Na to, aby ste si mohli kúpiť kvalitné kuchynské roboty, potrebujete mať aj správne a všetky informácie, ktoré vám pomôžu kúpiť si presne taký stroj, aký potrebujete. Mnohí ľudia idú do obchodu a zistia si informácie tam, priamo od predajcu, čo je jedna z tých správnych možností. Vzdelávať sa v tejto oblasti však môžete aj úplne sami. Na trhu nájdete bežné, jednoduchšie na šľahanie, ručné šľahače či ponorné mixéry. Aj to sú mixéry a kuchynské roboty, z ktorých môžete vybrať. Pravdupovediac, je to len zlomok toho, čo v skutočnosti na trhu nájdete. Kuchynský robot vám môže pri správnom výbere ušetriť čas a sily. Pri výbere tak dbajte na to, z akého materiálu výrobok je. Väčšina má komponenty z tvrdého plastu, ktorý síce nebudí práve najlepšie podozrenie, no je to kvalita, ktorá vám určite v mnohých smeroch. Príkon motora je tiež veľmi dôležitý a snáď najdôležitejší parameter. Nie každý typ motora sa hodí na mixovanie viacerých vecí, nie každý výrobok sa bude hodiť presne na to, čo potrebujete. Sledujte pri kúpe takisto aj spôsob pohonu. Jeden spôsob je spodný pohon, druhý za vrchný. Medzi ďalšie dôležité parametre, ktoré si musíte všímať, patrí napríklad rozšírená zostava, ktorá ponúka okrem šľahania a mixovania aj ďalšie zaujímavé funkcie. Takisto existujú aj zostavy pre náročných, ktoré majú ešte viac príslušenstva, ako tie predtým. Čím viac toho potrebujete, tým viac by ste si mali zakúpiť. Nezabúdajte ani na údržbu, ktorá by nemala byť príliš náročná, poistku proti prehriatu motora, pulzný spínač či poistka proti spusteniu.

V našich domácnostiach sa čoraz viac pečie a varí. Ľudia pochopili, že domáce jedlo, ktoré si pripravíte zo svojich surovín a presne tak, ako máte radi, je jedným z tých najchutnejších a najlepších, aké môžu jesť. Na prípravu dobrých pokrmov však potrebujete aj kvalitný stroj, ktorý vám s tým pomôže. Kuchynský robot je tak skvelým pomocníkom do každej domácnosti, v ktorej sa nielen pravidelne pečie, ale takisto aj varí. A ak náhodou patríte do domácnosti, v ktorej tak často napríklad počas týždňa nevaríte, nebojte sa! Kuchynský robot sa zíde vždy, a preto ho v určite veľmi radi oceníte v každom prípade.

Príjemný spoločník

Potrebujete vo svojej kuchyni kvalitného a kompaktného pomocníka, ktorý má skvelý výkon a príjemnú cenu? Nemusíte hľadať ďalej, my sme si pre vás pripravili perfektného pomocníka, robot KENWOOD Prospero KM287, ktorý sa postará o to, aby vám pripravil tie najlepšie a najchutnejšie pokrmy každý jeden deň. Vďaka jeho kompaktným rozmerom sa hodí do malých kuchýň, čo však neberie na jeho kvalite či výkonnosti. Vaše varenie bude hravé, jednoduché a pritom efektívne a chutné.

Vysoký výkon

Doprajte si skutočnú kvalitu vo forme skvelého robota KENWOOD Prospero KM287. Ten vám totižto poskytuje vysoko kvalitné a odolné materiály, ktoré vydržia aj vyššie zaťaženie. Jeho najvyšší výkon dosahuje 900 W a poskytuje vám nielen jednoduchú prácu, ale takisto aj stabilitu vďaka gumovým nožičkám a príslušenstvu z odolného skla a tvrdeného plastu, ktorý vám zaručuje bezpečné a komfortné používanie na dlhú dobu.

