V dnešnej dobe nájdeme mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré nám pomôžu ušetriť čas a takisto aj prácu. Medzi ne patria napríklad kuchynské roboty, ktoré dnes nechýbajú skoro v žiadnej domácnosti. Či už muži alebo ženy, obe pohlavia si dajú poradiť a pomôcť od skúsených technologických pokrokov a známych značiek, ktoré neustále napredujú a každý deň prinášajú niečo nové, čo by vás mohlo zaujať a určite by sa vám to páčilo. Kuchynské roboty sa dostali do klasických a bežných domácností, kde spĺňajú mnohé činnosti a robia naozaj veľké pokroky. Vďaka nim dnes vymiesite cesto, jednoducho rozmixujete zeleninu do polievky, vyšľaháte krém alebo si spravíte svoje obľúbené smoothie. Všetko toto a omnoho viac vám ponúkajú tie najlepšie kuchynské roboty, ktoré majú naozaj veľmi široké spektrum využitia. Mnohí zákazníci na ne dnes stavili aj vďaka tomu, že nemajú príliš vysokú cenu, vyzerajú dobre a veľmi jednoducho sa s nimi pracuje.

V minulosti boli kuchynské roboty skôr špecialitou rôznych reštauračných kuchýň alebo kuchýň závodného stravovania, kde musel byť ďašlí výrobok, ktorý pomohol pri veľkom množstve jedál, ktoré sa museli spracovať. Pomaly sa však zisťovalo, že kuchynské roboty sú veľmi dobrou vecou aj do klasických domácností, kde dnes spĺňajú veľmi dôležitú úlohu a nechýbajú takmer nikomu. Z vysokých cien, za ktoré sa predávali v minulosti, ich môžete dnes nájsť za výraznejšie nižšie a prijateľné ceny, ktoré budú príjemné aj pre vašu peňaženku. Okrem toho máte na výber z viacerých zaujímavých strojov, ktoré sa vám môžu páčiť a vyberiete si tak presne to, čo potrebujete a čo vyhovuje vašim preferenciám. Dnes sa značky predbiehajú, aby svojim zákazníkom poskytli a ponúkli presne to, čo od nich zákazníci a spotrebitelia vyžadujú. Niet sa ani čomu čudovať. Tá značka, ktorá príde s lepšou cenou a lepším výrobkom totižto dnes vyhráva.

Značka Kenwood ponúka kvalitné výrobky po celom svete, vďaka čomu si za aktívne roky činnosti dokázala získať milióny spokojných zákazníkov. Títo zákazníci by ani po inej značke už nepozreli, pretože výrobky spĺňajú ich kritériá, veľmi jednoducho sa s nimi pracuje, sú za príjemnú cenu a majú skvelé výsledky. To je však len to najmenej, čo všetko ponúkajú výrobky od značky Kenwood. Či už hľadáte kuchynské roboty alebo inú elektroniku do domácnosti, určite sa na túto značku môžete spoľahnúť. Dnes vám predstavíme perfektný stroj, kuchynský robot Kenwood Major KMM770, ktorý sa bude hodiť nielen do malých ale takisto aj do stredne veľkých až veľkých domácností, ktoré potrebujú veľmi silné stroje na mnoho potravín. Stavte naň aj vy a uvidíte, že budete spokojní.

Túžite a hľadáte už veľmi dlho multifunkčný prístroj, ktorý by vám zjednodušil prácu v kuchyni, a na ktorý by ste sa mohli spoľahnúť v každej jednej situácií? Ak áno, môžete staviť veľmi jednoducho na štýlový a veľmi pekný kuchynský robot Kenwood Major KMM770, ktorý vám toho ponúka naozaj veľa a stáva sa tak tým pravým pomocníkom pre každého. Varenie vám pôjde omnoho rýchlejšie a jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým a vďaka širokému spektru príslušenstva budete môcť robot využívať pri každej jednej možnej príležitosti. Zjedodušíte si tak každodennú namáhavú robotu kvalitným a profesionálnym prístrojom, ktorý používajú aj profesionálni kuchári.

Na začiatok by sme vám mohli povedať niečo o dizajne prístroja Kenwood Major KMM770. Tento kuchynský robot značky Kenwood vám ponúka to najlepšie z najlepších aj po dizajnovej stránke. Jeho kovové telo, ktoré má matný odtieň sa vám bude určite páčiť najmä vďaka tomu, že je minimalistický a bude sa hodiť do každej jednej kuchyne. Síce je stroj väčší, nepôsobí príliš masívne, a preto ho môžete jednoducho nechať vystavený aj na kuchynskej linke a nebudete sa musieť báť, že by sa vám tam nehodil alebo by vám tam zavadzal. Tento kuchynský robot je vhodný pre každého, kto potrebuje kvalitný výrobok.

