Krásne zdravé vlasy, skvelý moderný účes a celkový perfektný vzhľad môžete docieliť nielen kvalitnými a dobrými kulmami ale aj lokňovačmi. Tieto nové výrobky sú veľmi obľúbené medzi mnohými. Veľa fanúšikov získali za rekordne dlhý čas, najmä vďaka tomu, že sa s nimi pracuje veľmi dobre a jednoducho. Skúsili ste ich už aj vy?

Lokňovače začali byť populárne len prednedávnom, kedy sa z nich stal hit nielen sociálnych sietí, ale aj obchodov. Každý ich chcel, pretože sa s nimi robili kučery a lokne veľmi jednoducho. Ak aj vy chcete krásne kadere, určite stavte na tento výrobok.

Jeden z populárnych lokňovačov priniesla aj značka Philips, ktorá patrí medzi tie najlepšie vo svojej kategórií. Vďaka tomu, že sa prispôsobuje trendom a prichádza vždy s niečim novým a inovatívnym, patrí medzi tie najlepšie značky, na ktoré by ste mali pri výbere spotrebičov staviť. Rovnako to je aj s elektrospotrebičmi na vlasy, ktoré sú naozaj skvelé. Vyskúšali ste už lokňovač Philips HPS940/00?

Každá žena túži po krásnych pevných lokniach a vzdušných vlnách, ktoré sa jej budú prehadzovať z jednej strany na druhú. Navyše, ešte lepšie na tom všetkom by bolo, keby si tieto vlasy môže spraviť každá jedna z nás veľmi jednoducho doma. Dnes je však všetko inak a aj vďaka výrobku od značky Philips – lokňovač HPS940/00, si môžete užívať ten najkrajší účes, ktorý si spravíte vo svojej vlastnej kúpeľni.

Automatická kulma ProCare od spoločnosti Philips vám pri tvorbe princeznovského účesu pomôže. Bez veľkej námahy si spravíte najkrajší účes, aký by ste inou kulmou určite nespravili. Vyskúšajte aj vy inovatívny systém, ktorý používa kulma Philips HPS940/00.

Perfektné vlny vytvoríte predovšetkým vďaka špeciálnemu vyhrievanému rotačnému valcu, ktorý pracuje na pné obrátky. Je to niečo úplne iné, ako by ste očakávali. Rotačný valec vlasy perfektne natočí a spraví vám tie najkrajšie lokne. Valec je vytvorený z titánu, vďaka čomu umožňuje rýchle natáčanie vlasov. Ich rýchly sklz po tomto materiáli im dodá lesk, ktorý tak veľmi túžite mať. Táto kulma poskytuje naviac aj skvelú tepelnú vodivosť, a preto rovnomerne zahrieva vlasy. Vytvorí vám tak krásny výsledok, o ktorom by ste možno ani nevedeli.

Kulma Philips HPS940/00 disponuje takisto profesionálnym striedavým motorom, ktorý umožňuje, že sa vlny natáčajú hneď v dvoch smeroch. Vďaka tejto funkcií máte tak perfektne symetrické natáčanie každého jedného vlasu na pravej aj ľavej stane. Vlasy neboli nikdy krajšie a zaujímavejšie! Využiť však môžete aj funkciu automatického natáčania, ktorá pravidelne strieda oba smery. Tým pádom získate prirodzený vzhľad zvlnených vlasov. Budete mať tak jemné vlny na vlasoch, ako tie morské. O dokončení vás bude informovať zvukovým signálom – pípnutím.

Vďaka kulme Philips HPS940/00 si môžete sami nastaviť všetko sami. Vyberať si môžete z troch možností času a takisto aj troch možností teploty. Dĺžku natáčania si zvolíte v závislosti od toho, aké vlny chcete. Či ich chcete mať husto na sebe, trochu ďalej alebo len jemné vlny, ktoré vyzerajú veľmi prirodzene. Prirodzenosť sa dnes nosí, a práve preto by sa vám táto kulma a lokňovač v jednom určite mohol zapáčiť a hodiť.

K dispozícií máte 12, 10 a 8 sekúnd. Sami si teda vyberiete dĺžku. Výhodou je, že všetky tri časy sú krátke, za ktoré sa vaše vlasy skvelo natočia. Podľa typu vlasov si takisto sami zvolíte aj teplotu a to v rozmedzí od 170 do 210 stupňov Celzia. Vďaka tomu, že si sami vyberiete úplne všetko, získate požadovaný efekt.

Vysoko výkonné a tepelné teleso zaisťuje krátku dobu prípravy vlasov. Táto kulma od značky Philips sa vám tak bude hodiť najmä ráno, keď nemáte na nič čas a potrebujete si vlasy rýchlo prichystať. Kulma je po zapnutí už za 30 sekúnd prichystaná. Jednoduchá manipulácia je pri tejto kulme takisto zaistená. Výhodný je aj 2 metrový kábel. Môžete si tak kulmovať vlasy aj vtedy, ak máte elektrickú zásuvku ďaleko od seba. Kulmovanie vlasov nebolo nikdy jednoduchšie a rýchlejšie! Nechýba ani automatické vypnutie. Po 60 minútach sa kulma sama vypne. Bolesť rúk? Pri tejto kulme nikdy! Ergonomicky tvarované držadlo a nízka hmotnosť vám zaistia to, že si môžete svoje vlasy chystať aj hodiny a ruky vás bolieť nebudú.

Ohromte každého v okolí svojim krásnym vzhľadom práve vďaka tejto kulme! Kulma a lokňovač Philips HPS940/00 vám nielen že vytvorí krásny účes. Takisto aj veľmi dobre vyzerá a vy sa s ňou môžete pochváliť pred úplne každým! Zoberte si ju úplne všade a predvádzajte sa krásnymi vlasmi!