Robustná nádoba

Robustná, hlavná nádoba z nerezu má objem 4,3 litrov a je vytvorená tak, aby sa dobre prenášala z miesta na miesto. Veľkú misu, ktorú získate pri kúpe, sa hodí do všetkých rodín, najmä tých stredne veľkých. Všetky suroviny tak naraz veľmi jednoducho premiesite a nemusíte sa báť, že by ste museli niektoré veci miesiť ešte samostatne. V každom prípade získate dokonalý výsledok. Skvelou správou je však aj to, že robot je skvelý aj pre ľudí, ktorí majú radi zdravé smoothies alebo nápoje. Neváhajte pri tom použiť výkonný sklenený mixér s objemom 1,2 litra. Môžete si v ňom pripraviť aj skvelé polievky, hladké omáčky či spomínané osviežujúce koktejly alebo ovocné pyré. Pracnú pohodu a čisté prostredie vám pritom zaručí transparentný kryt nádoby proti rozstriekavaní. Ingrediencie môžete pridávať aj behom mixovania okienkom na viečku. Mixér je odolný, s odnímateľnými nožmi a dá sa veľmi jednoducho vyčistiť v umývačke.

Veľká výbava

Výbava kuchynského robota KENWOOD Prospero KM287 vás dostane. Vo výbave nájdete food procesor s nerezovými nožmi a tromi kruhovými diskami, mlynček na mäso, ktorým hravo nameliete napríklad orechy, lis na citrusy, ktorý oceníte najmä v sezóne chrípok a nachladnutia alebo takisto aj sklenený multi mlynček vhodný na bylinky, korenie či dokonca aj na kávu.

A okrem tejto skvelej nabitej výbave vám ponúka stroj ďalšie tri metly, hnietiaci hár, metlu v tvare K a balónovú metlu. Odstredivý odšťavňovač za vás spracuje sladké ovocie alebo zdravú zeleninu. Plynule nastaviteľná rýchlosť zaručí jednoduchú obsluhu každému členovi domácnosti. Prepracovaný systém poistiek zas ich bezpečnosť.

Planetárny systém miesenia

Dynamický pohon je vďaka planetárnemu systému miesenia. Že ste o tomto miesení ešte nepočuli? Tak to by ste mali okamžite napraviť! Najnovšie kuchynské roboty majú skvelý planetárny systém miešania, ktorý nechýba ani robotu KENWOOD Prospero KM287.  Tento spôsobom miesenia pracuje na veľmi jednoduchom, no za to praktickom štýle miesenia. Premysleným pohybom totižto umožňuje kvalitnejšie a dokonalejšie premiešanie všetkých ingrediencií.

Dizajn

Na tomto prístroji budete milovať úplne všetko. Jeho dizajn, jeho kovové prevedenie, jeho regulátory rýchlostí a takisto aj jeho výkonný motor, vďaka ktorému si pripravíte úplne všetko a mnoho ďalšieho. Celokovové prevedenie je skvelé aj vďaka vysokému výkonu. Stroj sa tak nikdy neposunie a bude na svojom mieste. Chod prístroja je tichý, vďaka čomu pri varení môžete pozerať televíziu alebo počúvať hudbu. Nič vás nebude vyrušovať.

Kuchynský robot značky Kenwood je niečo, čo by vám doma v kuchyni nemalo chýbať. Je to kvalitný stroj, ktorý vám vo všetkom pomôže a zjednoduší vám prácu vo všetkom, čo robíte. Vyskúšajte ho aj vy a uvidíte, že si ho zamilujete.

O značke

Na koniec si povedzme niečo o značke Kenwood. Značka Kenwood ponúka kvalitné výrobky po celom svete, vďaka čomu si za aktívne roky činnosti dokázala získať milióny spokojných zákazníkov. Títo zákazníci by ani po inej značke už nepozreli, pretože výrobky spĺňajú ich kritériá, veľmi jednoducho sa s nimi pracuje, sú za príjemnú cenu a majú skvelé výsledky. To je však len to najmenej, čo všetko ponúkajú výrobky od značky Kenwood. Či už hľadáte kuchynské roboty alebo inú elektroniku do domácnosti, určite sa na túto značku môžete spoľahnúť. Je to totižto značka, ktorá patrí medzi tie najlepšie a najkvalitnejšie. Výrobky, ktoré vyšli od dizajnérov tejto značky si zamilujete vďaka jej spoľahlivosti.