Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy každej ženy. Mnohokrát sú však vlasy zničené, spálené alebo farebné toľkokrát, že začnú vypadávať a ničiť sa ešte viac, ako boli. O vlasy sa treba totižto starať . Okrem toho, že by sa mali pravidelne podstrihávať, mali by ste na ne dávať mnoho masiek a zábalov, ktoré ich skvelo vyživia a vy ich tak budete mať lesklé a hydratované.

Pre určitý účes je potrebné vlasy si pravidelne natáčať kulmou alebo žehliť žehličkou. Problém je však ten, že si v mnohých prípadoch ženy vlasy nijako neochraňujú a používajú také spotrebiče a výrobky, ktoré sú staršie alebo jednoducho nie sú vôbec vhodné pre ich vlasy. Vlasy sú tak suché, zničené teplom a začínajú vypadávať. Toto je problém, ktorý je dôležité riešiť hneď ako nastane. Vlasy sa totižto budú čím ďalej tým viac ničiť.

Pre tých, ktorí si myslia, že každý jeden výrobok na úpravu vlasov teplom, je pre vlasy zlý a nevhodný, si myslia zle. V dnešnej dobe nájdete na trhu veľké množstvo rôznych výrobkov, ktoré dokážu vlasy perfektne upraviť a to bez toho, aby ste museli za to zaplatiť zdravým svojich vlasov. Treba však vyberať výrobky, ktoré dokážu naozaj pomôcť a to nielen k dosiahnutiu skvelého výsledku v podobe účesu, ale taktiež kvality a zdravia vlasov.

Zdravé vlasy aj po tepelnej úprave

Určite aj vy milujete prehrabávať sa zdravými vlasmi, ktoré majú príjemný lesk. V tom prípade by ste mali staviť na kulmu Braun SatinHair 7 EC2, ktorá poskytuje vašim vlasom tú najjemnejšiu a najlepšiu starostlivosť akú vám kulma môže poskytnúť.

Samozrejmosťou je aj oslnivý lesk, zdravý vzťah a v neposlednom rade aj perfektný styling. To je predsa hlavná úloha tejto skvelej kulmy.

Kvalitný povrch

Všetko nezáleží len od teploty. Základom toho, aby sa vlasy pri úprave teplom neničili, je správne vytvorený povrch. V prípade kulmy Braun SatinHair 7 EC2 sa môžete tešiť na kvalitne spracovaný povrch, ktorý je pokrytý keratínom. Okrem toho, že takýto povrch zaisťuje hladké kĺzanie sa po vlasoch, poskytuje im aj ochranu a žiarivý lesk.

Vlasy sú príjemné na dotyk, zdravé na prvý pohľad a netrpia. Kulma je tak vhodná na pravidelné používanie.

Skvelá je najmä na farebné vlasy

Určite to poznáte. Farbené vlasy sú viac náchylné na poškodenie od tepla ako tie, ktoré nie sú. Práve preto značka Braun vyvinula špeciálnu kulmu, ktorá prichádza s funkciou Colour Saver. Tá bojuje proti blednutiu farieb, vďaka čomu vaše vlasy ostanú krásne a sýte. Blednutie je až o 50 % menšie ako v prípadoch iných kuliem.

Okrem toho vám kulma taktiež vlasy neničí a zaisťuje vám to, že nebudú presušené. Žehlička priebežne uvoľňuje saténové ióny, ktoré smerujú vlhkosť vzduchu tam, kde vlasy presne potrebujú. Vďaka tomu si budete môcť užívať hladké vlasy, ktoré žiaria zdravým. Báť sa nemusíte ani statickej elektriny, ktorá by mohla urobiť len problémy s vaším účesom. Tie budete mať pod kontrolou.

Úprava všetkých druhov vlasov

Či už máte vlasy jemné, normálne alebo veľmi husté, kulma Braun SatinHair 7 EC2 sa vie prispôsobiť naozaj každému druhu. Hravo si poradí s každým jedným typom vlasov tak, aby získali optimálnu starostlivosť pri správnej teplote. Pracuje s tým, že každý typ vlasov si vyžaduje iný prístup, k čomu prispôsobuje teplotu behom tvarovania účesu.

