Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy každej ženy. Mnohokrát sú však vlasy zničené, spálené alebo farebné toľkokrát, že začnú vypadávať a ničiť sa ešte viac, ako boli. O vlasy sa treba totižto starať . Okrem toho, že by sa mali pravidelne podstrihávať, mali by ste na ne dávať mnoho masiek a zábalov, ktoré ich skvelo vyživia a vy tak budete mať lesklé a hydratované vlasy. Mnohé ženy si musia každý deň natáčať alebo žehliť vlasy kvôli tomu, že majú určitý účes, ktorý je potreba spraviť si. Problém je ten, že si vlasy nijako neochraňujú a mnohokrát používajú také spotrebiče a výrobky, ktoré sú staršie alebo jednoducho nie sú vôbec vhodné pre ich vlasy. Okrem toho sa stáva aj to, že vlasy sú spálené teplom, pretože výrobok nereguluje teplotu alebo si len nevie človek nájsť tú správnu, ktorá by vyhovovala jeho vlasom. A tu nastáva problém, ktorý by ste mali vyriešiť.

Mnohé ženy si myslia, že žehlením sa tak či tak vlasy ničia, a preto si kúpia aj tú najlacnejšiu žehličku alebo kulmu, ktorá im vlasy za pomoci veľmi horúceho vzduchu alebo horúcej teploty nejako spraví. Problém je však v tom, že aj samotné žehličky, kulmy či dokonca aj fény sa vedia postarať o vaše vlasy tak, aby neboli zničené a boli pekne pripravené na každý jeden deň. Kulmy na vlasy patria medzi jedny z najdôležitejších elektronických pomôcok, ktoré by mala mať doma každé žena. Pomocou kulmy si totižto dokáže upraviť vlasy za pár minút bez zbytočného a zdĺhavého upravovania. Tieto spotrebiče sú na našom trhu naozaj veľmi dlho. Dokážu pomôcť ženám nielen pri určitých príležitostiach, kedy potrebujú, aby vlasy vyzerali perfektne, ale takisto aj pri každodennej úprave vlasov. Takáto úprava si totižto vyžaduje naozaj veľmi veľa trpezlivosti a času. S tými najnovšími kulmami si však prichystáte svoj účes naozaj veľmi rýchlo a jednoducho, vďaka čomu sa nebudete musieť obávať, že by ste museli každý jeden deň obetovať väčšiu časť rána na úpravu. Každé vlasy potrebujú tú správnu starostlivosť, ktorú by ste im mali určite ponúknuť a dať.

Značka Philips patrí medzi veľmi známe značky, ktoré sa na našom trhu vyskytujú už nejakú tú dobu. Ich výrobky sú naozaj veľmi kvalitné, vďaka čomu si našli uplatnenie u mnohých spotrebiteľov. Okrem vysávačov sa orientujú aj na inú elektroniku, vďaka ktorej budete pracovať omnoho efektívnejšie a rýchlejšie, ako doteraz. Práve vysávače sú však špecialitou, ktorú značka Philips naozaj vie, no nielen tie. Takisto sa zameriava aj na kvalitné kulmy. Túto informáciu vie aj mnoho ďalších ľudí, ktorí vždy radi stavia na spotrebiče na úpravu vlasov, s ktorými sú veľmi dlho spokojní. Ak aj vy túžite po kvalitnej kulme, vďaka ktorej si prichystáte svoj účes snov, pripravíte krásne účesy aj svojím priateľom a takisto vám ponúkne aj nízku spotrebu a perfektné výsledky, určite by ste mali staviť na kulmu Philips BHB864/00, ktorá má omnoho viac výhod a omnoho viac funkcií, ktoré vám môže ponúknuť, ako sa na prvý pohľad zdá.

