Kuchynské roboty sú jedny z najpotrebnejších prístrojov, ktoré by vám doma nemali chýbať. Kvalitný stroj, ktorý má pevné spracovanie a dobre vyzerá je presne to, čo by ste doma mali mať. Práve takýto stroj vám pomôže nielen pri pečení, ale aj varení či príprave nejakých pokrmov, ktoré potrebujete. Chutné obedy, večere či raňajky si tak môžete spraviť rýchlo a jednoducho. Vďaka tomu, že technológie idú stále dopredu, aj vy máte možnosť kupovať si stále to najlepšie, čo potrebujete. Na trhu nájdete to najlepšie z najlepších a nikdy sa nestane, že by ste si nenašli presne to, čo potrebujete. Túžite po kvalitnom stroji, ktorý vám pomôže urobiť väčšinu práce za vás a vás tak nebudú zbytočne bolieť ruky? Presne na to sú tu kuchynské roboty, ktoré uľahčili prácu už mnohým. Ľudia ich milujú najmä vďaka tomu, že sú to všestranní pomocníci, ktorí pomôžu nielen pri miesení cesta, ale napríklad aj pri vytváraní iných jedál, mixovaní nápojov a podobne. Tu vám len stačí vybrať si ten správny stroj, ktorý by vám a vašej rodine mohol vyhovovať. Okrem toho vám pomôže úplne pri všetkom, pri čom budete potrebovať a to takisto aj pri náročnejších jedlách, ktoré by ste inak sami nedokázali pripraviť. Na všetko dnes potrebuje úplne každý kvalitný stroj, ktorý však nebude stáť niekoľko tisíc.

V domácnostiach sa čoraz viac a viac pečie či varí, vďaka čomu potrebujú ženy či muži doplnky, ktoré im aj pomôžu. Medi základnú výbavu každej kuchyne nesporne patrí kuchynský robot, ktorý dokáže odviesť veľký kus práce a pomôže vám pri úplne všetkom. Radi pečiete, varíte či len tak sa motáte v kuchyni a niečo tvoríte? Určite stavte aj vy na kuchynský robot, ktorý vám skutočne pomôže urobiť zázrak. V kuchyni je veľa roboty vždy. To môžu odsúhlasiť nielen kuchárky a kuchári, ktorí svoju činnosť robia pravidelne a profesionálne, ale aj ženy v domácnosti pri varení, kedy je to nikdy nekončiaci proces. Práve vtedy prichádza na rad kuchynský robot, ktorý dokáže pomôcť pri každom jednom probléme. Stavte aj vy na jeden, ktorý vám pomôže nielen vymiesiť cesto, ale spraviť radu ďalších procesov, vďaka ktorým budete vedieť, že ste si vybrali správne. Pri výbere si však dávajte pozor hneď na niekoľko vecí, pri ktorých by ste mohli spraviť chybu. Tie najlepšie stroje vám ponúkajú desiatky funkcií a programov, na ktoré ich budete môcť veľmi jednoducho použiť. Zatiaľ čo ženy v domácnostiach bez robotov majú veľmi veľa roboty a netušia, ako pripravia celý obed za niekoľko hodín, druhé ženy, ktoré majú kvalitné stroje, majú dostatok času na úplne všetko a to dokonca aj na prípravu hneď niekoľko dezertov!

Značka Kenwood ponúka kvalitné výrobky po celom svete, vďaka čomu si za aktívne roky činnosti dokázala získať milióny spokojných zákazníkov. Títo zákazníci by ani po inej značke už nepozreli, pretože výrobky spĺňajú ich kritériá, veľmi jednoducho sa s nimi pracuje, sú za príjemnú cenu a majú skvelé výsledky. To je však len to najmenej, čo všetko ponúkajú výrobky od značky Kenwood. Či už hľadáte kuchynské roboty alebo inú elektroniku do domácnosti, určite sa na túto značku môžete spoľahnúť. Dnes vám predstavíme perfektný stroj, kuchynský robot Kenwood Major Titanium KMM063, ktorý sa bude hodiť nielen do malých ale takisto aj do stredne veľkých až veľkých domácností, ktoré potrebujú veľmi silné stroje na mnoho potravín. Stavte naň aj vy a uvidíte, že budete spokojní.