Ako sme už spomínali, nielen že do kuchyne získate zručného pomocníka, ale takisto aj moderný doplnok, ktorý má vysoko elegantný dizajn a luxusné celokovové prevedenie. Takýto výrobok sa tak stane ozdobou každej domácnosti, ktorá je moderná a vyzerá dobre. V kove je vyvedené ako celé telo prístroja, tak aj jednotlivé nástroje, ktoré budete potrebovať pri každej jednej prácu. Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov je zaručená výkonnosť a takisto aj odolnosť, vďaka čomu budete môcť prístroj používať deň čo deň bez toho, aby sa veľmi rýchlo zničil alebo inak opotreboval. Prístroje vám vydržia naozaj dlho bez toho, aby ste ich museli meniť alebo reklamovať.

Kvalitné spracovanie všetkých surovín, dokonca aj tých najtvrdších, s ktorými sa pracuje veľmi zle, vám zaistí výkonný motor, ktorý má až 1200 W. Výkon motora môžete regulovať podľa aktuálnej potreby pomocou šesť stupňového nastavenia. Využiť tak môžete pulzný spínač na vyvinutie okamžitého maximálneho výkonu robota. Všetko si takto veľmi jednoducho prispôsobíte presne tak, ako potrebujete a pripravíte si perfektné jedlá každý jeden deň. Pre pohodlnú prácu so surovinami disponuje kuchynský robot Kenwood Major KMM770 aj nerezovou misou s objemom 6,7 litra. Výhodou je aj to, že kuchynský robot značky Kenwood si poradí aj s tými najtvrdšími potravinami a nikdy tak nemáte problém odšťaviť si napríklad mrkvu či zázvor. Rovnako si môžete pripraviť aj chutné polievky alebo smoothies nápoje.

Potrebujete niečo vyšľahať? Nie je problém! Pri práci vám skvelo budú slúžiť aj tri pribalené metly. Balónová metla je vyrobená z nerezovej ocele a našľaháte pomocou nej nádherne nadýchanú šľahačku, sneh, suflé či dokonca aj zemiakovú kašu. Metla v tvare K je zas vhodná pre prípravu zákuskov, piškotových koláčov, chrumkavých sušienok alebo takisto aj na cesto na cestoviny. Ak ste si doteraz domáce cestoviny nerobili, určite by ste mali vyskúšať, pretože tie budú chutiť omnoho lepšie. Poslednou metlou je hnietiaci hák, ktorý si zas bez problémov poradí s tuhými cestami napríklad na prípravu kysnutých buchiet alebo lahodných knedlí. Nikdy tak nebudete mať problém so žiadnym cestom.

Najväčšie kúzlo, ktoré v sebe skrývajú najnovšie kuchynské roboty sa volá planetárne miešanie. Toto miešanie je dôležité pri príprave akéhokoľvek cesta. Práve každé cesto na to, aby bolo dobré, musí byť aj kvalitne spracované. Musí byť čo najhladšie,  bez hrudiek a najmä musí byť všetko premiesené až zo spodku. Práve na toto je vhodné planetárne miesenie. Tento systém spočíta v krúživých pohyboch metly okolo vlastnej osi a naviac aj okolo celej misy. Všetky ingrediencie sa tak dokonale premiešajú, spoja a vy budete mať to najlepšie cesto, ktoré si prajete.

Príslušenstvo, ktoré získate ku kuchynskému robotu Kenwood Major KMM770 si naozaj zamilujete. Súčasťou sady je nový sklenený mixér Thermo Resist s patentovanou technológiou viacúrovňových nožov MultiZone. Tento mixér vám umožní mixovať aj horúce potraviny priamo z hrnca alebo drviť ľad na osviežujúce nápoje počas horúcich dní. Tieto nože sú odolné voči teplotným šokom, vďaka čomu s mixérom pracujete úplne bez problémov. Využitie v domácnosti si nájde aj praktický mlynček na mäso, vďaka ktorému si pripravíte napríklad vynikajúcu sekanú alebo hamburger z vami vybraného mäsa. Robot takisto disponuje tromi rôznymi výstupmi pre pripojenie až 20 kusov príslušenstva, ktoré si potom môžete ľubovoľne dokúpiť.

Pre pohodlnú prácu s prístrojom Kenwood Major KMM770 je rameno veľmi jednoducho vyklápajúce, čo vám umožní vyťahovanie misy alebo výmenu metly úplne bez problémov. Môžete takisto použiť aj kryt proti rozstriekavaniu, ak budete pracovať s vecami, ktoré majú tendenciu striekať všade naokolo. Hladký kovový materiál sa veľmi jednoducho umýva vrátane všetkého príslušenstva. Upratovanie vám preto nezaberie takmer žiadny čas a vy sa tak budete môcť venovať presne tomu, čo milujete.