V domácnostiach sa čoraz viac a viac pečie či varí, vďaka čomu potrebujú ženy či muži doplnky, ktoré im aj pomôžu. Medi základnú výbavu každej kuchyne nesporne patrí kuchynský robot, ktorý dokáže odviesť veľký kus práce a pomôže vám pri úplne všetkom. Radi pečiete, varíte či len tak sa motáte v kuchyni a niečo tvoríte? Určite stavte aj vy na kuchynský robot, ktorý vám skutočne pomôže urobiť zázrak.

V kuchyni je veľa roboty vždy. To môžu odsúhlasiť nielen kuchárky a kuchári, ktorí svoju činnosť robia pravidelne a profesionálne, ale aj ženy v domácnosti pri varení, kedy je to nikdy nekončiaci proces. Práve vtedy prichádza na rad kuchynský robot, ktorý dokáže pomôcť pri každom jednom probléme. Stavte aj vy na jeden, ktorý vám pomôže nielen vymiesiť cesto, ale spraviť radu ďalších procesov, vďaka ktorým budete vedieť, že ste si vybrali správne.

Značka Kenwood ponúka kvalitné výrobky po celom svete, vďaka čomu si za aktívne roky činnosti dokázala získať milióny spokojných zákazníkov. Či už hľadáte kuchynské roboty alebo inú elektroniku do domácnosti, určite sa na túto značku môžete spoľahnúť. Dnes vám predstavíme perfektný stroj, kuchynský robot Kenwood Cooking Chef KM096, ktorý sa bude hodiť nielen do malých ale takisto aj do stredne veľkých až veľkých domácností, ktoré potrebujú veľmi silné stroje na mnoho potravín. Stavte naň aj vy a uvidíte, že budete spokojní.

Kuchynský robot novej generácie. Aj tak sa dá nazvať najnovší prírastok, ktorý vám môže pristáť v kuchyni. Je ním Kenwood Cooking Chef KM096, ktorý perfektne mixuje, nastrúha, uhnieti, našľahá či uvarí akýkoľvek pokrm, ktorý mu zadáte. Pritom sa nemusíte báť, že by niečo pokazil alebo že by bolo narábanie s ním nočnou morou. Kovový robot od značky Kenwood vám vďaka zabudovanej funkcií indukčného varenia prinesie revolúciu do vašej kuchyne, vďaka čomu budete pripravovať jedlá omnoho rýchlejšie, jednoduchšie a stratíte pri tom omnoho menej času. S robotom si môžete pokojne pripraviť guláše, talianske rizoto, dezerty, omáčky, polievky či dokonca aj domáce marmelády, ktoré vaše deti tak milujú.

Bez váhania môžete kuchynský robot Kenwood Cooking Chef KM096 použiť napríklad pri prípave cesta na piškótové múčniky, koláče, klasické kysnuté buchty, domáci chlieb, krémy či bielkový sneh, ktorý sa niekedy šľahá veľmi ťažko. Potrebujete niečo nastrúhať? Nerobte to ručne! Jednoducho poverte tento stroj strúhaním, ktoré bude kvalitne spracované. Postrúha nielen ovocie a zeleninu, ale takisto aj syry.Vďaka špeciálnemu nadstavcu sa vám podarí s ľahkosťou pripraviť aj domáce ovocné koktaily.

Najzaujímavejšou funkciou, ktorú ponúka kuchynský robot Kenwood Cooking Chef KM096 je asi indukčné varenie, ktoré inak žiadne roboty doteraz neponúkali. Táto zabudovaná funkcia indukcie vám umožní v pracovnej mise variť a zároveň aj miešať ingrediencie. Teplotu si môžete nastaviť od 20 až do 140 stupňov Celzia, čo vám razučí perfektné a kvalitné varenie za každých podmienok. Jedlo je vždy dovarené a perfektne chutné. Prístroju nechýba ani zabudovaný časovač, vďaka ktorému budete vždy vedieť, kedy stroj vypne. aby bolo vždy všetko perfektne načasované. Zvukový signál oznámi, kedy sa prístroj značky Kenwood vypne.

Objem veľkej hlavnej misy je až 6,7 litrov, vďaka čomu v nej pripravíte úplne všetko, čo potrebujete. Pri varení ju však plňte len do polovice, aby ste si boli istí, že sa všetko poriadne spracuje. Inak si môžete vychutnávať veľký objem misy.

