčky ďaleko, je taktiež ergonomicky tvarovaná a príjemne sa drží. Ruky vás nebudú bolieť ani z dlhého natáčania. Vhodná je taktiež do menších rúk, pretože jej rukoväť nie je príliš hrubá.

Taktiež nesmieme zabudnúť ani na to, že kulma nie je vôbec ťažká, takže práca s ňou je veľmi jednoduchá. Má aj tepelne izolovanú komoru, ktorá zabráni nežiadúcim popáleninám. Stavte aj vy na kulmu Philips MoistureProtect BHB878/00 a premeňte svoju prácu s kulmou na jednoduchú zábavu, ktorá je rýchlo hotová.