Milujete pečenie, varenie a neustále skúšate nové recepty? V tomto prípade vám určite padne vhod pomocník, ktorý by vám v domácnosti nemal chýbať. Pomocou takéhoto pomocníka vám práca pôjde omnoho lepšie a rýchlejšie. Týmto pomocníkom je aj kuchynský robot Kenwood Major Titanium KMM063, ktorý je profesionálnym prístrojom a zvládne úplne všetku potrebnú prácu. Vďaka širokému spektru príslušenstva ho môžete využiť pri každej príležitosti, spoločenskom obede či inej slávnosti a zjednodušiť si tak prácu v kuchyni. Pomôžte si aj vy a to nielen pri sladkých dezertoch, ale takisto aj pri slaných pokrmoch a hlavných chodoch.

Pri kuchynskom robote Kenwood Major Titanium KMM063 získate nielen zručného pomocníka, ale takisto aj ako moderný doplnok do vašej kuchyne. Vďaka vysokému elegantnému dizajnu a luxusnému prevedeniu v nerezovej oceli sa stane kuchynský robot ozdobou v každej domácnosti. V nerezovej oceli je spravené úplne celé telo prístroja a takisto aj jednotlivé nástroje. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov je zaručená výkonnosť aj odolnosť, a preto budete môcť prístroj používať každý jeden deň bez toho, aby ste sa obávali starostí o zničenie.

Kvalitné spracovanie všetkých surovín je veľmi dôležité pri každom recepte a preto toto zaistí aj 1500 W motor. Nastaviť si môžete až sedem rôznych stupňov rýchlosti podľa vašej potreby. Využiť môžete aj pulzný spínač na okamžitý maximálny výkon. Prípravu pokrmov si tak môžete vždy dokonale prispôsobiť presne sebe na mieru. Pri práci vám skvelo poslúži aj nerezová misa s dvomi držadlami pre pohodlný úchop a hneď aj tri kovové metly. Balónový metla na šľahanie, K metla na ľahké cestá a krémy a takisto aj hnietiaci hák na spracovanie tuhých ciest je presne to, čo potrebujete.

Viete, čo je veľmi dôležité? Planetárne miešanie. Akékoľvek cesto, ktoré pripravíte, bude vždy kvalitne spracované, aby bolo čo najhladšie a úplne bez hrudiek. To vám behom chvíle zaistí špeciálne planetárne miešanie. Tento systém spočíva v krúživých pohyboch metly okolo vlastnej osi a naviac okolo celej misy. Všetky ingrediencie sa tak dokonale premiešajú, spoja a vy tak budete mať to najlepšie cesto, ktoré aj potrebujete.

Kuchynský robot Kenwood Major Titanium KMM063 si hravo poradí s každým problémom, ktorý mu zadáte. Vďaka veľkému množstvu príslušenstva si budete môcť zjednodušiť prácu s úplne všetkým. Napríklad nový sklenený mixér Thermo Resists patentovanou technológiou viacúrovňových nožov Multi Zone vám umožní mixovať horúca polievky priamo z hrnca či drtiť ľad na osviežujúce nápoje, pretože je odolný voči teplotným šokom a nikdy sa mu nič nestane.

Food Processor z inovatívneho nerozbitného materiálu vám zase umožní precízne strúhanie. Pomocou šiestich diskov budete môcť strúhať nahrubo a takisto aj najemno. Rovnako môžete krájať na jemné či hrubšie plátky alebo na rezance. Vykúzlite si tak perfektné jedlo za pár sekúnd. V balení takisto získate aj kuchynskú váhu, mlynček na mäso, lis na citrusy a výkonný mini chopper na sekanie byliniek, orechov alebo vytváranie pomazánok. V prípade, že si túžite rozšíriť príslušenstvo tohto perfektného robota, môžete si dokúpiť veľké množstvo ďalších doplnkov.

Na pohodlnú prácu s prístrojom je rameno veľmi jednoducho vyklápajúce, čo vám umožní jednoducho vyťahovanie misy alebo výmenu metly. Takisto môžete použiť kryt s otvorom na pridávanie surovín, aby vaša kuchyňa ostala úplne čistá. Hladký kovový materiál vám umožní takisto aj jednoduché umývanie úplne všetkého príslušenstva a takisto aj misy. Upratovanie vám nezaberie takmer žiaden čas a vy sa budete môcť venovať všetkému, čo máte radi. Kúpte si aj vy domov kuchynský robot Kenwood Major Titanium KMM063, ktorý si okamžite zamilujete a zjednodušíte si tak život.