Kľúčovou vlastnosťou robota Kenwood Cooking Chef KM096 však nie je len indukčné varenie, ale takisto aj systém totálneho rozmixovania, ktorý vám zaistí zmiešanie všetkých ingrediencií vrátane tých, ktoré by mohli ostať na dne. Určite sa vám mnohokrát stalo, že ste pri miešaní jednoducho na spodok nedosiahli a ostala tam múka či iné sypké ingrediencie. Pri tomto kuchynskom robote sa to však nikdy nestane. Výsledkom je tak vždy dokonalá hladkosť a konzistencia všetkého, čo mixovať dáte. Metla nielen že používa kruhový pohyb, ale takisto rotuje v priestore misy, vďaka čomu sa dostane úplne všade.

Pri mixovaní môžete použiť napríklad nerezovú šľahaciu metlu, hnietiaci hák, K-metlu či flexi metlu, podľa toho, čo zrovna pripravujete. Môžete mať tak vždy perfektne pripravené jedlo či cesto. Veľká kapacita misy je skvelá pre rodinné varenie a pečenie, pretože v nej spravíte až 4,55 kg múčnikového cesta a 2,4 kg kysnutého cesta. Rovnako v nej vyšľaháte až 16 bielkov, čo je naozaj veľmi veľa kusov. ňNový sklenený Blend-X ThermoResist mixér vám ponúka perfektné výsledky, vďaka ktorým dostanete vždy všetko bez hrudiek. Patentovaná technológia viacúrovňových nožov vám dodá istotu, že každá jedna potravina bude perfektne rozmixovaná bez toho, aby ostali v nádobe zvyšky. Mixér takisto zvládne aj drvenie ľadu a jeho súčasťou je takisto aj miešacia tyčka na prípravu smoothies či zmrzliny. Môžete v ňom robiť naozaj všetko, čo potrebujete alebo chcete.

Food procesor je takisto súčasťou, ktorá prispieva k dokonalosti kuchynského robota Kenwood Cooking Chef KM096. Z nového a odolného materiálu Tritan, z ktorého je vytvorený, vám dodá istotu, že je robot pevný a silný. Je takisto vybavený šiestimi diskami a odolnými sekacími nožmi pre jemné a hrubé strúhanie, jemné a hrubšie plátky, cestoviny či na strúhanie parmezánu. Strúhať všek môžete aj zeleninu na šaláty, ovocie, zemiaky, čokolády či iné tvrdé syry, ktoré potrebujete do jedla. Komfort vám zaručuje skutočnosť, že pracovná nádoba je vyrobená z nerozbitného materiálu. Môžete si byť tak istí, že vydrží aj silnejšie nárazy.

Kenwood Cooking Chef KM096 patrí medzi najnovšie kuchynské roboty, ktoré vám ponúkajú tie najlepšie funkcie a inovatívne technológie. Vďaka štýlovému a nadčasovému dizajnu bude patriť tento prístroj medzi tie najlepšie a najmodernejšie, ktoré doma máte. Určite ho radi poukazujete všetkým príbuzným.

Stroj patrí medzi stredne veľké prístroje, ktoré sa budú najlepšie hodiť do väčších kuchýň. Má veľmi veľa príslušenstva, vďaka čomu s ním spravíte každý jeden úkon, ktorý potrebujete. Vďaka jeho silnému výkonu, ktorý sa rovná až 1500W, si môžete byť istí, že bude stíhať aj pri väčšom obnose potravín.

Medzi jeho kľúčové vlastnosti patrí najmä to, že má kovové telo, kovové prevody a výkonný motor, ktorý jednoducho stíha všetko. Takisto vás môže ohromiť aj indukčné varenie, ktoré môžete robiť spolu s prípravou ostatných jedál. Prednastavené teploty sú od 20 do 140 stupňov Celzia, vďaka čomu si budete istí, že každé jedlo bude poriadne a kvalitne spracované. Silnou stránkou je aj flexibilná metla na perfektné krémy, ktorá je odolná voši vysokým teplám.

Ak aj vy uvažujete nad nejakým novým prístrojom, ktorý vám vydrží dlhé roky, stavte na kuchynský robot Kenwood Cooking Chef KM096. Vďaka jeho pevnej konštrukcií, mnohým funkciám, príslušenstvu a ostatným výhodám spomenutým v našom texte, sa vám určite zapáči na prvý pohľad. Značka Kenwood je obľúbená po celom svete a uvidíte, že vás nesklame.