Ak ste aspoň na malú nepatrnú chvíľku zatúžili po krásnom účese plnom kučier a príroda nebola v tomto smere práve štedrá a vaše vlasy sú len jedna rovná čiara, mali by ste si nájsť tú najlepšiu kulmu, ktorá sa o vaše vlasy postará lusknutím prstu. V takýchto prípadoch je najlepšie staviť na výkonného pomocníka v podobe klasickej kulmy, ktorá sa na našom trhu nachádza už veľmi dlho a s jej pomocou si vytvoríte sami ten najlepší účes, po ktorom ste vždy túžili. My máme dokonca pre vás aj typ na kulmu Philips BHB864/00, ktorá na vás určite zapôsobí aj v čierno-fialovom prevedení, ktoré sa stane jednou z najdôležitejších vecí vaše kúpeľne a takisto aj pomocníkom na cestách, ktorého si určite obľúbite.

Chystáte sa na ples, svadbu, romantickú večeru alebo sa idete len tak poprechádzať so svojimi kamarátkami a sadnúť si niekam na drink? Určite by ste mali mať dokonalý look, ktorý len tak niekto neprehliadne. O vlasy sa vám v prípade kulmy Philips BHB864/00 postará valec s priemerom 25 mm, ktorý je napustený turmalínom. To znamená, že aj keď si budete vlasy kulmovať každý jeden deň, nemusíte sa báť žiadneho poškodenia štruktúry vlasov počas ich úpravy. Najlepšie a 100%-né výsledky získate vďaka veľkej variabilite nastavenia teploty. Vybrať si môžete z ôsmych digitálne prednastavených stupňov teplôt a nájdete si ten najvhodnejší, ktorý vám bude sedieť podľa typu vašich vlasov. Široký rozsah teplôt od 130 – 200 stupňov určite ocení úplne každá žena, ktorá si pripravuje účes každý jeden deň.

Po zapnutí kulmy Philips BHB864/00 nebudete čakať dlhé minúty, kým sa nahreje. Kulma je totižto pripravená za neuveriteľných 60 sekúnd a vy tak môžete robiť svoj účes aj v časovej tiesni ráno, pred odchodom do práce alebo do školy. Behom úpravy vlasov si môžete kdekoľvek kulmu odložiť na praktický bezpečnostný stojanček. Nikdy sa tak nestane, že by ste mali problém svoju kulmu niekde postaviť, uložiť alebo počkať, kým prestane byť teplá. Funkcia uzamykacej poistky je naozaj perfektná vďaka tomu, že uzamkne vaše nastavenie konkrétnej teploty tak, aby sa behom úpravy vlasov neprepla, čo sa viackrát pri úprave stáva. Akonáhle dokončíte svoj účes, ktorý bude plný nádherný lokní a kučier a náhodou by sa stalo, že kulmu Philips BHB864/00 zabudnete vypnúť, nemusíte sa ničoho obávať, pretože po 60 minútach nečinnosti sa vypne úplne automaticky sama. Na začiatku kábla rukoväti je umiestnené aj pogumované očko, na ktoré kulmu môžete zavesiť a získavate tým tak komfortné uloženie všetkého, čo potrebujete.

Všetky účesy zvládnete “ľavou-zadnou” vďaka jednoduchej manipulácií. Jednoduchý otočný kábel vám zjednoduší prácu pri tvorení vašich lokien a nikdy sa nezamotá. Nemáte tak problém nikdy a s ničím. Maximálna voľnosť je dosiahnutá aj prostredníctvom veľkej dĺžky kábla, ktorý činí až 1,8 metra. Keramický valec je oproti bežným kulmám o 30% dlší, čo vám zaisťuje tú najjednoduchšiu prácu a najjednoduchšie natočenie dlhých či hustých vlasov, ktoré sa nedajú len tak jednoducho skrotiť. Naviac je koniec valca vyrobený z tepelne izolačného materiálu a aj vďaka tomu zostáva po celú dobu zapnutia chladný a vám sa tak nikdy nestane, že by ste sa popálili. V prípade potreby ho môžete aj držať.

Kulma Philips BHB864/00 vám ponúka aj príjemné držanie. Nie je ťažká, a preto vám v ruke neoťažie. Takisto vám ponúka aj komfortné ergonomické uchopenie, ktoré určite oceníte. Jej štýlový, minimalistický a moderný vzhľad dopĺňa tmavá elegantná farba, ktorú si určite zamilujete.