Kulmy na vlasy patria medzi jedny z najdôležitejších elektronických pomôcok, ktoré by mala mať doma každé žena. Pomocou kulmy si totižto dokáže upraviť vlasy za pár minút bez zbytočného a zdĺhavého upravovania. Netrávte v kúpeľni niekoľko zbytočných hodín, keď viete, že môžete svoje vlasy prichystať na celý deň už o pár minút. Práve vďaka kulmám dostane váš účes a vaše vlasy perfektný tvar a vzhľad, ktorý vydrží určite celý deň. Ak aj vy stavíte na tie najnovšie výrobky, určite budete spokojní a nebudete chcieť svoju kulmu vymeniť. Najprv však také niečo budete musieť nájsť.

Kulmy sú na našom trhu naozaj veľmi dlho. Dokážu pomôcť ženám nielen pri určitých príležitostiach, kedy potrebujú, aby vlasy vyzerali perfektne, ale takisto aj pri každodennej úprave vlasov. Takáto úprava si totižto vyžaduje naozaj veľmi veľa trpezlivosti a času. S tými najnovšími kulmami si však prichystáte svoj účes naozaj veľmi rýchlo a jednoducho, vďaka čomu sa nebudete musieť obávať, že by ste museli každý jeden deň obetovať väčšiu časť rána na úpravu. Stavte aj vy na tie najlepšie kulmy, ktoré sa práve teraz predávajú na trhu a uvidíte, že budete každý jeden deň spokojné a s krásnym účesom. Na začiatok by ste si však mali uvedomiť, že musíte vedieť, aké funkcie od kulmy vyžadujete a aké vlasy máte. Od toho sa potom odvíja úplne všetko.

Značka Braun patrí medzi tie najlepšie značky, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. S týmito výrobkami sú spokojní zákazníci po celom svete. Okrem kuliem, ktoré majú veľmi dobré ohlasy, ponúka táto značka napríklad aj holiace strojčeky či fény, ktoré majú v rôznych recenziách naozaj veľmi dobré hodnotenie. Stavte aj vy na tie najlepšie a najnovšie výrobky, ktoré vám ponúka táto značka a uvidíte, že budete spokojní každý jeden deň. Jedným z týchto výrobkov, ktoré vám značka Braun ponúka, je aj kulma Braun SatinHair 5 AS530. Táto kulma patrí medzi tie najlepšie, ktoré môžete na trhu nájsť, a preto by ste na ňu mali určite staviť.

Bojujete každý jeden deň či ráno s tým, ako si upraviť vlasy? Vlasy vám možno stoja na všetky strany, sú bez objemu, elektrizujú alebo jednoducho nie sú také, aké by ste chceli. Na tieto všetky problémy existuje jedno skvelé riešenie, vo forme kulmy Braun SatinHair 5 AS530. Vďaka tejto kulme váš účes a vaše vlasy budú každý jeden deň iné. Moderná kulma od značky Braun vám ukáže, že všetko ide a to veľmi jednoducho a rýchlo. Hodí sa totižto na každý druh vlasov a vy budete šťastní, že ste stavili na taký perfektný a profesionálny výrobok. Braun SatinHair 5 AS530 však nie je len kulma, ale takisto aj fén, vďaka čomu s ňou môžete vlasy aj veľmi dobre vysušiť. Nech si už vyberiete akýkoľvek zložitý účes, vedzte, že táto kulma to zvládne jednoducho a rýchlo bez nejakých väčších problémov. Vlasy budú krásne na pohľad a takisto aj na dotyk. Môžete si užiť aj ich krásny lesk, o ktorý sa kulma Braun SatinHair 5 AS530 postará.

