Máte neposlušné či nepoddajné vlasy, ktoré sa horko-ťažko dajú skrotiť a neviete, čo s nimi? Určite by ste si ich mali každý deň upravovať nejakým kvalitným výrobkom, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť a pri ktorom budete vedieť, že vám vyrží naozaj veľmi dlho. Medzi najlepšie výrobky sa radia žehličky či kulmy, ktoré dokážu zázraky a vy sa nebudete musieť báť, či náhodou vaše vlasy nebudete vedieť každé ráno skrotiť. Stavte aj vy na kvalitné výrobky, ktoré sú od renomovaných značiek a uvidíte, že každodenná starostlivosť o vaše vlasy bude zrazu omnoho jednoduchšia, ako ste si na začiatku mysleli.

Kulmy, žehličky na vlasy či fény patria medzi základnú výbavu, ktorá by nemala chýbať žiadnej žene. Ak aj vy zvažujete nákup jedného z týchto troch výrobkov, mali by ste staviť len na tie najlepšie modely, ktoré sú výkonné a vedia spraviť úplne všetko, čo od nich očakávate. Perfektne vyžehlené vlasy, vysušenie do pár minút či dokonalé profesionálne lokne si môžete dnes spraviť už aj doma. Stačí si vybrať ten najlepší a kvalitný výrobok, o ktorý sa potom môžete podeliť aj so svojimi priateľmi!

Každá žena, či už tá, ktorá má dlhé vlasy alebo krátke, vie, že starostlivosť o ne a následná úprava je veľmi dôležitá. Na to, aby ste vyzerali dokonale každý jeden deň, potrebujete aj kvalitný výrobok vo forme kulmy, fénu či žehličky na vlasy, ktorá vám pomôže s úplne každým problémom, ktorý nastane. Kulmy na vlasy sa dnes stali veľmi populárnymi aj vďaka tomu, že väčšina vie okrem krásnych lokní či vĺn perfektne vysušiť vlasy. Vďaka tomu vám doma postačí len jeden spotrebič a nie dva, ktoré by ste možno nemali ani kam dávať a zbytočne by vám zavadzali. Kulmy dnes plnia úplne iné či omnoho viac funkcií, ako tomu bolo doteraz a vy sa môžete z toho len tešiť. Stavte aj vy na tie najlepšie kulmy, ktoré vám ponúkajú komfort v úprave vlasov a uvidíte, že každé ráno bude omnoho príjemnejšie!

Značka Philips patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré ponúkajú zaujímavé a hlavne kvalitné výrobky. Každý jeden výrobok je vyrobený kvalitne a vy sa nemusíte báť, že o niekoľko mesiacov alebo o pár rokov, by ste ho museli dať reklamovať. So spotrebičmi značky Philips sú spokojní zákazníci po celom svete a to nielen ženy, ale takisto aj muži, ktorí si našli na trhu a vo veľkom a širokom portfóliu výrobkov, zaujímavé modely. Práve kulma Philips HP8664/00 je jednou z tých najnovších a najlepších, ktoré na trhu môžete nájsť, a práve preto by ste ju určite mali vyskúšať aj vy!

Ak túžite po krásny, nadýchaných lokiach, uhladenom účese alebo po objeme, ktorý ohúri úplne všetkých, mali by ste staviť na kulmu Philips HP8664/00. Bez toho, aby ste si vlasy museli strihať či meniť nejako účes, vám ponúkne tento model perfektné účesy každý jeden deň. Nádherný, jemný a minimalistický dizajn v bielo-béžovom prefarbený sa určite zapáči každej jeden žene, ktorá hľadá dobrú, zaujímavú a štýlovú kulmu. Rovnako sa môžete pri kúpe tešiť aj z ergonomicky tvarovanej rukoväte či nízkej hmotnosti, vďaka čomu aj pri dlhšej úprave vlasov vás ruky bolieť nebudú. Výkonnú kulmu Philips HP8664/00 môžete použiť na vytvorenie mnohých druhov účesov a súčasne si zachovať krásne, zdravé a lesklé vlasy,

Táto rotačná kulma, ktorá vám ponúka v jednom aj fén, je určený pre každú jednu ženu, ktorý chce svojím účesom zaujať. Vaše vlasy budú krásne, zdravé a lesklé vďaka tomu, že kulma sa pri vytváraní účesu zameriava aj na zdravie vašich vlasov a necháva ich krásne lesklé. Dokonalá vlasová starostlivosť je vám na dosah ruky! Sebavedomie a krásny ženský vzhľad tak dostanete za pár minút, vďaka rotačnej hlavici tejto krásnej kulmy značky Philips. Vďaka tomu, že je maximálne šetrná v kombinácií s ionizačnou technológiou vaše vlasy nebudú elektrizovať a takisto budú krásne, hladké a prirodzené krásne.

Ako sme už spomínali, kulma Philips HP8664/00 má rotačnú hlavicu, ktorá sa točí do oboch strán, vďaka čomu vytvára ten najlepší styling, o ktorý budete mať určite záujem aj vy. Jednoducho si tak vykúzlite všetky druhy účesov, po ktorých túžite. Výkon tejto kulmy dosahuje až 1000 W, vďaka čomu si môžete byť istí, že v ruke držíte výkonný prístroj, o ktorý sa nebudete chcieť s nikým podeliť. Vysoký výkon vám ponúka dosiahnutie optimálneho prúdenia vzduchu pre jemné a každodenné vysušenie vlasov, ktoré určite vaše vlasy ocenia. K dispozícií takisto máte aj 3 nastavenia teploty a 2 varianty rýchlostí. K veľkým výhodám takisto patrí funkcia “starostlivosť”, ktorá zaisťuje, že vaše vlasy budú pod naozaj perfektnou ochranou a starostlivosťou denno-denne. Uschnú tak omnoho rýchlejšie a to pri stálom prúdení vzduchu a šetrnej teplote.

Mnohé ženy majú vždy obavy z horúceho vzduchu, pretože vedia, že vlasy sa tak môžu veľmi jednoducho a rýchlo zničiť. Teraz sa však môžete spoľahnúť na novodobú kulmu Philips HP8664/00, ktorá vám ponúka turmalínový keramický povrch, vďaka ktorému svoje vlasy ochránite a revitalizujete behom úpravy vlasov. Nikdy sa im tak nič nestane a vy si môžete byť istí, že budú vyzerať vždy dobre. Spomínaný špeciálny povrch sa postará o to, aby bolo teplo vedené bez vytvárania horúcich miest a dodáva tak vlasom perfektný lesk. V kombinácií s ionizačnou technológiou, pri ktorej záporné ióny predchádzajú elektrizovaniu, si tak upravíte účes behom pár krátkych minút a s istotou lesklého účesu bez nejakého zbytočného problému.

Prírodné štetinky vyrobené z odolných štetín vás určite budú baviť a prídu vám veľmi prirodzené a príjemné na používanie každý deň. Napomáhajú takisto plynulejšiemu pohybu medzi vlasmi a znižujú úroveň statickej elektriny, ktorá by mohla byť príliš vysoká. V balení nájdete 2 otočné hrebene, jeden guľatý s priemerom 50 mm vám pomôže vytvoriť profesionálny objem a druhý hrebeň s priemerom 30 mm zas slúži k vytvárania vĺn a stará sa takisto o hladkosť a lesk vašich vlasov. Súčasťou je takisto aj cestovné puzdro a pútko na zavesenie. Vďaka tejto kulme si môžete byť istí, že si vytvoríte účes po akom ste vždy túžili. Je vhodná nielen na špeciálne účesy na večierky alebo párty, ale takisto aj na každodenné používanie.