Ďalšou starostlivosťou je aj keramický ošetrovací valec, vďaka ktorému môžete jednoducho predchádzať ničeniu končekov. Zároveň vďaka svojmu povrchu hladko kĺže po vašich vlasoch bez najmenších zádrhelov a trenia. Práca s kulmou je tak naozaj veľmi jednoduchá a rýchla.

Jednoduchá manipulácia

Manipulácia s kulmu Braun SatinHair 7 EC2 je jednoduchá a pohodlná. Vy sami si vyberáte, či chcete husté kučery, ktoré sa podobajú na afro alebo skôr romantické vlny, ktoré jemne padajú na plecia a chrbát. Výber je naozaj len na vás.

Praktická

Kulma Braun SatinHair 7 EC2 je naozaj veľmi praktická. Okrem dvojmetrového káblu, vďaka ktorému môžete byť od zástrčky ďaleko, je taktiež ergonomicky tvarovaná a príjemne sa drží. Ruky vás nebudú bolieť ani z dlhého natáčania. Vhodná je taktiež do menších rúk, pretože jej rukoväť nie je príliš hrubá.

Taktiež nesmieme zabudnúť ani na to, že kulma nie je vôbec ťažká, takže práca s ňou je veľmi jednoduchá. Stavte aj vy na kulmu Braun SatinHair 7 EC2 a premeňte svoju prácu s kulmou na jednoduchú zábavu, ktorá je rýchlo hotová.

Dizajn

Dizajn je niečo, čo si človek všimne ako prvé. Aj napriek tomu, že by sme sa na dizajn nemali pozerať ako prvý a mnohí sa aj snažíme, vždy nás dokáže presvedčiť. Každý chce mať totižto doma nielen výkonnú, ale taktiež peknú kulmu, ktorá dokáže zázraky. Práve kulma značky Braun poskytuje nielen skvelý výkon, ale taktiež krásny jednoduchý dizajn. Ten sa zapáči ako ženám, tak aj mužom a v kúpeľni sa bude krásne vynímať. Niet sa ani čomu čudovať. Je to kvalitný spotrebič, ktorého dizajn len pomáha k predaju.

Čierna farba je jednoducho nadčasová a príjemná, vďaka čomu si ju zamilujú úplne všetci. Do detailov premyslená žehlička je niečo, čo by vám doma rozhodne nemalo chýbať.

Veľkosť kulmy

Veľkosť kulmy je veľmi príjemná a vhodná skôr na dlhšie vlasy. Dokáže urobiť kvalitné kučery, no skôr sa používa na vytváranie tzv. “beach waves”. Tento typ vĺn je padavý a vhodný skôr pre dlhé vlasy alebo v prípade, ak túžite po väčšom objeme na krátke vlasy.

Rýchlo pripravená

Viete, čo je najlepšie? Že hneď ako kulmu zapnete, s ňou môžete pracovať. Jej nahriatie totižto trvá naozaj veľmi krátko. Nemusíte tak dlho čakať a zabíjať drahocenný čas.

Kulmu tak môžete používať ráno v zhone, keď nemáte čas a snažíte sa ušetriť každú jednu minútu, alebo počas krátkej chvíľky, keď neviete, čo urobiť s vlasmi a nemáte dostatok času.

Niečo o značke

Značka Braun je pre slovenského spotrebiteľa veľmi známou značkou, ktorá sa predáva takmer v každom obchode s elektronikou. Vďaka tejto značke máte istotu, že ste si práve domov zakúpili kvalitný výrobok, ktorý vám vydrží niekoľko rokov bez toho, aby sa pokazil. Práve kvalitné spotrebiče sa v dnešnej dobe hľadajú len veľmi ťažko, a preto ak si chcete vybrať to najlepšie, mali by ste staviť aj vy na túto značku. Práve značka Braun prináša do domácností aj kvalitné spotrebiče, medzi ktoré sa radia napríklad aj žehličky.