Kulma Braun SatinHair 5 AS530 sa radí medzi tie najnovšie a najlepšie výrobky vo svojej kategórií. Ponúka vám len tie najnovšie a najmodernejšie funkcie, ktoré sa o vaše vlasy starajú, čo najlepšie. Vďaka tomu, že značka Braun má naozaj veľmi dlhú históriu, vie čo na vlasy platí, a čo je pre ne najlepšie. Práve vďaka tomu si môžete byť istí, že si pomocou tejto kulmy spravíte úplne každý jeden účes, aký budete chcieť a dokonca vám vlasy za to poďakujú v tej forme, že budú žiarivé. Prémiovo vybavený teplovzdušný ondulačný hrebeň, ktorý ponúka kulma Braun SatinHair 5 AS530 predstavuje spojenie fénu a guľatého hrebeňa, vďaka čomu zjednodušuje celý proces vysušenia mokrých vlasov.

Braun SatinHair 5 AS530 vám ponúka úpravu vlasov do účesu tepelnou technológiou a je vhodný nielen na mokré vlasy, ale takisto aj na vlhké. Pomocou prúdenia horúceho vzduchu a rôznych nadstavcov si tak pripravíte účes presne pre seba, taký aký chcete vy. Jedinečné stylingové nadstavce zabraňujú tomu, aby sa vaše vlasy zničili, prepálili alebo inak poškodili. Tieto nadstavce takisto zaisťujú optimálne výsledky ich úpravy, pretože teplo distribuujú rovnomerne. Hladké hroty nadstavcov spoľahlivo držia vlasy pre dosiahnutie efektívnych výsledkov úpravy účesu bez toho, aby boli vlasy nejako moc poškodené alebo zničené. Vy máte tak krásne vlasy bez toho, aby ste ich mali akokoľvek zničené.

Pomocou tejto perfektnej kulmy od značky Braun si vytvoríte perfektný účes za každých podmienok. Máte na výber z dvoch vymeniteľných nadstavcov, pomocou krých si spravíte vzdušné lokne, jemné vlny alebo len objem do vlasov, ktorý by ste určite chceli. Všetky tieto druhy účesov dodajú vášmu celkovému účesu presne to, čo potrebuje. Pôvabne tak bude účes lemovať vašu tvár a moderne si môžete aj zatočiť končeky vlasov, vďaka čomu budete vyzerať naozaj neodolateľne. Pomocou kulmy Braun SatinHair 5 AS530 si vytvoríte luxusný objem vždy, keď budete chcieť. Problém nerobia ani husté či nepoddajné vlasy, ktoré by inak mohli robiť problémy.

Každé vlasy sú iné a to vie úplne každý. Práve vďaka tomu si môžete byť istí, že kulma Braun SatinHair 5 AS530 vám ponúka možnosť individuálneho nastavenia. Maximálny výkon prístroja je až 1000 W, čo znamená, že máte naozaj veľmi výkonný prístroj, ktorý len tak nepustíte z ruky. Kulma Braun SatinHair 5 AS530 vám ponúka tri stupne nastavenia teploty, vďaka čomu vám tieto nastavenia ponúkajú prispôsobenie teploty presne pre vás.

Pomocou teplovzdušnej kulmy Braun SatinHair 5 AS530 si vlasy nielen vysušíte, ale takisto aj upravíte a to všetko v jednom kroku. Nemusíte tak tráviť dlhé hodiny v kúpeľni a zabíjať čas zdĺhavou úpravou svojich vlasov a svojho účesu. Špeciálna funkcia pary dodá každému prameňu čerstvosť a nemusíte si každý jeden deň neustále umývať hlavu. Funkcia ochladenia vám zas účes zafixuje prirodzenou formou a nemusíte dokonca použiť ani lak na vlasy alebo tužidlo.

Braun SatinHair 5 AS530 vám ponúka veľmi bezpečný chod. Špeciálny filter s mriežkou v zadnej časti je naozaj spoľahlivý a kulma sa vám tak neprehreje. Kulma od značky Braun sa vám takisto bude páčiť hneď na prvý pohľad vďaka čomu si ju hneď kúpite. Jej dizajn je jednoduchý, minimalistický a presne taký, po ktorom určite túžite aj vy. Ergonomická rukoväť je ďalším plusom, ktorý oceníte. Kulma sa vám vďaka tomu bude v ruke držať omnoho lepšie.