Vlasový styling je dnes rovnako dôležitý, ako obliekanie, móda či kozmetika. Ak aj vy chcete vyzerať v práci, v škole alebo len v meste najlepšie, ako sa dá, mali by ste sa o svoje vlasy aj dobre starať. Samozrejme, občas je to veľmi ťažké, no pri používaní tých správnych doplnkov a výrobkov sa vám to podarí veľmi jednoducho.

Okrem toho, že potrebujete mať svoje vlasy upravené, je potrebné mať ich aj zdravé. Staršie produkty na vlasový styling boli dosť zaťažujúce na vlasy a nerobili im dobre. Vy však chcete mať oboje. Zdravé vlasy, ktoré budú pekne upravené. Nemusíte sa ničoho báť, kulma od značky Braun sa vám zapáči hneď na prvý pohľad a budete ju používať neustále!

Značka Braun patrí medzi popredných výrobcov elektrospotrebičov na vlasy. A nielen na ne! V ponuke nájdete kvalitné výrobky, ktoré sa vám budú určite hodiť do domácnosti. Kulma Braun SatinHair 7 EC1 je profesionálnym výrobkom, ktorý vám skvelo sadne do rúk a bude sa vám s ním manipulovať veľmi dobre.

Kulma Braun SatinHair 7 EC1 vykúzli na vašich vlasoch hneď niekoľko účesov. Od objemného účesu, cez husté kučery až po plážové vlny. Všetko toto budete mať spojené so zdravým leskom a hustotou vlasov. Keramický valec a šetrné teploty do 185 stupňov Celzia sa postarajú nielen o krásny účes, ale aj o ochranu každého jedného vlasu. Určite oceníte aj rýchle nahrievanie do 60 sekúnd. Ráno si tak stihnete spraviť účes, po ktorom túžite a to bez toho, aby ste museli dlho čakať. Prehľadný LED displej vám zas zaručí, že na kulme budete vidieť teplotu, ktorú ste si zvolili.

Nikdy sa už neopálite! Kulma má vždy chladnú špičku, vďaka ktorej môžete držať kulmu aj zvrchu a aj zospodu. Bezpečnosť je zaistená aj automatickým vypnutím a to po 30 minútach.

Ako každému novému spotrebiču a výrobku, tak aj kulme Braun SatinHair 7 EC1 nechýbajú inovatívne technológie. Medzi ne patrí napríklad aj technológia Iontec, ktorá zaistí, že vaše vlasy budú mať zdravú úpravu. Nikdy sa nestane, že by sa vlasy spálili alebo polámali. Do vašich vlasov behom úpravy uvoľňuje zo zelených trysiek milióny saténových iónov, ktoré zo vzduchu priťahujú vlhkosť a obnovujú tak rovnováhu vlhkosti vo vašich vlasoch. Tie nikdy nebudú príliš suché a nepolámu sa. Samozrejmosťou je aj “ničenie” statickej energie, kvôli ktorej by vám vlasy elektrizovali a stáli do všetkých smerov. Výsledkom úpravy pomocou tejto kulmy sú viditeľne žiarivejšie, hladšie a zdravšie vlasy, ktoré vám bude závidieť úplne každý.

Kulma značky Braun má však mnoho iných inovatívnych technológií a noviniek, ktoré sú výhodné pre jej užívateľov. Príkladom je napríklad aj presná regulácia teploty pri kulmovaní. Takto si vždy nastavíte tú najoptimálnejšiu teplotu, ktorá bude vyhovovať vašim vlasom. Každý vlas je iný, každý má aj inú farbu. Pomocou kulmy Braun SatinHair 7 EC1 si nastavíte všetko presne podľa seba.

Kulma Braun najlepšie pracuje pri teplotách do 185 stupňov Celzia. Nemusíte si tak vôbec dávať vyššiu teplotu, kde by sa vám vlasy mohli zničiť Vybrať si môžete až z piatich teplôt, presne takú, ktorú potrebujete podľa typu vlasov alebo účesu. Na všetko slúži aj LED displej, na ktorom uvidíte, akú teplotu ste si zvolili.

Keramický valec kulmy chráni aj tie najjemnejšie vlasy a citlivé končeky vlasov pred prílišným vysušením. Uchováva tak nielen celý vlas, ale aj vlasové lôžko zdravé. S keramickým valcom upravíte tak vlasy omnoho jemnejšie, šetrnejšie a ľahšie.

Ďalšou výhodou kulmy značky Braun je aj to, že je ľahká. Nemusíte sa báť, že by vám v rukách oťažela a nemohli by ste si upraviť celú hlavu. Práve toto býva nevýhodou mnohých spotrebičov. Ak aj vy chcete mať krásny účes, stavte na ľahkú kulmu Braun SatinHair 7 EC1.

Okrem toho, že je ľahká, v rukách sa vám bude držať dobre aj vďaka tomu, že má ergonomické uchopenie. Nikdy sa vám tak nezošmykne z rúk a nebudete ju musieť dávať z jednej do druhej. Šírka valca je 24 mm, vďaka čomu do neho dáte dostatočne široký prameň vlasov. Jednotlivé pramene sa pohodlne natáčajú a vy si. tak môžete spraviť každý jeden účes, ktorý ste niekde videli alebo ste si ho so svojou bývalou kulmou už robili.

O dobrý pocit zo zdravých vlasov sa vám postará štýlová a veľmi pekná kulma Braun SatinHair 7 EC1. Chcete mať doma nielen kvalitný ale aj moderný výrobok s nadčasovým dizajnom? Presne to ponúka jeden z najnovších výrobkov značky Braun!